ot

Hasiok.

Brzydkie dziewczyny są najbardziej wredne

przez Candy14 30 maja 2014, 14:47
Nie, nie jestem na etapie gimnazjum.

ok... bo myslalam ze albo przystajesz z gimnazjalistkami dla ktorych najwazniejsze jest zeby facet byl przystojny bo wtedy kolezanki zazdroszcza albo sam jestes gimnazjalista i nie rzumiesz ze miedzy ludzmi musi zaiskrzyc i to nie jest tak ze podbijasz do dziewczyny i ona od razu jest twoja a tlumaczysz to sobie w ten sposob
i odrzucają go tylko dlatego, że nie jest taki przystojny jakby chciały
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carmen.s 30 maja 2014, 14:48
Chyba coś w tym jest, ale facetów też to dotyczy - zwykle ci niewiele prezentujący i osobowością i aparycją mają najbardziej wygórowane oczekiwania wobec kobiet.
A to raczej nie przez to, że sami siebie uważają za jakichś super atrakcyjnych i cierpią na auto-ślepote, tylko może właśnie odwrotnie, chcą sobie kompensować własne braki atrakcyjnym partnerem.
Yeah, blowfishing this up.

przez macieywwa 30 maja 2014, 14:49
Parodi, bedzie jak najbardziej o.k....skoro laska krytykuje Ciebie, Ty rób to samo, a na pewno na tym nie stracisz...najwyżej jebnie focha i tyle :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kaffe_och_blod 30 maja 2014, 14:53
Candy14 napisał(a):
Poza tym ok niech mają preferencje, ale jeśli poznają faceta i odrzucają go tylko dlatego, że nie jest taki przystojny jakby chciały to coś tu nie gra.

Rozumiem ze jestes na atapie gimnazjum?

-- 30 maja 2014, 14:42 --

Kestrel, nic dodac i chyba temat wyczerpany?

"Już w szkole średniej to widziałem." - Czytamy ze zrozumieniem. :D

E tam, dla mnie temat bardzo intrygujący w przeciwieństwie do tych tematów 'dokończ zdanie' 'zadajesz pytanie' ;)
Ostatnio edytowano 30 maja 2014, 14:54 przez kaffe_och_blod, łącznie edytowano 1 raz

przez Parodi 30 maja 2014, 14:53
Gdybyś przeczytała uważnie to byś zauważyła, że to nie ja wyciągam takie wnioski, tylko dziewczyny same otwarcie mówiły o wyglądzie.
Spotykałem dziewczynę, a ona mówi, że facet musi być bardzo przystojny bo tylko takich lubi. Rozumiem, że są różne gusta, ale jak widzę dziewczynę, która nie jest żadną pięknością i opowiada, że facet musi być super przystojny, bo inaczej się nim nie zainteresuje to sorry.

Albo dziewczyny, które nie są idealne, mają nadwagę, nie są piękne, a mówią różne docinki.

Ja nie patrzę na to jaki dziewczyna ma biust, czy jest super zgrabna. Ważne aby się czuła ze mną dobrze i ja z nią i abyśmy się dogadywali.

Ale wiele przeciętnych dziewczyn patrzy tylko na wygląd. Jest facet, z którym nie idzie porozmawiać, lub ją nie szanuje ale jest bardzo przystojny i lata za nim. A facetowi, który będzie pasował pod względem charakteru i który jest przystojny mówi nie, bo nie jest aż tak przystojny.

przez antananarywa 30 maja 2014, 14:56
Ciekawe, że Parodi mówi o brzydkich dziewczynach, ze krytykują innych, a sam pisze np. "tyłek szeroki jak u słonia", komentując jakąś laskę. He, he...

przez kaffe_och_blod 30 maja 2014, 15:02
antananarywa napisał(a):Ciekawe, że Parodi mówi o brzydkich dziewczynach, ze krytykują innych, a sam pisze np. "tyłek szeroki jak u słonia", komentując jakąś laskę. He, he...

Kuźwa, bo wy tu czegoś nie rozumiecie.
Co innego jest krytykować na forum, w internecie, podając przykład nie podając nawet danych czyjejś osoby - a co innego powiedzieć bezczelnie, w twarz komuś.

No ludzie. :roll:

przez Lenka30 30 maja 2014, 15:05
Ja nie widzę problemu... jak z twoich doświadczeń wynika, że brzydkie dziewczyny takie wredne to zacznij się spotykać z ładnymi :-)
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

przez evil never dies 30 maja 2014, 15:06
Jak to było w jednym filmie: "Bo to jest tak jak z babami, ładną zawsze wy...cham a i brzydką chętnie posunę"
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez Saruś 30 maja 2014, 15:09
Nie wiem, ale chyba lepiej powiedziec w twarz niz anonimowo w internecie.
Nierealne oczekiwania to chyba problem tych dziewczyn, to one moga zostac same ze swoimi oczekiwaniami. Co to was tak boli?
Czy odrzucenie przez brzydka boli bardziej dziej?

przez evil never dies 30 maja 2014, 15:13
Saruś napisał(a):Czy odrzucenie przez brzydka boli bardziej dziej?

Pewnie, że bardziej. Bo frajerzyna jeden z drugim wyobraża sobie, że jak dziewczyna nieco mniej urodziwa to łaskę jej robi a ona z wdzięczności zaraz nogi rozłoży.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez Parodi 30 maja 2014, 15:23
Dajcie spokój. Chodzi mi o coś innego. Poznaję dziewczynę, liczę że będzie interesująca. Może i nie jest piękna, ale może będzie ciekawa. Co się okazuje.
Jakieś duże wymagania związane z urodą, chamskie teksty itd. Chce bardzo przystojnego faceta ok, ale jeśli nie jest on brzydki, ani bardzo przystojny, po prostu spoko przystojny mężczyzna i ona go odrzuca, bo nie jest aż tak przystojny to coś tu nie jest ok.

przez Bukowski 30 maja 2014, 15:25
Bo frajerzyna jeden z drugim wyobraża sobie, że jak dziewczyna nieco mniej urodziwa to łaskę jej robi a ona z wdzięczności zaraz nogi rozłoży.

:lol:
Bukowski

przez kaffe_och_blod 30 maja 2014, 15:27
Nie wiem, ale chyba lepiej powiedziec w twarz niz anonimowo w internecie.

Właśnie temu anonimowo, bo on porusza problem a nie osobę. Co ma wyjść na ulice i wykrzyczeć to komuś?

Pewnie, że bardziej. Bo frajerzyna jeden z drugim wyobraża sobie, że jak dziewczyna nieco mniej urodziwa to łaskę jej robi a ona z wdzięczności zaraz nogi rozłoży.

O dziwo nigdy nie byłem odrzucony lecz ..skąd ta irytacja? Wymieniamy się spostrzeżeniami tylko. Wyluzuj. ;)

Sortuj wg