ot

Hasiok.

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez iiwaa 25 sie 2016, 20:09
Kontrast napisał(a):ja mialem kiedys podobnie. Wychodze z pokoju a tu nie wiem gdzie jestem, nie wiem czyja stara stoi przede mna i co najgorsze nie wiem jak ma na imię. Powiedziałem wiec, ze ja do wodomierza ale nie uwierzyła bo bylem bez majtek.

Nie mów tak brzydko na czyjąś matkę ;)
Kontekst był mniej więcej podobny :D Jakbym wiedziała, że tam są studenci, to bym się chociaż opatuliła tym szlafrokiem po szyję :D

przez Kontrast 25 sie 2016, 20:13
iiwaa, racja, potem jak wytrzeźwiałem to wstydziłem się matki z dwadzieścia minut.
To takie jakby kac vegas miałaś?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez anka szklanka 25 sie 2016, 20:14
Nie musi być osiedlowy, na wsiach i w kamienicach też żyją koksy.

Osiedlowy najlepiej brzmi :P
Ale można sporządzić klasyfikację koksów: osiedlowy, wiejski, podmiejski, plażowy i... kamienicowy ;) Chyba, że ktoś zna jeszcze jakieś miejsca występowania. Zrobimy program o koksach, discovery puści, Czubówna przeczyta i mamy to #hajs #sława. Wtedy wszyscy będziemy jadać w najlepszych knajpach i pluć z pogardą na sfinksa. Trolololo mode on 8)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michellea 25 sie 2016, 20:17
anka szklanka napisał(a):
Nie musi być osiedlowy, na wsiach i w kamienicach też żyją koksy.

Osiedlowy najlepiej brzmi :P
Ale można sporządzić klasyfikację koksów: osiedlowy, wiejski, podmiejski, plażowy i... kamienicowy ;) Chyba, że ktoś zna jeszcze jakieś miejsca występowania. Zrobimy program o koksach, discovery puści, Czubówna przeczyta i mamy to #hajs #sława. Wtedy wszyscy będziemy jadać w najlepszych knajpach i pluć z pogardą na sfinksa. Trolololo mode on 8)

Zrobiłaś mi dzień :lol: :lol: :lol:
Chętnie się przyłączę :mrgreen: :pirate:

przez iiwaa 25 sie 2016, 20:18
Kontrast napisał(a):iiwaa, racja, potem jak wytrzeźwiałem to wstydziłem się matki z dwadzieścia minut.
To takie jakby kac vegas miałaś?

Widziałam ten film. Strasznie głupi, acz zabawny :D
No nie, bez przesady :D Wiedziałam gdzie jestem i co robię, to tylko dwie lampki wina, po prostu mi było wesoło :D I szlafrok miałam, ale się chyba domyślili, zwłaszcza że gadałam w drzwiach do męża :hide: Ale myślałam że nikogo nie ma na tym pietrze :hide:
No zakładam, że studenci też ludzie, zwłaszcza że to dziewczyna i chłopak.

przez Kontrast 25 sie 2016, 20:23
iiwaa, a juz mialem tlumaczyc co to ,,kac vegas''
Ja bym pewnie zamarl i udawal element wystroju wnetrza ale ja to mam opanowane z domu do perfekcji.

przez carlosbueno 25 sie 2016, 20:24
iiwaa napisał(a):
anka szklanka napisał(a):iiwaa koks = taki osiedlowy gieroj z napompowanym bicepsem, "cześć malenia" i te sprawy ;)

czyli dres :D
Kiedyś istniały oba te określenia tylko koks dotyczył konkretnie osoby która brała sterydy czyli koksowała się, a dres to szersze pojęcie, dziś oba się zlały w jedno i koks tez już jest dresem. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez Kontrast 25 sie 2016, 20:27
carlosbueno, ee od ciula jest koksow w stylu preppy.

przez iiwaa 25 sie 2016, 20:34
Kontrast napisał(a):iiwaa, a juz mialem tlumaczyc co to ,,kac vegas''
Ja bym pewnie zamarl i udawal element wystroju wnetrza ale ja to mam opanowane z domu do perfekcji.

Oglądałyśmy to na takim babskim wieczorze ;) baby są straszne, a 30/40 już szczególnie ;)
Wtedy to ja tylko na chwilę zrobiłam wielkie oczy, ale specjalnie się nie przejęłam (wino), opatuliłam się mocniej tym szlafrokiem, pogadałam chwilę z nimi i zeszłam na dół po to, po co miałam iść, i dalej mi było wesoło, za to rano mi było głupio jak cholera, zwłaszcza że mąż sobie akurat z samego rana przypomniał, żeby mnie zapytać, z kim ubiegłego wieczora rozmawiałam.

przez salir 25 sie 2016, 20:42
agusiaww napisał(a):no to zły wywiad masz, bo najwiecej kobiet jakies 70% rodzi chore dzieci przed 35 r zycia. mozna znalezc w necie info juz od dawien dawna chyba nawet od 2007 ze dawno lekarze od tego odeszli. Wiek 35 jest tylko przyczynkiem do tego zeby ograniczyc bezplatne badania w Pl bo wiadomo ze mniej kobiet wtedy rodzi niz jak ma 20-30 lat.

Piszesz ogolnie a ja odnosze sie do siebie tylko i wylacznie w tej chwili, nie znam statystyk i licze sie z opinia mojego lekarza, poza tym lecze sie prywatnie to bezplatne badnia raczej mnie nie dotycza. Jesli patrzec na statystyki to tak ja tez urodzilam po swojej drugiej ciazy dziecko nie w pelni zdrowe przed 35 rokiem zycia czyli jestem w 70%. I raczej o taki wywiad mi chodzilo.

przez Paweł1979 25 sie 2016, 20:43
Widze, ze temat sie ciagnie jak brazylisjki serial a finalu i tak nie widac...otoz nie ma zadnej roznicy miedzy tym, czy jakas osoba jest bezdzietna czy posiada dzieci. To wszystko jest sprawa subiektywnego spojrzenia na taka osobe jak i jej wlasnego stosunku do tego, czy chce owe dzieci posiadac, czy nie. Kategoryzowanie i wkladanie kogokolwiek do polkiz napisem ,,lepszy" lub ,,gorszy" poza nadymaniem Ego absolutnie nic nie przynosi, chyba ze dodatkowo frustracje, bo zauwazylem, ze czesto kobiety ktore tak mowia owych dzieci posiadac nie moga i to nie dlatego, ze zdrowie im na to nie pozwala.

przez atic 25 sie 2016, 20:46
atic, kto?

taki przykład:

atic, masz złe doświadczenia z Mielna?

nie, ale wiem, że można mieć, dlatego teraz już raczej unikam takich miejsc ;)
atic

przez Michellea 25 sie 2016, 21:12
atic napisał(a):nie, ale wiem, że można mieć, dlatego teraz już raczej unikam takich miejsc ;)

No wiesz, a to tacy mili ludzie. Trzeba się integrować, nie wolno się zamykać na innych :nono: ;)

Btw powinien powstać osobny wątek na bazie OT z tego, a temat dzietności i bezdzietności chyba wyczerpaliśmy.

przez atic 25 sie 2016, 21:22
Michellea,
ja nie twierdzę, ze każdy koks to od razu bandzior, pewnie w większości przypadków tak nie jest, no ale są miejca podwyższonego ryzyka.
atic

Sortuj wg