ot

Hasiok.

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez carlosbueno 25 sie 2016, 18:59
agusiaww napisał(a):Ja tam wole do Maka chodzic...jem tez smieciowo i z tego powodu nie umarłam, a wyniki mam b. dobre. Poza tym w maku jest pyszniutka kawa i lody :105: a dzieci -i tak sie ich nie ukniknie.
W macu się nie można najeść, no chyba że bym ponad 30 zl wydał , mają śmieszne małe porcje z resztą chodzę tam może raz na rok, inne fastfoody za podobna cenę oferują więcej żarcia. Gdy mieszkałem w UK chodziłem dość do Maca często i tam to rzeczywiście miejsce dla uboższej części społeczeństwa głównie kolorowych i Polaków, choć tzw chickenownie są jeszcze tańsze.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 25 sie 2016, 19:00
Czerwony Smok Łosice,zapraszam fajne dziewczyny z Forum na kaczkę.

Pytanie do Admina/Moderacji

przez wiejskifilozof 25 sie 2016, 19:02
Tylko jedna osoba ? Dzięki i za to.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 25 sie 2016, 19:03
Ty, ty Karlosbłeno a czym to się różni od narzekania niektórych w drugą stronę? :P

Tylko że tu narzeka co druga osoba a pochwalić się wizytami w drogich hotelach i restauracjach nie ma kto.

przez anka szklanka 25 sie 2016, 19:09
carlosbueno napisał(a):
Ty, ty Karlosbłeno a czym to się różni od narzekania niektórych w drugą stronę? :P

Tylko że tu narzeka co druga osoba a pochwalić się wizytami w drogich hotelach i restauracjach nie ma kto.

Może nie wszyscy czują potrzebę chwalenia się takimi sprawami. Właściwie to jest taaaaak mało istotne czy ktoś sypia w Hiltonie czy w drewnianym domu nad Soliną. :D

Pytanie do Admina/Moderacji

przez cyklopka 25 sie 2016, 19:10
No dobra, to ja zagłosuję i sam zagłosuj na siebie, to masz trzy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez agusiaww 25 sie 2016, 19:13
carlosbueno napisał(a):
agusiaww napisał(a):Ja tam wole do Maka chodzic...jem tez smieciowo i z tego powodu nie umarłam, a wyniki mam b. dobre. Poza tym w maku jest pyszniutka kawa i lody :105: a dzieci -i tak sie ich nie ukniknie.
W macu się nie można najeść, no chyba że bym ponad 30 zl wydał , mają śmieszne małe porcje z resztą chodzę tam może raz na rok, inne fastfoody za podobna cenę oferują więcej żarcia. Gdy mieszkałem w UK chodziłem dość do Maca często i tam to rzeczywiście miejsce dla uboższej części społeczeństwa głównie kolorowych i Polaków, choć tzw chickenownie są jeszcze tańsze.
zalezy kto ile je, dla mnie 2 x frytki i ok :mrgreen: a w zestawie dzieciecym to juz w ogole wypas, ale fakt dla faceta to cienko.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez iiwaa 25 sie 2016, 19:18
A jedzcie sobie gdzie chcecie, ja jadam w różnych miejscach - zarówno w restauracji, jak i u "pana kanapki", z tym że nie jadam co do zasady (poza nagłymi sytuacjami) w fast foodach i nikt mnie do tego nie przekona. Jeżeli muszę, bo np. to jedyny czynny lokal w okolicy, to biorę sałatkę.
Dom za 400 tysięcy to jak bezcen :D i to za 300 metrów ;) Anka Szklanka, "biere", remontuję i odsprzedaję za 700 :D
Sfinks to na pewno nie jest "ekspozycja statusu" i większość by się w głowę postukała, że ktoś mógł uznać wspomnienie o tym lokalu za "ekspozycję statusu". W Sfinksie jadają moi studenci, a nie multimilionerzy. To zwykła sieciówka. Coś jak Zara czy Orsay, tylko branża inna.
Domek nad Soliną jest ok ;) Nie wiem, kto sobie ubzdurał, że nie jeżdżę np. do Karpacza, Zakopanego, w Bieszczady czy nad polskie morze. Jeżdżę, tylko nie w sezonie (bo po jednej "przygodzie" już nigdy ni pojadę w takie miejsca w sezonie). Mylne wnioski niektórzy wyciągają.

przez carlosbueno 25 sie 2016, 19:31
Sfinks to na pewno nie jest "ekspozycja statusu"

przecież tak nie twierdziłem, jakże mogłem skoro wspominałaś że to głupia restauracja dla studentów. Chodziło o te inne restaurację i hotele.
Większość Polaków to nigdzie nie jeździ a przynajmniej do nie dawna ale teraz dzięki 500 plus wielu pojechało pierwszy raz w życiu i co tzw elita ich obsmarowuje że srają na plaży i przeklinają. :mrgreen:

przez Michellea 25 sie 2016, 19:36
agusiaww napisał(a): Poza tym w maku jest pyszniutka kawa i lody :105:

No, lody mają dobre. Kiedyś nawet jeden wykładowca mi zazdrościł xD

wiejskifilozof napisał(a):Ale,moi kochani.Temat był o braku dzieci :mrgreen: :nono: :nono:

Nieposiadanie dzieci jest związane z ich posiadaniem. To tak samo jak w wątku ateistycznym gadacie o religii i Kościele :lol:

przez atic 25 sie 2016, 19:38
iiwaa,
bo po jednej "przygodzie"

napisz coś więcej bo mnie to zaciekawiło :twisted:
atic

przez carlosbueno 25 sie 2016, 19:40
No, lody mają dobre. Kiedyś nawet jeden wykładowca mi zazdrościł xD

Chyba nie wyszedł z propozycją " czy zrobi pani mi loda" :mrgreen: :pirate:

przez iiwaa 25 sie 2016, 19:41
carlosbueno napisał(a):
Sfinks to na pewno nie jest "ekspozycja statusu"

przecież tak nie twierdziłem, jakże mogłem skoro wspominałaś że to głupia restauracja dla studentów. Chodziło o te inne restaurację i hotele.
Większość Polaków to nigdzie nie jeździ a przynajmniej do nie dawna ale teraz dzięki 500 plus wielu pojechało pierwszy raz w życiu i co tzw elita ich obsmarowuje że srają na plaży i przeklinają. :mrgreen:

Matko...
naprawdę marudzisz.
Nie, Mercure i Radisson to też nie jest ekspozycja statusu.
Nie "głupia" i nie tylko dla studentów, wspomniałam tylko, że skoro studenci tam chodzą, to nie jest super droga.
Ludzie o różnym statusie finansowym jeżdżą w różne miejsca. I z dziećmi, i bez dzieci. A najwięcej jeżdżą... studenci właśnie, jak zauważyłam.
Weź pod uwagę, że dla mnie wyjazd to często praca. Jak jadę do Warszawy, to nie dla rozrywki.

przez iiwaa 25 sie 2016, 19:47
atic napisał(a):iiwaa,
bo po jednej "przygodzie"

napisz coś więcej bo mnie to zaciekawiło :twisted:

Jaki ciekawski :P
Nic takiego w sumie, jakoś 5-6 lat temu to było, byliśmy w takim małym hoteliku w górach (właśnie myślałam, że będzie cicho i kameralnie), byłam po 2 kieliszkach wina (a dla mnie to bardzo dużo, ja po jednym już czuję w głowie), wyszłam z pokoju w szlafroku, uhahana, bo chciałam przynieść coś takiego jakby minibaru z drinkami, wychodzę z pokoju, a to mnie 2 osoby "dobry wieczór". Studenci. Dwa dni czułam się, jakby mnie ktoś na szpilkach posadził, w końcu zmieniliśmy hotel.

Sortuj wg