ot

Hasiok.

Żona ignoruje meza. Wierzy córce

przez Michellea 06 wrz 2016, 14:37
iiwaa napisał(a): Bo zeby wszystko pogodzic i zrobic jak najwiecej czesto spie np. 4 godziny na dobe.

To mało, na pewno nie jest to zdrowe.

Dlatego bawia mnie gadania jak to komus jest ciezko, bo popracuje/pouczy sie 8 godzin albo musi napisac magisterke, a nie moze (przyklad z forum). Doprawdy, tragedia ludzkosci.

Chodzi Ci o Caricę? To, że dla Ciebie coś nie jest trudne, nie znaczy, że dla innych też nie.

przez elo 06 wrz 2016, 15:00
Michellea napisał(a):Chodzi Ci o Caricę?

pewnie chodzi o tego typa co studiuje ktorys juz tam kierunek i sama prace pisze od 3 lat - nie pamietam jego niczku

atic napisał(a):ej a kto to jest ten Rabinizm? ledwo się pojawił na forum i już wszystkich poucza i umoralnia, przejrzyjcie sobie jego wypowiedzi

juz wczesniej sie zastanawialam czy to nie przypadkiem jakis byly user tego forum jednak ciezko rozszyfrowac... nie to co ciebie jeto :D
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

przez atic 06 wrz 2016, 15:20
nie jestem jeto
atic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michellea 06 wrz 2016, 15:22
elo napisał(a):
Michellea napisał(a):Chodzi Ci o Caricę?

pewnie chodzi o tego typa co studiuje ktorys juz tam kierunek i sama prace pisze od 3 lat - nie pamietam jego niczku

Ten co chciał literatury psychologicznej? On pisał pracę licencjacką, nie magisterkę z tego co pamiętam.

przez elo 06 wrz 2016, 15:37
atic napisał(a):nie jestem jeto

kogo ty probujesz oszukac? siebie samego? :D
Michellea napisał(a):Ten co chciał literatury psychologicznej?

nie

tamten studiowal prawo a potem jeszcze jakies bog-wie-co [nie pamietam bo nie bylo czego]
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

because you're a joke
elo

przez atic 06 wrz 2016, 16:12
nie denerwuj mnie.
atic

przez elo 06 wrz 2016, 16:16
i ta kropka nienawisci na koncu :D
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

because you're a joke
elo

przez iiwaa 06 wrz 2016, 16:47
atic napisał(a):ej a kto to jest ten Rabinizm? ledwo się pojawił na forum i już wszystkich poucza i umoralnia, przejrzyjcie sobie jego wypowiedzi :pirate:

iwwaa
Wczoraj polozylam sie spac o 4 - wstalam o 8, dzis o 2:40 - wstalam o 7:15.

nie chciałbym tak i na pewno nie bede sobie tego stawiał jako wzór :)

Ale czy ja mowie, ze to wzor?
Smieszy mnie tylko narzekanie, co kto robi - jego sprawa.

Michellea, a uwazasz ze klienta interesuje to ze jestem substytutem, ktory o substytucji dowiedzial sie na ostatnia chwile? :D
Na pewno jego stwierdzenie "kur.. co to za cizia" oznacza troske o moje zdrowie :lol:
Swoja droga, wole nie spac niz otrzymac cios nozem w brzuch czy w klatke ;)

Za to dzien, w ktorym skoncze prace o 17 jest dniem do delektowania sie czasem wolnym :) dzieki temu sie ten wolny czas docenia.

przez Michellea 06 wrz 2016, 17:57
iiwaa napisał(a):Michellea, a uwazasz ze klienta interesuje to ze jestem substytutem, ktory o substytucji dowiedzial sie na ostatnia chwile? :D
Na pewno jego stwierdzenie "kur.. co to za cizia" oznacza troske o moje zdrowie :lol:

Nie wiem co go obchodzi. Nie o tym mówiłam. Jeśli Ci taki tryb życia odpowiada to fajnie dla Ciebie. Tylko nie rób z tego reguły. Niektórym lepiej się żyje jak mogą się wyspać, a praca nie powoduje, że nie wyrabiają.

przez kotek em 06 wrz 2016, 18:19
atic to jetodik? Kurva, przez niego nie mogłam jeść pomidorów :/
Obrazek

przez Rabinizm 06 wrz 2016, 18:48
atic napisał(a):ej a kto to jest ten Rabinizm? ledwo się pojawił na forum i już wszystkich poucza i umoralnia, przejrzyjcie sobie jego wypowiedzi :pirate:

Co Ciebie to interesuje, kim jestem? Coś Ty taki drażliwy?
Wskaż mi fragment, w którym kogokolwiek umoralniam.

Ogólnie to forum to rak i straszny śmietnik.

przez iiwaa 06 wrz 2016, 19:03
Michellea napisał(a):
iiwaa napisał(a):Michellea, a uwazasz ze klienta interesuje to ze jestem substytutem, ktory o substytucji dowiedzial sie na ostatnia chwile? :D

Nie wiem co go obchodzi. Nie o tym mówiłam. Jeśli Ci taki tryb życia odpowiada to fajnie dla Ciebie. Tylko nie rób z tego reguły. Niektórym lepiej się żyje jak mogą się wyspać, a praca nie powoduje, że nie wyrabiają.

Ależ ja również ZUPEŁNIE nie o tym mówiłam, sama zagaiłaś z tym zdrowiem, podczas gdy to o nakład pracy i ubolewanie w razie braku tego nakładu chodzi.
Ja nie uważam, że ktokolwiek powinien prowadzić taki tryb życia.
Po prostu niezmiernie bawi mnie narzekanie na proste czynności i stwierdzenie, że komuś ciężko, bo coś tam.
Owszem - może naszym studentom jest ciężko i to szanuję. 800 stron na egzamin (ten u nas, inne pewnie podobnie), zwykle pracują/praktykują, żeby wyrabiać doświadczenie. To jest obciążenie.
Ale ja mówię o obciążeniu właśnie, a nie o poziomie zaawansowania Jeżeli widzę, że student ciągnie dwa kierunki, ma stypendium, pierwsze publikacje naukowe i na dodatek u nas pracuje - to wiem i w pełni akceptuję to, że jemu jest ciężko i wymaga to od niego dużego zdyscyplinowania i wyrzeczeń.
Ale jeżeli ktoś ubolewa nad swoim ciężkim losem, bo siedząc w domu cały dzień nie jest w stanie napisać głupich 80 stron (czyli tego minimum), mimo że miał na to 2 lata, to wybacz - pozostaje mi się jedynie obśmiać.
Tak samo "pracuję 8 godzin, tragedia". No faktycznie, tragedia. Polecam zatem nakładające się terminy (często mam coś na styk), pracę w różnych miejscach (w naszym przypadku również z wyjazdami do innych miast, jeśli przepisy o właściwości tak stanowią). Albo nawet i życie pracujących jak się tylko da studentów, którego na początku studiów sama doświadczyłam. Ale cóż, na utrzymaniu mamusi i tatusia, którzy opłacają prywatną szkołę niektórym jest ciężko :D

przez Ḍryāgan 06 wrz 2016, 20:00
iiwaa, znowu przesadzasz. Przypominam, że jesteś na forum dla ludzi z problemami psychicznymi. Jeśli uważasz, że praca zawodowa czy napisanie czegokolwiek w depresji czy rozjebaniu w górę i w dół (jak w ChAD) nie jest wielkim osiągnięciem to serio nic nie wiesz. Nie masz prawa naśmiewać się z nikogo na tym forum, nie mając pojęcia o tym, że w niektórych stadiach nawet wstanie z wyra jest wyczynem na miarę wejścia na Everest. To za każdym razem pokonywanie siebie i swoich niedostatków. Coś tam może w życiu osiągnąłem, mimo mojej choroby. Dlatego wiem, że są dni gdy nic nie można zrobić i siłą się trzeba powstrzymywać, żeby kurna nie wyciągnąć sznura albo nie pociąć sobie nadgarstków.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez Stracona100 06 wrz 2016, 20:22
Ḍryāgan napisał(a):iiwaa, znowu przesadzasz. Przypominam, że jesteś na forum dla ludzi z problemami psychicznymi. Jeśli uważasz, że praca zawodowa czy napisanie czegokolwiek w depresji czy rozjebaniu w górę i w dół (jak w ChAD) nie jest wielkim osiągnięciem to serio nic nie wiesz. Nie masz prawa naśmiewać się z nikogo na tym forum, nie mając pojęcia o tym, że w niektórych stadiach nawet wstanie z wyra jest wyczynem na miarę wejścia na Everest. To za każdym razem pokonywanie siebie i swoich niedostatków. Coś tam może w życiu osiągnąłem, mimo mojej choroby. Dlatego wiem, że są dni gdy nic nie można zrobić i siłą się trzeba powstrzymywać, żeby kurna nie wyciągnąć sznura albo nie pociąć sobie nadgarstków.

Nie zrozumie - już próbowałam. Ale może warto próbować dalej :105:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Sortuj wg