ot

Hasiok.

Pytanie do Admina/Moderacji

przez atic 02 wrz 2016, 22:51
fuj, balerianki, ehhh, w tych czasach kobiety się nie znają jak się należy nosić :-|
atic

przez WolfMan 02 wrz 2016, 22:52
Proszę o przywrócenie konta Nihilowi,jako że to bardzo pozytywny troll-mozna by rzec taki forumowy stańczyk.
Przynajmniej czasem jest wesoło na tym łez padole.Nadmienię że to bardzooo inteligentny troll-tylko trzeba go lepiej poznać ;)
Kto jest za Nihilem niech napisze ;)

przez iiwaa 02 wrz 2016, 22:55
atic napisał(a):fuj, balerianki, ehhh, w tych czasach kobiety się nie znają jak się należy nosić :-|

A jak rzekomo należy?
mam chude nogi, nogę nosić baleriny
iiwaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przywrócić Nihila! Petycja

przez Ḍryāgan 02 wrz 2016, 23:07
Niech się wpiszą Ci, którzy chcą ułaskawienia od krzesła elektrycznego i wiecznego wykreślenia ze społeczności nerwica.com typa spod ciemnej gwiazdy Nihila. Jest on wprawdzie osobnikiem zdegenerowanym i słabo się resocjalizującym, ale jednak pozostaje jednostką ludzką i w głębi duszy dobry z niego kompan, co niejednemu desperatowi uśmiech na twarzy przywrócił
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez atic 02 wrz 2016, 23:07
iiwaa, specjalnie tak napisałem :]

odnośnie Nihilia, to napisze jeszcze raz bo widziałem też to na innych forach.
jak ktoś jest jednocześnie ikoną forum i rozrabiaką to należy skorzystać z możliwości bana progresywnego (powerfull tool)

nie może być takich przeskoków, że dziś użytkownikowi wszystko wolno a jutro zbanowany po wsze czasy.

ban progresywny to jednocześnie ban resocjalizacyjny, czyli np.
Iwwa zaczyna przeginać pałkę w jakimś temacie a ja moderator wpadam i piszę ostrzeżenie.
Iwwa znowu przegina pałkę w innym temacie to ja moderator wpadam i mówię ban 3dni
Iwwa pojawia się po 3 dniach na początku jest spokojna niby nic, ale nagle przegina pałkę
to ja jako moderator wpadam ciach ban 5dni
sytuacja się powtarza ban 7 dni (czyli długość ostatniego bana + 2dni)

Iwwa zaczyna rozumieć, że każdym wyskokiem zwiększa sobie siłę uderzenia mojego sędziowskiego młota i zaczyna przestrzegać regulaminu.
atic

przez WolfMan 02 wrz 2016, 23:17
Proszę o przywrócenie konta Nihilowi,jako że to bardzo pozytywny troll-mozna by rzec taki forumowy stańczyk.
Przynajmniej czasem jest wesoło na tym łez padole.Nadmienię że to bardzooo inteligentny troll-tylko trzeba go lepiej poznać ;)
Kto jest za Nihilem niech napisze ;)

przez kosmostrada 02 wrz 2016, 23:24
Oczywiście się podpisuję, taka jednostka jest bardzo potrzebna, jego żarty ( choć czasami niewybredne) uczą łapania zdrowego dystansu do siebie, a na szacunek zasługuje mówienie szczerze, tego co myśli. Podszlifowania wymaga forma, ale wierzę, że tego się można nauczyć. ;) Inteligencji też nie można mu odmówić, a tego nigdy w towarzystwie za dużo. No i nie strzela fochów, jak się go wyzwie. :mrgreen:
Lubię jego towarzystwo... 8)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

przez elo 02 wrz 2016, 23:27
sie typ nie spuszczal jak zwykle w komentarzach do nowego zdjecia ss - ja sie szczerze dziwilam czemu

a wiec odpowiedz taka oczywista o losie moj wszechswiat wlasnie wybuchnal drugi raz dzisiejszego dnia
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

Żona ignoruje meza. Wierzy córce

przez Rabinizm 05 wrz 2016, 16:52
iiwaa napisał(a):
Michellea napisał(a):Stres i przemęczenie źle na nas wpływają, ciągle się o tym mówi. A potem ludzie kończą na tym forum i dziwią się, bo zawsze byli "normalni", pełni życia, robili wszystko, zapier... w robocie, a nagle teraz nie mają siły wstać z łóżka, a jak wyjdą z domu, to się trzęsą. I pewnie to jakaś poważna choroba, bo przecież od tak im sie nie mogło stać.
Też wielokrotnie nie wyrabiałam i żyję. A czy dało mi to satysfakcję? Sukcesy okupione nieprzespanymi nocami, brakiem chwili na odpoczynek i dużym stresem jakoś mnie nie cieszą, raczej je odchorowuję.

Mnie tam daja satysfakcje wlasnie te rzeczy, ktore wymagaly wiecej praxy i wyrzeczen.
Cos, co przychodzi latwo, jest zwykle malo warte.
Wystarczy porownac nawet i studia. Medycyna a "moda" w "wyzszej szkole kroju i szycia" (to ironia oczywiscie). Ale nawet zestawiajac medycyne i kulturoznawstwo czy prawo i politologie. Dobrze wiem, jakie sa statystyki co do zdawalnosci egzaminow i poziomu trudnosci.

Ktoś tutaj ma przerost ego i kreuje opinie wyłącznie na własnych doświadczeniach.

przez iiwaa 06 wrz 2016, 09:36
Rabinizm napisał(a):
iiwaa napisał(a):
Michellea napisał(a):Stres i przemęczenie źle na nas wpływają, ciągle się o tym mówi. A potem ludzie kończą na tym forum i dziwią się, bo zawsze byli "normalni", pełni życia, robili wszystko, zapier... w robocie, a nagle teraz nie mają siły wstać z łóżka, a jak wyjdą z domu, to się trzęsą. I pewnie to jakaś poważna choroba, bo przecież od tak im sie nie mogło stać.
Też wielokrotnie nie wyrabiałam i żyję. A czy dało mi to satysfakcję? Sukcesy okupione nieprzespanymi nocami, brakiem chwili na odpoczynek i dużym stresem jakoś mnie nie cieszą, raczej je odchorowuję.

Mnie tam daja satysfakcje wlasnie te rzeczy, ktore wymagaly wiecej praxy i wyrzeczen.
Cos, co przychodzi latwo, jest zwykle malo warte.
Wystarczy porownac nawet i studia. Medycyna a "moda" w "wyzszej szkole kroju i szycia" (to ironia oczywiscie). Ale nawet zestawiajac medycyne i kulturoznawstwo czy prawo i politologie. Dobrze wiem, jakie sa statystyki co do zdawalnosci egzaminow i poziomu trudnosci.

Ktoś tutaj ma przerost ego i kreuje opinie wyłącznie na własnych doświadczeniach.

Bo szanuje duzy wklad pracy?
Owszem, szanuje. Wiesz dlaczego? Bo zeby wszystko pogodzic i zrobic jak najwiecej czesto spie np. 4 godziny na dobe. Od 22 lat - studia byly wymagajace i juz w czasie nich praktykowalam, wiec musialam godzic prace, nauke i pisanie.
Dlatego bawia mnie gadania jak to komus jest ciezko, bo popracuje/pouczy sie 8 godzin albo musi napisac magisterke, a nie moze (przyklad z forum). Doprawdy, tragedia ludzkosci. Wczoraj polozylam sie spac o 4 - wstalam o 8, dzis o 2:40 - wstalam o 7:15. Dlatego jak czytam wypociny o tym, ze komus "ciezko", przy czym dowiaduje sie, ze obejrzal serial, to mam ochote zaczac tarzac sie ze smiechu.
iiwaa

przez Rabinizm 06 wrz 2016, 10:13
Doprawdy, fascynujące. Jesteś tak wspaniała, czy mogę Cię dotknąć?
Powinnaś popracować nad empatią, gdyż brak tej cennej umiejętności wylewa się z Twoich postów, lub nauczyć się milczeć wtedy, kiedy nie masz niczego adekwatnego do napisania.

przez iiwaa 06 wrz 2016, 11:08
Rabinizm napisał(a):Doprawdy, fascynujące. Jesteś tak wspaniała, czy mogę Cię dotknąć?
Powinnaś popracować nad empatią, gdyż brak tej cennej umiejętności wylewa się z Twoich postów, lub nauczyć się milczeć wtedy, kiedy nie masz niczego adekwatnego do napisania.

1. Nie uwazam ze jestem wspaniala
2. Nie uwazam tez, ze jestem empatyczna
iiwaa

przez mirunia 06 wrz 2016, 12:54
iiwaa napisał(a):2. Nie uwazam tez, ze jestem empatyczna

A to zauważyliśmy. Na tym forum ta cecha szczególnie jest bardzo potrzebna.

"Empatia to umiejętność zrozumienia innych ludzi oraz zdolność współodczuwania z nimi ich uczuć i emocji. Jest to dar wczuwania się w sytuację innych ludzi i zrozumienia motywów nimi kierujących, jako źródeł ich decyzji i postaw. Empatia jest podstawową cechą umożliwiającą prawidłowy dialog zarówno na płaszczyźnie interpersonalnej jak i ogólnospołecznej. Brak empatii u spierających się oponentów powoduje polaryzację stanowisk oraz ich zaostrzenie do stopnia uniemożliwiającego rozwiązanie konfliktu w sposób inny niż siłowy. Zdolność odczuwania empatycznego, jako podstawa zrozumienia oponentów jest wstępem do wybaczenia. Osoby empatyczne dzięki znakomitemu wczuciu się w sytuację i psychikę innych stron mają zdolność rozwiązywania konfliktów, w związku z czym często pełnią rolę mediatorów.

Osoby pozbawione zdolności do empatii są bardzo agresywne, o silnej osobowości, narzucające swą wolę i wizję świata, nieznoszące sprzeciwu, nieuznające argumentów innych stron, niedopuszczające do swojej świadomości możliwości własnej pomyłki lub błędu, wysoce konfliktowe, bezkompromisowe."
https://pl.wikipedia.org/wiki/Empatia
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

przez atic 06 wrz 2016, 14:22
ej a kto to jest ten Rabinizm? ledwo się pojawił na forum i już wszystkich poucza i umoralnia, przejrzyjcie sobie jego wypowiedzi :pirate:

iwwaa
Wczoraj polozylam sie spac o 4 - wstalam o 8, dzis o 2:40 - wstalam o 7:15.

nie chciałbym tak i na pewno nie bede sobie tego stawiał jako wzór :)
atic

Sortuj wg