ot

Hasiok.

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez Stracona100 23 sie 2016, 21:29
iiwaa napisał(a):
mirunia napisał(a):
Stracona100 napisał(a):No co Wy, iiwaa z pewnością dała by radę. Nie z takimi "sprawami" sobie radziła.

Taa... omnibus

Zwracałam się kiedykolwiek do Ciebie personalnie? Atakowałam Cię w jakikolwiek sposób?
Nie? No właśnie, więc daruj sobie złośliwości - chyba że nie potrafisz dyskutować z osobą o zupełnie odmiennym zdaniu.

Nie jesteś u siebie, nie zabronisz nikomu wolności wypowiedzi :nono:
Wiem, że niewygodna prawda boli :bezradny:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez iiwaa 23 sie 2016, 21:34
carlosbueno napisał(a):
iiwaa napisał(a):A słyszeliście o tym Narodowym Programie Prokreacyjnym... czy jakoś tak?
Toż to absurd, wywalenie pieniędzy w błoto - lekarze się wypowiadali, że naprotechnologia nie jest skuteczną metodą leczenia niepłodności.

Najważniejsze że nie niszczą zarodków tfu zabijają dzieci a to przecież dla tego rządu najważniejsze. :mrgreen:

Ale wiesz, mniej urodzeń będzie, więcej bezdzietnych - i tutaj, co szkoda, nie z własnej woli.

przez Ḍryāgan 23 sie 2016, 21:35
carlosbueno napisał(a):
mirunia napisał(a):
iiwaa napisał(a): Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D

Nikt by Ci tej gwarancji nie dał przy takim wzroście. Minimum 175cm. :lol:
Kate Moss tyle nie ma a modelka została
Kate Moss ma 173 cm a nie 160.I żeby nie było... ja lubię nieewysokie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji

przez Kontrast 23 sie 2016, 21:41
kotek em, przewidujesz w niedługim czasie jakieś igrzyska?:)
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez iiwaa 23 sie 2016, 21:44
Ḍryāgan napisał(a):Kate Moss ma 173 cm a nie 160.I żeby nie było... ja lubię nieewysokie

Dobra dobra, ja nigdy nie chciałam być modelką, to był żart odnośnie mego ówczesnego wychudzenia :D
Kate jest może nie tyle ładna, co charakterystyczna. Zęby by sobie mogła zrobić ;)
Dziwi mnie za to obecna moda na "dupiate" grubaski. Przecież ten zad to część ich nadwagi - robić atut z wady, bezsens. Wolę już chyba oglądać anoreksję w stylu - 40 kilo/180 cm wzrostu - estetyczniejsze mi się to wydaje.

przez Ḍryāgan 23 sie 2016, 22:05
40 kilo/180 cm wzrostu
nie, bo nie mają cycków i wyglądają jak szkielety. Mnie się nie podoba, osobiście wolę już popatrzeć na te pulchniejsze (nie mówię, że grube) - dla mnie są bardziej seksi niż zachudzone patyczaki
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Stracona100 23 sie 2016, 22:11
Ḍryāgan napisał(a):
40 kilo/180 cm wzrostu
nie, bo nie mają cycków i wyglądają jak szkielety. Mnie się nie podoba, osobiście wolę już popatrzeć na te pulchniejsze (nie mówię, że grube) - dla mnie są bardziej seksi niż zachudzone patyczaki

Popieram, taka waga przy tym wzroście jest niezgodna z naturą - karykatura człowieka/kobiety.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

przez iiwaa 23 sie 2016, 22:22
Ḍryāgan napisał(a):
40 kilo/180 cm wzrostu

Dryagan, ale ja nie mowię, że to mi się podoba, bo mi się to nie podoba, ale i tak wydaje mi się lepsze niż spasienie.
Zresztą przedział prawidłowej wagi jest duży - lekarze zalecają, żeby utrzymywać wagę w dolnym przedziale wagi prawidłowej. Jeżeli przy moim niskim wzroście ten przedział to około 10 kilogramów (aż tyle przy niskim wzroście i drobnokościstej budowie!), to po prostu nie wyobrażam sobie, jak bardzo zaniedbać się trzeba, żeby mieć np. 10 kilogramów nadwagi (czyli nad górą granicą tego przedziału). To, że ktoś ma biust, mając nadwagę, to żaden sukces, jak mawia mój siostrzeniec. Jeszcze jeden jego komentarz (chłopak jest bardzo bezpośredni): "nie ma co się chwalić wielkimi /.../, skoro składają się z samej tkanki tłuszczowej, a nie z gruczołowej. i są elementem spasienia". Sam ma drobniutką narzeczoną - ale to Azjatka.
To po prostu nie wygląda i jest nieco obrzydliwe. Co innego figura Jennifer Lopez - jędrna i seksowna, co innego obrzydliwy tłuszcz, a tak to jest najczęściej, niestety.

Pytanie do Admina/Moderacji

przez kotek em 23 sie 2016, 22:29
Kontrast, taa, chyba w sraniu na odległość :D.
Obrazek

przez Ḍryāgan 23 sie 2016, 22:38
iiwaa, no ale nadwaga może być wynikiem nie tylko niewłaściwego jedzenia. Przypuszczam, że na tym forum wiele osób boryka się z problemem nadmiernej wagi, głównie z powodu leków. Wiele z nich powoduje tycie i można się nawet głodzić, nic nie pomaga. Dlatego wrzucanie wszystkich do jednego wora pt. spaślak i na pewno się obżera, może kogoś takiego zaboleć.

przez Stracona100 23 sie 2016, 22:45
Ḍryāgan napisał(a):iiwaa, no ale nadwaga może być wynikiem nie tylko niewłaściwego jedzenia. Przypuszczam, że na tym forum wiele osób boryka się z problemem nadmiernej wagi, głównie z powodu leków. Wiele z nich powoduje tycie i można się nawet głodzić, nic nie pomaga. Dlatego wrzucanie wszystkich do jednego wora pt. spaślak i na pewno się obżera, może kogoś takiego zaboleć.

Nie sądzę, aby iiwaa brała pod uwagę takie niuanse.

- E.M.Remarque

przez iiwaa 23 sie 2016, 22:46
Ḍryāgan napisał(a):iiwaa, no ale nadwaga może być wynikiem nie tylko niewłaściwego jedzenia. Przypuszczam, że na tym forum wiele osób boryka się z problemem nadmiernej wagi, głównie z powodu leków. Wiele z nich powoduje tycie i można się nawet głodzić, nic nie pomaga. Dlatego wrzucanie wszystkich do jednego wora pt. spaślak i na pewno się obżera, może kogoś takiego zaboleć.

A nie wiem, kto się z czym boryka, nie mój problem ;)
Przecież ludzie nie ustawiają sobie nicków "..... - z nadwagą", żeby traktować jak śmierdzące jajo.
No mnie się podoba budowa np. Azjatek (niestety moja jest efektem bycia chudą, u nich to natura), nic nie poradzę ;)
Kobieta winna mieć talię, nie brzuchol ;)
A co do biustu - zazdroszczę biustu właśnie takiej Jennifer Lopez czy innym kobietom większych, jędrnych piersi. (Jennifer jest właśnie dla mnie kobietą, która może być "większa", ale nadal piękna i seksowna).
Ale na duże i obwisłe nigdy w życiu bym się nie zamieniła - jestem posiadaczką małego biustu i wiem, że grawitacja go nie tyka - jest taki, jaki był 20 lat temu (choć weź też pod uwagę że ćwiczę i na szczęście nie karmiłam, nie wiem jak jest u kobiet z małym biustem, które nie ćwiczą i karmiły). Po prostu duży zaraz musisz podciągać chirurgicznie, żeby atrakcyjnie wyglądał...

przez Ḍryāgan 23 sie 2016, 23:08
A nie wiem, kto się z czym boryka, nie mój problem ;) Przecież ludzie nie ustawiają sobie nicków "..... - z nadwagą", żeby traktować jak śmierdzące jajo.

A jednak jest to forum dla ludzi z problemami i trochę delikatności by się należało. Generalnie czasem fajnie się z Tobą gada i nie jestem osobą, która będzie się przypieprzać w każdym poście, ale jak napiszesz coś takiego jak powyżej to aż zgrzyta. Nie dziw się, że niektórzy przypisują ci wyniosłość i nieliczenie się z uczuciami innych ludzi.

przez Stracona100 23 sie 2016, 23:12
iiwaa napisał(a):... A nie wiem, kto się z czym boryka, nie mój problem ;)
Przecież ludzie nie ustawiają sobie nicków "..... - z nadwagą", żeby traktować jak śmierdzące jajo...

Piękna wypowiedź :brawo:

- E.M.Remarque

Sortuj wg