ot

Hasiok.

BÓG ISTNIEJE-jakim prawem moderator zablokował temat

przez Arhol 29 maja 2014, 20:59
Istnieje 300 stronnicowy wątek zbiorczy na ten temat - bog-czy-istnieje-stosunek-do-wiary-i-religii-t15522-4186.html
W krokach do wolności temat o znaczeniu wiary w drodze do zdrowia.
W medycynie niekonwencjonalnej o modlitwach.

Za mało tych tematów? Kosz.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Test na głupka.

przez monk.2000 30 maja 2014, 11:12
Żebym spamu teraz tylko nie dostawał, bo musiałem podać e-mail. :bezradny:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Test na głupka.

przez Siddhi 30 maja 2014, 12:13
Nie ma sensu rozwiązywać, z pewnością bym wygrał.
BadBoyMessi napisał(a):
elo napisał(a):dwa miliony i szescdziesiat dziewiec setnych

a nie przypadkiem centylion?

No, w przypadku elo, hmm, jeden googol jak nic. ;p

-- 30 maja 2014, 12:52 --

Po bliższym zapoznaniu się z testem stwierdzam, że test dla jest dla dzieci klas 1-3 podstawówki.
Siddhi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydkie dziewczyny są najbardziej wredne

przez Parodi 30 maja 2014, 13:40
Cześć. Prawdopodobieństwo tego, iż zostanę wyśmiany i zbluzgany jest wysokie. Niemniej zaryzykuję, gdyż istnieje pewna nurtująca mnie kwestia.

Otóż zauważyłem, że brzydkie, przeciętne i niezbyt urodziwe dziewczyny najbardziej krytykują, wywyższają się i mają wielkie wymagania.
Często też ich zachowanie jest bezczelne i chamskie.

Już w szkole średniej to widziałem. Do mojej klasy chodziła dziewczyna, nazwijmy ją Monika. Była lekko przy sobie, twarz całkiem ładna, choć wymalowana i uważająca się za jakąś miss. Gadała w ten sposób o chłopakach:

- ten to brzydki, niech spada
- tamten jest ok, ale strasznie niski
- Tomek to brzydal
- Olek to przystojniak

Dyskryminowała chłopaków, była przekonana o swej urodzie i nie kryła się z oceną innych.

Podobnie koleżanka Ania. Dziewczyna z twarzy przeciętna, z nadwagą, tyłek szeroki jak u słonia, a kiedy nasz kolega z klasy spojrzał na dziewczynę z innej klasy ta skomentowała "myślisz, że masz u niej szansę?". Kolega to normalny gość, nie jakiś Brad Pitt, ale brzydalem na pewno nie był. A usłyszał taki mało przyjazny tekst.

Kolejna sytuacja. Byłem na imprezie i dwie dziewczyny spytały czy mam ogień bo chcą zapalić papierosa. Odpowiedziałem, że nie palę, dodając że ktoś ze znajomych pewnie ma przy sobie zapałki czy coś. Gdy po sekundzie
ktoś im przypalił papierosa, one zaciągnęły się. Wtedy sobie zażartowałem, że lepiej jak się odsunę, bo jeszcze mnie zjedzą. Na co jedna z dziewczyn skomentowała, że nie jestem zbyt apatyczny aby mnie zjadły.

Skąd atak na mój wygląd? Nic nie mówiłem na temat ich wyglądu, ani w żaden sposób ich nie obraziłem. Dziewczyny były przeciętne. Nie były pięknościami, a jednak zachowały się jakby miały setki facetów do wyboru.

Kolejna sytuacja w bibliotece. Zapytałem siedzące tam dziewczyny w jaki sposób odzyskać byłą dziewczynę, jak to możliwe, że straciła głowę dla nowo poznanego faceta. Jedna z nich była naprawdę ładna, druga przeciętna. Ta druga komentowała to tak - jeśli dziewczyna spotka przystojnego faceta to traci głowę. Mi się to zdarzało często, widzę przystojniaka i szaleję na jego punkcie. Robię wszystko aby być z nimi, tylko tacy się liczą.

Przeciętna dziewczyna, która nie jest jakąś pięknością, od której większość dziewczyn jest ładniejsza, wybrzydza i robi selekcję w postaci tylko bardzo przystojnych mężczyzn.

Ja osobiście myślę, że podobam się kobietom. Wiele razy słyszałem, że jestem przystojny. Choć mógłbym być wyższy, mam jedyne 170 wzrostu.

I wiecie co gdy spotykałem się z ładnymi dziewczynami nic na temat wzrostu nie słyszałem. Kiedy umawiałem się z przeciętnymi lub tymi niezbyt ładnymi bardzo często słyszałem teksty:

- niski jesteś

Rozumiecie? Szedłem z dziewczyną, rozmawiamy i nagle ona komentuje mój wzrost. Gadamy na pewien temat, a ona mi wypala z takim tekstem.

Kiedyś umówiłem się z dziewczyną, o której prawie każdy powiedziałby wprost, dziewczyna szkaradna. Mimo to spotkałem się z nią, liczyłem na to że będzie miała interesującą osobowość.

Siedziała mi na kolanach i w pewnym momencie oznajmiła:

- myślałam, że będę się spotykała z jakimś wysokim chłopakiem, a trafił się mi kurdupel.

Zrobiło mi się głupio, przykro. Więcej się z tą dziewczyną nie spotkałem.
Rozumiem, że wzrost nie jest moją mocną stroną, ale nie musiała mi tego mówić w tak podły sposób. Ja na temat jej małego biustu, czy niezbyt urodziwej twarzy nie mówiłem. W sumie mogłem powiedzieć jej podobnie, ale po co, jaki cel będę z tego miał, poza tym uroda nie jest najważniejsza.

Kiedyś poznałem w parku dwie dziewczyny, byłem z kolegą. Później na spotkaniu z jedną z nich ona skomentowała urodę kumpla, że to brzydal itd. No kurde, sama ideałem nie była, a komentuje innych.

Też miałem problem z koleżanką z klasy, dziewczyna nieatrakcyjna, płaska twarz, oczy małe, duży nos, uszy jak u elfa. Płaski tyłek, małe piersi.
Ale byłem dla niej miły, nigdy jej nie obraziłem itd.
A ona mi oznajmiła, że jestem kurdupel i że co te dziewczyny we mnie widzą, skoro się ze mną spotykają.

Po co taki tekst. Nie podobam się jej ok, ale po co w ogóle komentuje.

Wniosek jest prosty, brzydkie i przeciętne dziewczyny mają o sobie duże mniemanie, uważają się za nie wiadomo kogo, robią selekcję tylko tych bardzo przystojnych mężczyzn. Wytykają wady innych, wręcz mówią w twarz chamskie teksty.

Kiedyś poznałem na czacie dziewczynę, nie była za ładna, była otyła, z twarzy ciekawa nie była, do tego fatalnie ubrana, jak worek. Kompletnie się mi nie podobała na spotkaniu, ale byłem miły, rozmawiałem z nią.

Jednak ona stwierdziła, że się jej nie podobam i mnie olała. Pisałem do niej na gg to w ogóle nie było rozmowy. Napisałem z innego numeru, mówiąc że numer wziąłem z katalogu gdyż się mi nudzi. Wysłałem jej zdjęcie aktora zza granicy, który jest bardzo przystojny i gadała mi o lodzie. Tak dobrze myślicie o lodzie, jako seksie oralnym.

Brzydkie i przeciętne dziewczyny lecą na wygląd. Obrażają mężczyzn, którzy nie są doskonali, choć samym kobietom wiele do ideału brakuje.
Uważają się za cuda, odrzucają, wybierają, a same piękne nie są.
A do tego są wredne, chamskie i potrafią w twarz ośmieszyć człowieka.

przez kaffe_och_blod 30 maja 2014, 13:56
Coś w tym musi być..
nie raz się spotkałem, z tym że pierwsza wygląd komentuje ta co brakuje jej czegoś. Może w pewnym stopniu chce się dowartościować?
Może nie raz słyszała uwagi na swój temat i temu teraz tak samo powierzchownie traktuje kogoś?
W dodatku też dużo dziewczyn, pochodzących ze wsi czasem pokazują taki poziom, że ..zaczynam wierzyć w stereotypy.

Jeszcze najbardziej rozwala mnie to jak ktoś ma nadwagę 60kg i mówi o tym, jak ktoś jest brzydki. W sumie zazwyczaj nie odzywam się w takich sytuacjach, lecz ..samokrytyki trochę.

Ja ideałem nie jestem, ale akceptuję każdego. Nie oceniam ludzi pod kątem wyglądu. Lecz jeżeli widzę taką osobę która to robi, jest u mnie od razu spalona. Gdyż nawet z zwykłej uprzejmości można to zachować dla siebie.

przez Saruś 30 maja 2014, 14:09
A co brzydka juz gustu nie moze miec czy prawa do swojego zdania?
Ty tez je oceniles jako brzydkie/przecietne, wiec tez mozna powiedziec, ze sprzecietniak ocenia innych.

przez Parodi 30 maja 2014, 14:13
Ale ja nigdzie nie pisałem, że przeciętna dziewczyna nie może mieć prawa do swojego zdania. Zaznaczyłem, iż takie dziewczyny patrzą bardzo na wygląd, że w mniejszym stopniu liczy się dla nich to jaki jest facet, a dużo większe ma dla nich znaczenie wygląd. Poza tym ok niech mają preferencje, ale jeśli poznają faceta i odrzucają go tylko dlatego, że nie jest taki przystojny jakby chciały to coś tu nie gra. Mówisz, że jestem przeciętny a jednak umawiałem się i z ładnymi i brzydkimi i przeciętnymi. Czyli nie patrzę na wygląd. Nie mówiłem dziewczynom - ale masz tyłek szeroki, a one ile mi powiedziały brzydkich słów.

przez kaffe_och_blod 30 maja 2014, 14:14
Saruś
Ale tu chodzi o coś innego...

O to, że wręcz chamsko wyraża się o osobach w towarzystwie nie patrząc na swoje wady.

O dziwo w życiu mało pięknych dziewczyn spotkałem, które chamsko na głos komentowały kogoś wygląd.

przez Indifference1 30 maja 2014, 14:18
Tu już nawet nie chodzi o to czy brzydkie czy ładne, dziewczyny o których piszesz są zwyczajnie tępe.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Parodi 30 maja 2014, 14:27
Nie twierdzę, że jakakolwiek dziewczyna powinna się rzucać na każdego faceta. Nigdzie tego nie napisałem. Te dziewczyny są podłe dla innych, same pięknościami nie są, a wiele z nich siebie uważa za bardzo atrakcyjne kobiety, które chamsko mogą traktować innych.

Przeciętna dziewczyna poznaje faceta, ten jest przystojny, ale dziewczyna chce BAAAARDZOOO przystojnego, samo to, że dobrze im się rozmawia to dla niej za mało, bo przecież nie jest on aż tak przystojny.

A do tego chamskie teksty o wyglądzie.

Wiele brzydkich i przeciętnych dziewczyn ma przekonanie, że są piękne i mogą mieć każdego faceta, dlatego skupiają się na tych bardzo przystojnych.
Jakby tylko wygląd był dla nich ważny. Jedyne na czym się skupiają to wygląd. Pamiętam poznałem dziewczynę przeciętną delikatnie mówiąc.
Wydawała się sympatyczna, miała poczucie humoru, no mimo że za ładna nie była to chciałem ją lepiej poznać. Rozmawialiśmy, przytulaliśmy się, całowaliśmy, ale co mi powiedziała? W związku może być tylko z bardzo przystojnym wysokim brunetem i tylko tacy ją interesują.

Nie charakter, nie to jak się z kimś czuje, ale wygląd. Sama idealna nie była, a ma wymagania.

spotkałem się z dziewczyną, byłem dla niej miły, a ta mówi tekst:

myślałam, że będę się spotykała z jakimś wysokim chłopakiem, a trafił się mi kurdupel.

Niczym jej nie obraziłem, a ona po chamsku się odniosła.

Czy kiedykolwiek powiedziałem dziewczynie, która ma problem z pryszczami, że źle z nimi wygląda?
Nie, ale gdy mi wyskoczył jakiś pryszcz na czole czy gdzieś to słyszałem teksty

"masz śmierdzący szajs na twarzy". Dziewczyna przeciętna, wiele ładniejszych od niej można spotkać, a takie chamskie teksty mówiła.

przez macieywwa 30 maja 2014, 14:36
Parodi, jak jeszcze kiedykolwiek usłyszysz z ust dziewczyny ze jestes niski, kurdupel...nie bój sie i odpowiedz, pewnym siebie głosem... a ty masz gruba dupe i małe cycki czy coś jeszcze ci we mnie nie pasuje?...jesli nie bedzie wredna suka, napewno nie zamieni sie to w kłótnie na maxa a nastepnym razem pomysli zanim palnie taki tekst.
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Arhol 30 maja 2014, 14:37
Ok...po pierwsze,jaki cel ma ten temat D: ?
Wyżalenie się? przekazanie jakiejś historii? Czy wut?
Anyway,niezależnie,czy to kobiety,facety,dżendery...jesteśmy ludźmi - ludź zaś by podreperować swoje ego,czy samoocenę ma nędzną,to często lubi szukać cech czy czegoś czego mu brakuje u innych,czasem też sra zawiścią i hejtem,deprecjonuje wartości,cechy innych,świadczy to często niestety o głupocie,ale było,jest i będzie to wpisane ludzką naturę. (nie tyczy się to wszystkich z niską samooceną,coby nie generalizować.)
Widocznie trafiałeś/trafiasz na przysłowiowe "tępe strzały",ale co w związku z tym?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Candy14 30 maja 2014, 14:41
Poza tym ok niech mają preferencje, ale jeśli poznają faceta i odrzucają go tylko dlatego, że nie jest taki przystojny jakby chciały to coś tu nie gra.

Rozumiem ze jestes na atapie gimnazjum?

-- 30 maja 2014, 14:42 --

Kestrel, nic dodac i chyba temat wyczerpany?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Parodi 30 maja 2014, 14:44
Maciekwawa mówisz, że to będzie ok?
Nie, nie jestem na etapie gimnazjum.

Sortuj wg