ot

Hasiok.

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez carlosbueno 23 sie 2016, 20:40
iiwaa, Z tą nadwagą Polaków i nie tylko chodziło mi o to że wynika ona z tego że ludzie stali się bardziej leniwi i zaczęli więcej jeść tylko zmiany cywilizacyjne to spowodowały a ludzie nie zmienili zbytnio nawyków jedzeniowych przy diametralnej zmianie trybu życia. Kiedyś grubych( umiarkowanie) ludzi uważano za zdrowych, oraz tych którym dobrze się powodzi bo stać ich na jedzenie, dziś już się tak nie uważa ale jeszcze w starszym pokoleniu na grubaśne dziecko mówi się że dobrze wygląda. No i tym sposobem wróciliśmy do dzieci, grube dzieci to zdrowe dzieci tak kiedyś uważano. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez iiwaa 23 sie 2016, 20:47
Ale dzieci - dajmy na to, te w miastach - nie pracowały fizycznie. Dzieci nie mają samochodów, dzieci również kiedyś miały siedzącą "pracę" - czyli szkołę. A jednak - nie były takie grube.

Przecież teraz również ludzie pracują i fizycznie, i umysłowo - i kiedyś też pracowali. Być może nie było tylu samochodów, ale prawda jest taka, że jak się tylko mogło, to wszędzie się podjeżdżało tramwajem, bo się chodzić nie chciało. Jak byłam na 1. roku studiów, to miałam tramwaj pod domem i tramwaj właściwie pod uczelnią ;) No to jeździłam, mimo że to były 3 krótkie przystanki - równie dobrze mogłam się przejść. A byłam jak patyk, ważyłam ledwo powyżej 40 kilo. Inna sprawa, że nie miałam kasy na jedzenie. Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D
Koty nie uznają za elokwentnego nikogo, kto nie potrafi miauczeć.

przez carlosbueno 23 sie 2016, 20:57
Ale dzieci - dajmy na to, te w miastach - nie pracowały fizycznie.
Ja jako dziecko potrafiłem grac kilka h dziennie w nogę i wcale nie byłem wyjątkiem, dziewczyny grały w klasy, zbijaka, teraz dzieci więcej siedzą przed komputerem czy inną elektroniką i rodzice wożą je do szkoły a kiedyś nawet 7-8 latki potrafiły iść do szkoły po parę kilometrów. Już nie wspomnę o tym że dzieci masowo mają zwolnienia z WF i na niego nie chodzą kiedyś tego nie było. To na pewno po części tłumaczy otyłość u dzieci .
A byłam jak patyk, ważyłam ledwo powyżej 40 kilo. Inna sprawa, że nie miałam kasy na jedzenie. Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D
A co masz 60 lat. Chude modelki są modne od co najmniej 25 lat a chuda Twiggy to jeszcze w latach 60 tych zaczynała. :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iiwaa 23 sie 2016, 21:04
carlosbueno napisał(a):
Ale dzieci - dajmy na to, te w miastach - nie pracowały fizycznie.
Ja jako dziecko potrafiłem grac kilka h dziennie w nogę i wcale nie byłem wyjątkiem, dziewczyny grały w klasy, zbijaka, teraz dzieci więcej siedzą przed komputerem czy inną elektroniką i rodzice wożą je do szkoły a kiedyś nawet 7-8 latki potrafiły iść do szkoły po parę kilometrów. Już nie wspomnę o tym że dzieci masowo mają zwolnienia z WF i na niego nie chodzą kiedyś tego nie było. To na pewno po części tłumaczy otyłość u dzieci .
A byłam jak patyk, ważyłam ledwo powyżej 40 kilo. Inna sprawa, że nie miałam kasy na jedzenie. Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D
A co masz 60 lat. Chude modelki są modne od co najmniej 25 lat a chuda Twiggy to jeszcze w latach 60 tych zaczynała. :mrgreen:

W miastach dzieciaki do szkoły jeździły tramwajami ;)
Ja mieszkałam w malym miasteczku, szkołę miałam za rokiem. 2 minuty spacerku :D

42 lata mam :P No to widzisz, nie wykryli mojego niewątpliwego kościstego potencjału :mrgreen:
Zawsze mi się Twiggy podobała. Zawsze. Jest po prostu delikatna. Bo ona nie jest była chuda w taki sposób jak anorektyczki, ona była po prostu bardzo drobna.

przez mirunia 23 sie 2016, 21:06
iiwaa napisał(a): Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D

Nikt by Ci tej gwarancji nie dał przy takim wzroście. Minimum 175cm. :lol:

przez Ḍryāgan 23 sie 2016, 21:07
[quote="iiwaa] A byłam jak patyk, ważyłam ledwo powyżej 40 kilo. Inna sprawa, że nie miałam kasy na jedzenie. Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D[/quote][/quote]
Nic z tego, bo za niska jesteś :P
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez iiwaa 23 sie 2016, 21:16
Ḍryāgan napisał(a):
[quote="iiwaa] A byłam jak patyk, ważyłam ledwo powyżej 40 kilo. Inna sprawa, że nie miałam kasy na jedzenie. Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D[/quote][/quote][/quote] Nic z tego, bo za niska jesteś :P[/quote]

Widzisz, nawet złudzenia mi zabrałeś :(
No wiem, żem kurdupel ;)

przez Stracona100 23 sie 2016, 21:17
Ḍryāgan napisał(a):
iiwaa napisał(a): A byłam jak patyk, ważyłam ledwo powyżej 40 kilo. Inna sprawa, że nie miałam kasy na jedzenie. Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D
Nic z tego, bo za niska jesteś :P

No co Wy, iiwaa z pewnością dała by radę. Nie z takimi "sprawami" sobie radziła.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez mirunia 23 sie 2016, 21:22
Stracona100 napisał(a):No co Wy, iiwaa z pewnością dała by radę. Nie z takimi "sprawami" sobie radziła.

Taa... omnibus

przez iiwaa 23 sie 2016, 21:23
A słyszeliście o tym Narodowym Programie Prokreacyjnym... czy jakoś tak?
Toż to absurd, wywalenie pieniędzy w błoto - lekarze się wypowiadali, że naprotechnologia nie jest skuteczną metodą leczenia niepłodności.

Pytanie do Admina/Moderacji

przez kotek em 23 sie 2016, 21:25
Czy ostatnio zostały wprowadzone jakieś nowe niepisane zasady dotyczące nagminnego spamowania na forum? :D
Obrazek

przez carlosbueno 23 sie 2016, 21:26
mirunia napisał(a):
iiwaa napisał(a): Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D

Nikt by Ci tej gwarancji nie dał przy takim wzroście. Minimum 175cm. :lol:
Kate Moss tyle nie ma a modelka została

przez iiwaa 23 sie 2016, 21:27
mirunia napisał(a):
Stracona100 napisał(a):No co Wy, iiwaa z pewnością dała by radę. Nie z takimi "sprawami" sobie radziła.

Taa... omnibus

Zwracałam się kiedykolwiek do Ciebie personalnie? Atakowałam Cię w jakikolwiek sposób?
Nie? No właśnie, więc daruj sobie złośliwości - chyba że nie potrafisz dyskutować z osobą o zupełnie odmiennym zdaniu.

przez carlosbueno 23 sie 2016, 21:28
iiwaa napisał(a):A słyszeliście o tym Narodowym Programie Prokreacyjnym... czy jakoś tak?
Toż to absurd, wywalenie pieniędzy w błoto - lekarze się wypowiadali, że naprotechnologia nie jest skuteczną metodą leczenia niepłodności.

Najważniejsze że nie niszczą zarodków tfu zabijają dzieci a to przecież dla tego rządu najważniejsze. :mrgreen:

Sortuj wg