ot

Hasiok.

Żona ignoruje meza. Wierzy córce

przez Mattam 26 sie 2016, 09:07
Witam.
Jestem z żoną od 6 lat razem. Od 2 lat małżeństwem . Mamy córkę 9 letnią a ja nie jestem biologicznym ojcem i nie przeszkadza mi to by wychowywać dziecko jak własne. Jaka jest Zona. Oczywiście piękna inteligetna ... i kocham ja ... kłótnie od zawsze na towarzyszyły raz na milion ona przepraszala . Z reguły to ja przepraszam by zalagodzic gniew. już po dziesięciu oddechach nauczyłem się tego. W momencie gdy zostaje z córką w domu czasami a nawet rzadko dochodzi między nami do sprzeczek . Gdy zona wraca do domu córką żali się. płacze i wymyśla rzeczy które nie miały miejsca.. ostatnim razem po takiej sytuacji powiedziałem dość. Nie zamierzam się tłumaczyć . Skoro wierzy w to co córką mówi to niech wierzy . A ja umywam od tego ręce. Oczywiście zona nic nie odpowiedziała. Nie podjęła próby rozmowy by dowiedzieć się co zaszło. Tak jest zawsze z tym że wcześniej prrobowalem rozmawiać z żoną... moja ukochana podczas kłótni w ostatnim czasie krzyczała że chce rozwodu ze ma mnie dość ze poszlaby do innego bez mrugnięcia.... takie słowa jak w pysk... Ale ja ja kocham i wiem że to nerwy ... po ostatnim incydencie z córką minęło 3 dni zona nie odzywa się. Nie reaguje na moje pytania . Gdy pomoże dłoń na jej kolano czy gdzie kolwiek odskakuje ze złością w oczach. Nie daje rady już ciągnąć tego.. psyhicznie to boli ... fizycznie brak jej dotyku głosu też... a

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez wiejskifilozof 26 sie 2016, 09:57
A jak w dres ubrany jest dziadek lat 78,który idzie na działkę ? To to on też twardziel :D

przez iiwaa 26 sie 2016, 11:49
wiejskifilozof napisał(a):A jak w dres ubrany jest dziadek lat 78,który idzie na działkę ? To to on też twardziel :D

Dres to nie ubior, to caloksztalt postaci ;)
A jak ja sie ubiore w dres to co, bede twarda dresiara? :D
iiwaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Żona ignoruje meza. Wierzy córce

przez iiwaa 26 sie 2016, 11:55
Szczerze mowiac jestem w szoku, nie wyobrazam sobie zachowywac sie w taki sposob (nie odezwac sie przez 3 dni, nie dac sie dotknac, grozic rozwodem i mowic o innym mezczyznie) wobec wlasnego meza.

Nie przepraszaj, jesli to wyraznie ona zawinila. Jesli bedziesz to robil, to zona nigdy nie zrozumie, ze popelnia blad.

I nie tlumacz sie, jesli nic nie zrobiles. Owszem - rozmawiac trzeba - ale tlumaczenie sie po raz setny z czegos, czego nie zrobiles, kazdego wyprowadziloby z rownowagi.
iiwaa

przez wiejskifilozof 26 sie 2016, 12:52
Z tego wygląda,że tak :D u nas w Łosicach pewien pijaczek,po 60 lat.Niemal stale w dresie chadza.

przez iiwaa 26 sie 2016, 13:52
wiejskifilozof napisał(a):Z tego wygląda,że tak :D u nas w Łosicach pewien pijaczek,po 60 lat.Niemal stale w dresie chadza.

Ale ja nie o wiek pytam ;)
Dres moze miec lat 60, ale to raczej o sposob zycia chodzi ;)
iiwaa

przez wiejskifilozof 26 sie 2016, 18:14
Dres,BMW,łysa głowa glany,disco.Pusta lala przy boku,blond rzecz jasna.I już jest styl życia :smile:

Krzywy penis - powód do wstydu ?

przez Arhol ma koślawego 26 sie 2016, 18:38
Witam, mówcie mi Arhol.

Jak w tytule. Mam z tym wielki problem ...

przez iiwaa 26 sie 2016, 18:44
wiejskifilozof napisał(a):Dres,BMW,łysa głowa glany,disco.Pusta lala przy boku,blond rzecz jasna.I już jest styl życia :smile:

Nie obrazaj blondynek ;)
(sama mam ciemne wlosy ;) )

Glany do dresu? Oni chyba tak nie chodza. Kojarza mi sie raczej z jakims sportowym obuwiem.
iiwaa

przez Motocyklista 26 sie 2016, 18:46
wtf?! :shock:
It's not who I am underneath, but what I do that defines me

przez Arhol ma koślawego 26 sie 2016, 18:48
Motocyklista, no mam krzywego ... Dlaczego Cię to śmieszy?

przez Carica Milica 26 sie 2016, 18:51
Czyżby kolejne wcielenie Nihila?
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Pytanie do Admina/Moderacji

przez iiwaa 26 sie 2016, 18:52
Co trzeba miec w glowie i jak bardzo trzeba sie w zyciu nudzic, zeby takie rzeczy wymyslac.... Zgloszone.
iiwaa

Pytanie do Admina/Moderacji

przez iwaaa 26 sie 2016, 20:17
iiwaa napisał(a):Co trzeba miec w glowie

Nasrane i naplute ? :D

Zgloszone.

Tradycje konfidenckie wiecznie żywe :D

Sortuj wg