ot

Hasiok.

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez carlosbueno 25 sie 2016, 19:52
Michellea napisał(a):carlosbueno, nie, a takie komentarze nie są śmieszne, tylko żałosne.
Wiem że żałosne, ale zazdrościć komuś zwykłego loda.
iiwaa napisał(a):
atic napisał(a):iiwaa,
bo po jednej "przygodzie"

napisz coś więcej bo mnie to zaciekawiło :twisted:

Jaki ciekawski :P
Nic takiego w sumie, jakoś 5-6 lat temu to było, byliśmy w takim małym hoteliku w górach (właśnie myślałam, że będzie cicho i kameralnie), byłam po 2 kieliszkach wina (a dla mnie to bardzo dużo, ja po jednym już czuję w głowie), wyszłam z pokoju w szlafroku, uhahana, bo chciałam przynieść coś takiego jakby minibaru z drinkami, wychodzę z pokoju, a to mnie 2 osoby "dobry wieczór". Studenci. Dwa dni czułam się, jakby mnie ktoś na szpilkach posadził, w końcu zmieniliśmy hotel.
Rzeczywiście traumatyczne przeżycie, no ale nie byłem nigdy nauczycielem, wykładowcą to może nie rozumiem.
Największy Forumowy Maruda

przez atic 25 sie 2016, 19:53
iiwaa napisał(a):
atic napisał(a):iiwaa,
bo po jednej "przygodzie"

napisz coś więcej bo mnie to zaciekawiło :twisted:

Jaki ciekawski :P
Nic takiego w sumie, jakoś 5-6 lat temu to było, byliśmy w takim małym hoteliku w górach (właśnie myślałam, że będzie cicho i kameralnie), byłam po 2 kieliszkach wina (a dla mnie to bardzo dużo, ja po jednym już czuję w głowie), wyszłam z pokoju w szlafroku, uhahana, bo chciałam przynieść coś takiego jakby minibaru z drinkami, wychodzę z pokoju, a to mnie 2 osoby "dobry wieczór". Studenci. Dwa dni czułam się, jakby mnie ktoś na szpilkach posadził, w końcu zmieniliśmy hotel.

eee to nic wielkiego w sumie.
myślałem, że byłaś w Mielnie i jakieś koksy się przyczepiły.
atic

przez iiwaa 25 sie 2016, 19:56
Carlos, ciężko się z Tobą gada.
Nie, nie traumatyczne przeżycie, nigdzie tak nie napisałam. Po prostu dość krępujące mieć swoich studentów za ścianą.
iiwaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iiwaa 25 sie 2016, 19:56
atic, kto? :D
iiwaa

przez carlosbueno 25 sie 2016, 19:58
iiwaa napisał(a):Carlos, ciężko się z Tobą gada.
Nie, nie traumatyczne przeżycie, nigdzie tak nie napisałam. Po prostu dość krępujące mieć swoich studentów za ścianą.
Mam specyficzny humor a może jego brak, ale serio myślałem że to coś poważniejszego bo tak to zabrzmiało przynajmniej takie coś co spotkało super nianię i Agatę Młynarską nad polskim morzem.

przez carlosbueno 25 sie 2016, 20:00
iiwaa napisał(a):atic, kto? :D
Chyba naprawdę żyjesz w świcie oderwanym od zwykłych realiów skoro nie wiesz kto to jest koks

przez Michellea 25 sie 2016, 20:00
atic, masz złe doświadczenia z Mielna? :D

przez Kontrast 25 sie 2016, 20:01
ja mialem kiedys podobnie. Wychodze z pokoju a tu nie wiem gdzie jestem, nie wiem czyja stara stoi przede mna i co najgorsze nie wiem jak ma na imię. Powiedziałem wiec, ze ja do wodomierza ale nie uwierzyła bo bylem bez majtek.
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

przez anka szklanka 25 sie 2016, 20:01
iiwaa koks = taki osiedlowy gieroj z napompowanym bicepsem, "cześć malenia" i te sprawy ;)

przez iiwaa 25 sie 2016, 20:04
carlosbueno napisał(a):
iiwaa napisał(a):atic, kto? :D
Chyba naprawdę żyjesz w świcie oderwanym od zwykłych realiów skoro nie wiesz kto to jest koks

MATKO, CZŁOWIEKU, STOP.
Nie zamierzam się tłumaczyć z każdego słowa. Pochodziłam z rodziny patologicznej. Zapamiętaj to.
Zapamiętaj też, że mam 42 lata (słownie: czterdzieści dwa) i nie było kiedyś takiego określenia.
Dla mnie to dres.
Drobna prośba - nie doszukuj się czegoś, czego nie ma.
iiwaa

przez carlosbueno 25 sie 2016, 20:06
anka szklanka napisał(a):iiwaa koks = taki osiedlowy gieroj z napompowanym bicepsem, "cześć malenia" i te sprawy ;)
Nie musi być osiedlowy, na wsiach i w kamienicach też żyją koksy. To słowo ma ze 20 lat a Iwaa nie od zawsze żyje w tym lepszym świecie i i dziwne że go nie spotkała albo żartowała tylko.

przez iiwaa 25 sie 2016, 20:06
anka szklanka napisał(a):iiwaa koks = taki osiedlowy gieroj z napompowanym bicepsem, "cześć malenia" i te sprawy ;)

czyli dres :D
iiwaa

przez iiwaa 25 sie 2016, 20:09
Kontrast napisał(a):ja mialem kiedys podobnie. Wychodze z pokoju a tu nie wiem gdzie jestem, nie wiem czyja stara stoi przede mna i co najgorsze nie wiem jak ma na imię. Powiedziałem wiec, ze ja do wodomierza ale nie uwierzyła bo bylem bez majtek.

Nie mów tak brzydko na czyjąś matkę ;)
Kontekst był mniej więcej podobny :D Jakbym wiedziała, że tam są studenci, to bym się chociaż opatuliła tym szlafrokiem po szyję :D
iiwaa

przez Kontrast 25 sie 2016, 20:13
iiwaa, racja, potem jak wytrzeźwiałem to wstydziłem się matki z dwadzieścia minut.
To takie jakby kac vegas miałaś?
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

Sortuj wg