ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Eteryczna 07 sie 2016, 19:31
Niemampomysłu napisał(a):
88eldorado napisał(a):Niemampomyslu, nie niesiesz jakiejś wielkiej nowiny. Wiadomo, że nie każdy każdemu się podoba, ja też uważam niektóre tu osoby za brzydkie (nie trafiają w mój gust i już), ale po co mam tym konkretnym osobom o tym mówić? Nie widzę sensu w sprawianiu komuś przykrości. To jest ładne, co się komu podoba. Zawsze przyjemniej słuchać komplementów. Ludzie tu pokazują swoje lica raczej nie po to, by być ocenianym. Myślę zresztą, że niektórzy mają świadomość, że nie są Miss/Misterem Świata, po prostu chcą zaprezentować swoją twarz i już. Mówienie komuś, że jest brzydki, uważam za zwyczajne chamstwo, bo dana osoba nie ma na to wpływu, a zresztą nie zawsze trzeba się wszędzie wciskać ze swoim niezwykle odważnym zdaniem.

Szkoda tylko, że do ludzi to nie dociera i wypierają się tej "nowiny". Nade mną nikt się nigdy nie zastanawiał. Wiele osób mówiło mi w twarz że jestem brzydka i teraz przynajmniej jestem świadoma swojego wygladu. Nie chodzę i nie udaję że wszystko jest ok i dobrze wyglądam. Tak niektórzy podpisują swoje zdjęcia i dają do zrozumienia jakimi są narcyzami, jak to dobrze wyglądają to czemu nie mają się pochwalić. Na pewno to oznacza, że są świadomi swojej ewentualnej brzydoty. Jeżeli mam do wyboru albo brzydka albo ładna to wybiorę. Mam prawo do własnego zdania. Tutaj można komentować czyjeś zdjęcia. To głupie. Nie można byc szczerym, nie można pisać tego co się myśli, nie można to bo to, nie można tamtego bo jeszcze coś innego bo coś kogoś boli. Tak boli, pyskują dalej. Tyle ich boli.
Tutaj tkwi Twój problem,Ciebie raniono mówiąć Ci przykre słowa więc Ty teraz robisz to innym w sposób prostacki a co czujesz się dzieki temu jak widzę lepiej?Naprawdę czego tu się bać tego że jesteś aż taka zakompleksiona i wystraszona ?a jedyne co potrafisz to atakować jak zaszczytę zwierzę?Najlepszą obroną jest atak?
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

przez Ḍryāgan 07 sie 2016, 19:32
Eteryczna, ona każde słowo odbiera jako atak na siebie, nie da sobie pomóc i nie da się polubić. Niestety...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Eteryczna 07 sie 2016, 19:55
Ḍryāgan napisał(a):Eteryczna, ona każde słowo odbiera jako atak na siebie, nie da sobie pomóc i nie da się polubić. Niestety...
W ten sposób zostanie sama może wtedy zrozumie ,że coś jest nie tak...?Jeśli ktoś jest agresywny to znak że bardzo się boi a agresja rodzi agresje i zjechaliśmy z tematu głownego watku..
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monster6 07 sie 2016, 20:15
Niemampomysłu napisał(a):Tak, nie mam matury i jestem głupia. Coś jeszcze? Może mam sie nie odzywać z tego powodu? Wiem. Wam byłoby lżej jakby wszyscy robili tak jak wam się podoba. Dla was nie ma czegoś takiego jak prawda, szczerość, krytyka. Boicie się tego.

A potem na kafeterii czy innym wizażu będą tematy ''Użytkownicy nerwica.com nie szanują ludzi o innych poglądach'' :D
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Zbigniew Stonoga

przez ego 07 sie 2016, 21:10
iiwaa, no nie wiem czy Cię tak nie interesują te zasady niepisane, gdzieś tam, jeśli dobrze pamiętam, coś jednak wyrażałaś swoje oburzenie na temat nieotwierania drzwi kobietom, czy coś o nieodpowiednich strojach studentek było. Choć akurat zdrada małżeńska podpada pod kodeks rodzinny, to złamanie wierności małżeńskiej, więc tyczy się zasad pisanych, a i pozew może być jak nic. xD
Nie wiem gdzie Ty widzisz związek pomiędzy (nie)stosowaniem się do tych zasad, a samodzielnością myślenia. Dla mnie to bezkrytyczne podejście do nich, tak samo jak bezkrytyczne podejście do tych zasad pisanych ( swoją drogą spisane przez ludzi, którzy kiedyś pomyśleli, że będą rządzić i to zrealizowali...) można by tak traktować i to zakładając potoczne rozumienie samodzielnego myślenia, czyli takiego, które służy uzasadnieniu takiego czy innego zachowania czymś innym, niż tylko na zasadzie, że "wszyscy tak robią, to ja też", albo "bo prawo tak stanowi to znaczy, że tak robić należy" albo "bo zawsze tak było..." itd wiadomo o co mi idzie. Natomiast samo nie/stosowanie się do nich, o samodzielności myślenia z pewnością nie świadczy. Nie świadczy też o czyimś poziomie intelektualnym. Wielu przestępców, zwłaszcza tych nieschwytanych, to z pewnością bardzo inteligentni ludzie (dla tych co ich próbują schwytać, skazywać itd, to nawet lepiej, żeby to byli inteligentni ludzie....) A czy świadczy od głupocie? to jak pisałam, zależy pewnie od tego, jakiego porządku społecznego zwolennik to skomentuje, z którego stada wyrwany :)
Z tym Stonogą to chyba masz coś analogicznego z tymi niepisanymi zasadami - niby Cię nie interesują, ale co nieco do powiedzenia, skomentowania jednak masz... :mrgreen: ;)
ego

przez neon 07 sie 2016, 21:20
Oj niemampomyslu jest na takim etapie, buddysci mówia na to wielkie NIE. Trzeba jej zyczyc rychłego przejscia w jakis kolejny etap, bo ten stan jest stanem masohistycznym i najwiecej traci na tym ona sama. Ludzie są hujowi, naprawde, to nie sciema, kurestwo na tym swiecie szerzy sie jak zaraz. Jestem dobrym obserwatorem a ze mam kumpla kurwe, fałszywą dwulicówkę, która ma klub muzyczny, tam sobie obserwuje te "cywliziacje, i widze bardzo wielkie podobieństwo do swiata zwierząt. Zreszta my jestesmy zwierzetami. Ale moze jeszcze z tego swiata czerpac pozytywne wibracje, sa w rzeczywistosci miejsca i szufladki które moga dac nam szczecie, nawet z ludzi mozemy wyciagac pozytywy pamietajac ze to są kurwy, wiec lepiej byc powsciagliwym ;) A moze nie ludzie, tylko mechanizmy ktore rzadza tym swiatem. A niestety zaburzeni przyjmuja najwieksze baty, bo jak jedna /cenzura/ z druga wyczuja na poziomie podsiwadomym ze ten jest słaby psychiczne to go najczesciej jadą. Zgodnie z powiedzeniem ze na krzywym drzewie każda koza skacze. ale ale, zeby nie było, ze jestem jakisc aspołeczny, swiat jest piękny ale ludzie to kurwy! czyli u mnie nastała stabilizacja, i tego wszystkim życzę :)
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Zbigniew Stonoga

przez Reynevan 07 sie 2016, 21:30
neon napisał(a):
NN4V napisał(a):Zupełnie jak Nihil - śmierdzi burakiem na kilometr..

ty chyba robisz w warzywniaku, jak cebula to burakiem rzucisz.

Teraz mam ochotę na ziemniaki. :?
Reynevan

Zbigniew Stonoga

przez neon 07 sie 2016, 21:32
Korat napisał(a):

hahah majstersztyk, profesura, sie uśmiałem Obrazek
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

przez Niemampomysłu 07 sie 2016, 21:39
Eteryczna napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):
88eldorado napisał(a):Niemampomyslu, nie niesiesz jakiejś wielkiej nowiny. Wiadomo, że nie każdy każdemu się podoba, ja też uważam niektóre tu osoby za brzydkie (nie trafiają w mój gust i już), ale po co mam tym konkretnym osobom o tym mówić? Nie widzę sensu w sprawianiu komuś przykrości. To jest ładne, co się komu podoba. Zawsze przyjemniej słuchać komplementów. Ludzie tu pokazują swoje lica raczej nie po to, by być ocenianym. Myślę zresztą, że niektórzy mają świadomość, że nie są Miss/Misterem Świata, po prostu chcą zaprezentować swoją twarz i już. Mówienie komuś, że jest brzydki, uważam za zwyczajne chamstwo, bo dana osoba nie ma na to wpływu, a zresztą nie zawsze trzeba się wszędzie wciskać ze swoim niezwykle odważnym zdaniem.

Szkoda tylko, że do ludzi to nie dociera i wypierają się tej "nowiny". Nade mną nikt się nigdy nie zastanawiał. Wiele osób mówiło mi w twarz że jestem brzydka i teraz przynajmniej jestem świadoma swojego wygladu. Nie chodzę i nie udaję że wszystko jest ok i dobrze wyglądam. Tak niektórzy podpisują swoje zdjęcia i dają do zrozumienia jakimi są narcyzami, jak to dobrze wyglądają to czemu nie mają się pochwalić. Na pewno to oznacza, że są świadomi swojej ewentualnej brzydoty. Jeżeli mam do wyboru albo brzydka albo ładna to wybiorę. Mam prawo do własnego zdania. Tutaj można komentować czyjeś zdjęcia. To głupie. Nie można byc szczerym, nie można pisać tego co się myśli, nie można to bo to, nie można tamtego bo jeszcze coś innego bo coś kogoś boli. Tak boli, pyskują dalej. Tyle ich boli.
Tutaj tkwi Twój problem,Ciebie raniono mówiąć Ci przykre słowa więc Ty teraz robisz to innym w sposób prostacki a co czujesz się dzieki temu jak widzę lepiej?Naprawdę czego tu się bać tego że jesteś aż taka zakompleksiona i wystraszona ?a jedyne co potrafisz to atakować jak zaszczytę zwierzę?Najlepszą obroną jest atak?

Nic nie zgadza się z tego co napisałaś. Jeżeli myślisz że masz rację to się mylisz. Ja jestem cały czas szczera.

przez Niemampomysłu 07 sie 2016, 21:43
neon napisał(a):Oj niemampomyslu jest na takim etapie, buddysci mówia na to wielkie NIE. Trzeba jej zyczyc rychłego przejscia w jakis kolejny etap, bo ten stan jest stanem masohistycznym i najwiecej traci na tym ona sama. Ludzie są hujowi, naprawde, to nie sciema, kurestwo na tym swiecie szerzy sie jak zaraz. Jestem dobrym obserwatorem a ze mam kumpla kurwe, fałszywą dwulicówkę, która ma klub muzyczny, tam sobie obserwuje te "cywliziacje, i widze bardzo wielkie podobieństwo do swiata zwierząt. Zreszta my jestesmy zwierzetami. Ale moze jeszcze z tego swiata czerpac pozytywne wibracje, sa w rzeczywistosci miejsca i szufladki które moga dac nam szczecie, nawet z ludzi mozemy wyciagac pozytywy pamietajac ze to są kurwy, wiec lepiej byc powsciagliwym ;) A moze nie ludzie, tylko mechanizmy ktore rzadza tym swiatem. A niestety zaburzeni przyjmuja najwieksze baty, bo jak jedna /cenzura/ z druga wyczuja na poziomie podsiwadomym ze ten jest słaby psychiczne to go najczesciej jadą. Zgodnie z powiedzeniem ze na krzywym drzewie każda koza skacze. ale ale, zeby nie było, ze jestem jakisc aspołeczny, swiat jest piękny ale ludzie to kurwy! czyli u mnie nastała stabilizacja, i tego wszystkim życzę :)

MasoHistyczny to jest fakt, że nie posiadasz w domu słownika ortograficznego.
Nie znacie mnie a komentujecie. Ja skomentowałam tylko czyjeś zdjęcie i napisałam że ktoś jest brzydki. Wy teraz idziecie za daleko. Nie wiecie jak mam nawet na imię ale i tak wszystko o mnie wiecie. Poza tym Ty mnie w tej chwili wyzywasz od kurw. Etykieta zachowania na forum obejmuje tylko mnie nadal? Poważnie? Teraz zostałam kolejny raz obrażona.

Zbigniew Stonoga

przez iiwaa 07 sie 2016, 21:47
ego, nie zrozumialas intencji moich slow ;) te zasady - niepisane - nie interesuja mnie poki MNIE SAMEJ nie dotycza. A wiec po kolei :)

no nie wiem czy Cię tak nie interesują te zasady niepisane, gdzieś tam, jeśli dobrze pamiętam, coś jednak wyrażałaś swoje oburzenie na temat nieotwierania drzwi kobietom, czy coś o nieodpowiednich strojach studentek było.

Otwieranie drzwi mnie dotyczy. A czy pan x otwiera pani x, to mi w sumie wszystko jedno ;)
Stroje studentek - niech chodza, jak chca, byleby nie za blisko oczu mojego meza ;) do mnie samej moga nawet nago przychodzic i nie zrobi to na mnie wrazenia :D
Za to niezmiernie bawi mnie, jak do jednego wykladowcy 2 pietra wyzej specjalnie sie stroja, bo poszla plotka ze babiarz... I jego samego tez to bawi. I poza wielkim ubawem i politowaniem - nie interesuje mnie to.
Co do strojow w ogolnosci - rowniez panow - po prostu zauwazam, ze niektore sa niegustowne/zbyt niedbale/niestosowne, ale specjalnie nie budzi to we mnie wiekszych emocji, ze student Nowak przyszedl na egzamin w sandalach i zostal wywalony.

Choć akurat zdrada małżeńska podpada pod kodeks rodzinny, to złamanie wierności małżeńskiej, więc tyczy się zasad pisanych, a i pozew może być jak nic. xD

Prawo rodzinne w czesci dotyczacej malzenstwa jest o tyle specyficzne, ze nie pociaga automatycznie zadnych sankcji. Caly cywil zreszta w duzej mierze sie tym charakteryzuje, ze opiera sie na oswiadczeniach woli, a nie na z gory narzuconym schemacie. I jesli malzenstwo sie wewnetrznie umowilo, ze wyrazaja zgode na stosunki z innymi, to nikomu nic do tego.
Bezwzglednie przestrzegac nie majac jakiejkolwiek swobody trzeba przede wszystkim prawa karnego. I administracyjnego bym radzila ;)
Poki nie tyczy sie mojego malzenstwa, nie interesuje mnie kto tam sie zdradza i pozywa ;)
Zdarza mi sie cos skomentowac, ale luzna uwaga znacznie rozni sie od czegos, co ma mnie zywo zajmowac.

Nie wiem gdzie Ty widzisz związek pomiędzy (nie)stosowaniem się do tych zasad, a samodzielnością myślenia. Dla mnie to bezkrytyczne podejście do nich, tak samo jak bezkrytyczne podejście do tych zasad pisanych ( swoją drogą spisane przez ludzi, którzy kiedyś pomyśleli, że będą rządzić i to zrealizowali...) można by tak traktować i to zakładając potoczne rozumienie samodzielnego myślenia, czyli takiego, które służy uzasadnieniu takiego czy innego zachowania czymś innym, niż tylko na zasadzie, że "wszyscy tak robią, to ja też", albo "bo prawo tak stanowi to znaczy, że tak robić należy" albo "bo zawsze tak było..." itd wiadomo o co mi idzie.

Nie, nie, nie o to chodzilo.
Chodzilo o podazanie za tlumem. "wszyscy olewaja czytanie ksiazek, to ja tez", "wszyscy klna, to ja tez", "wszyscy zra fryty, to ja tez" itd.
TO jest niesamodzielnosc myslenia.
Co do norm prawnych - ja WIEM, dlaczego ich przestrzegam, wiem jakie maja uzasadnienie aksjologiczne i dlaczego powstaly.

Natomiast samo nie/stosowanie się do nich, o samodzielności myślenia z pewnością nie świadczy. Nie świadczy też o czyimś poziomie intelektualnym. Wielu przestępców, zwłaszcza tych nieschwytanych, to z pewnością bardzo inteligentni ludzie (dla tych co ich próbują schwytać, skazywać itd, to nawet lepiej, żeby to byli inteligentni ludzie....)

Oczywiscie ze nie swiadczy, ale w ogole nie zrozumialas w jakim kontekscie uzylam slowa glupota. O tym nizej.
Znam bardzo inteligentnych przestepcow ;) a do przestepstw gospodarczych - nieskodyfikowanych - to dopiero trzeba miec leb ;)

A czy świadczy od głupocie? to jak pisałam, zależy pewnie od tego, jakiego porządku społecznego zwolennik to skomentuje, z którego stada wyrwany :)

Ja nie uznaje ze on jest glupi dlatego, ze nie przestrzega zasad. Absolutnie!!!
Uwazam, ze nie grzeszy inteligencja tylko i wylacznie oceniajac jego SPOSOB WYPOWIEDZI, dosc prymitywny.
Tylko tyle, nic wiecej.

Z tym Stonogą to chyba masz coś analogicznego z tymi niepisanymi zasadami - niby Cię nie interesują, ale co nieco do powiedzenia, skomentowania jednak masz... :mrgreen: ;)

Wiele rzeczy mnie osobiscie wisi, np. polityka prorodzinna w Polsce, a zdanie swoje na ten temat mam.
Mylisz posiadanie opinii z tym, co dla danej osoby wazne.
Mam swoja opinie na temat systemu emerytalnego w Niemczech? Mam. Czy budzi to we mnie jakies emocje albo jest dla mnie wazne? Nijak.
Tak samo ze Stonoga.

przez Motocyklista 07 sie 2016, 21:52
Nie wiecie jak mam nawet na imię

Marta i jesteś z Kielc! :D
It's not who I am underneath, but what I do that defines me

przez WolfMan 07 sie 2016, 21:54
Motocyklista, ;)
Scyzoryki rządzą

przez Ḍryāgan 07 sie 2016, 21:56
Poza tym Ty mnie w tej chwili wyzywasz od kurw.

Niemampomysłu, przeczytałem tekst neona i nie zauważyłem, żeby CIEBIE wyzywał. Chyba masz problem ze zrozumieniem tekstu. Zresztą zauważyłem to już wcześniej, że nie rozumiesz, co się do Ciebie mówi
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg