ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez takie tam 07 sie 2016, 12:46
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu - kosmitka

Co ty z tą kosmitką? :smile:

Muszę chyba nowe fotki zrobić ;)
takie tam

Zbigniew Stonoga

przez ego 07 sie 2016, 13:08
iiwaa, a jak Ty sobie wyobrażasz funkcjonowanie jakichkolwiek zasad w społeczeństwie bez działania instynktu stadnego? :) że co? że każdy ma swoje "zasady", czyli robi to na co ma ochotę? ;) przecież te "zasady" czyli bardziej, a zazwyczaj mniej sformalizowane reguły, mówiące o tym co wolno a czego nie, co wypada a czego nie, to wprost wynikają, ze stadnych zapatrywań, mających na celu utrzymanie jako takiego porządku w stadzie. Krótko mówiąc- bez zasad żadne stado, nie ma racji bytu, bo albo każdy osobnik pójdzie w swoją stronę, albo się wytłuką nawzajem. Nie muszą to być wprost spisane normy, przecież mrówki, pszczoły, czy wilki formalnych kodeksów nie mają, a funkcjonują całkiem nieźle jako stada.
A wyzwanie innych od takich czy innych, to też nic innego jak chęć przywołania innych do porządku, jaki dana osoba preferuje, no czasem idzie jeszcze za tym, pompowanie ego, że jaki to ja jestem porządny, bo żyję w zgodnie z jakimiś tam zasadami, a inni nie :)
ego

przez Carica Milica 07 sie 2016, 13:20
Niemampomysłu mów do mnie jeszcze. Uwielbiam słuchać, jaka to ja jestem wredna, złośliwa i chamska. Łechta mi to ego.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zbigniew Stonoga

przez iiwaa 07 sie 2016, 13:59
ego napisał(a):iiwaa, a jak Ty sobie wyobrażasz funkcjonowanie jakichkolwiek zasad w społeczeństwie bez działania instynktu stadnego? :) że co? że każdy ma swoje "zasady", czyli robi to na co ma ochotę? ;) przecież te "zasady" czyli bardziej, a zazwyczaj mniej sformalizowane reguły, mówiące o tym co wolno a czego nie, co wypada a czego nie, to wprost wynikają, ze stadnych zapatrywań, mających na celu utrzymanie jako takiego porządku w stadzie. Krótko mówiąc- bez zasad żadne stado, nie ma racji bytu, bo albo każdy osobnik pójdzie w swoją stronę, albo się wytłuką nawzajem. Nie muszą to być wprost spisane normy, przecież mrówki, pszczoły, czy wilki formalnych kodeksów nie mają, a funkcjonują całkiem nieźle jako stada.
A wyzwanie innych od takich czy innych, to też nic innego jak chęć przywołania innych do porządku, jaki dana osoba preferuje, no czasem idzie jeszcze za tym, pompowanie ego, że jaki to ja jestem porządny, bo żyję w zgodnie z jakimiś tam zasadami, a inni nie :)

Rzecz w tym, ze uwazam, ze jedynie te zasady sformalizowane winny byc w jakikolwiek sposob egzekwowane. Nie interesuja mnie za to nic innego - mam gdzies to, czy sasiad zdradza zone albo chleje co wieczor - a przeciez narusza jakies tam zasady spoleczne.
Mowiac o instynkcie stadnym mialam na mysli raczej brak samodzielnego myslenia, a nie poszanowanie zasad ogolnie przyjetych. Widzisz, ogolnie przyjeta norma jest grill, kielbacha i piwko co weekend i serial po poludniu. I stado za tym leci. Jednostki przygladaja sie z politowanjem. Wole byc jednostka niz stadem ;)
Ja go nie wyzywam. Ja jedynie uwazam, ze jego poziom intelektualny jest dosc niski. Ale zupelnie nie interesuje mnie jako osoba, nie wzbudza we mnie zadnych emocji. Zreszta to mogl byc kiedyś nieglupi czlowiek, poki sobie nie wymyślił ze będzie rzadzil krajem.

przez neon 07 sie 2016, 15:32
cyklopka napisał(a):
neon napisał(a):Jest tu wiele bardzo ładnych panien, aż dziw ze występują tu na tym konkretnym forum, bo wedłgu teorii życie takim daje wszystko.

Jak kiedyś ktoś napisał, przecież depresję mają tylko paszczury zasmucone swoją brzydotą :P

Prawdopodobnie to najczestrza przyczyna zaburzeń- ciało.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez Kalebx3 07 sie 2016, 15:41
neon,
w jakim sensie / ujęciu <ciało >?
U mnie - tak jak napisałeś - nerwica lękowa została wygenerowana z nieprawidłowego ( negatywnego ) postrzegania własnego ciała .

Witaj Muzykocholiczko ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez neon 07 sie 2016, 16:16
Kalebx3, Chodzi mi o brak akcpetacji ciała lub jego cześci. Paradoksalnie ostatnio zaczynam widzieć zalety tego gdzie ta choroba mnie zaprowadziła. I rosne w siłe głównie dzieki własnemu wysiłkowi i eksperymentom. Choroba uczyniła ze mnie mistyka z głebokim życiem wewnetrznym który aktualnie bardzo wzrócił sie ku naturze i to w niej widzi wybawienia. I jest pewien ze ono tam sie znajduje.

Dlatego marzy mi sie Hiszpania. Jest tam taki region gdzie tem nie spada ponizej 10 stopniu w ciagu roku, z jednej strony jest morze a z drugiej... góry. Raj, raj na ziemi ;)

Zbigniew Stonoga

przez neon 07 sie 2016, 16:20
NN4V napisał(a):Zupełnie jak Nihil - śmierdzi burakiem na kilometr..

ty chyba robisz w warzywniaku, jak cebula to burakiem rzucisz.

przez Carica Milica 07 sie 2016, 18:35
*Monika*, dziękuję. :*
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Niemampomysłu 07 sie 2016, 18:38
Arhol napisał(a):Bycie mentalnym plebem bez matury in 2016
Obrazek

Tak, nie mam matury i jestem głupia. Coś jeszcze? Może mam sie nie odzywać z tego powodu? Wiem. Wam byłoby lżej jakby wszyscy robili tak jak wam się podoba. Dla was nie ma czegoś takiego jak prawda, szczerość, krytyka. Boicie się tego.

przez 88eldorado 07 sie 2016, 18:56
Niemampomyslu, nie niesiesz jakiejś wielkiej nowiny. Wiadomo, że nie każdy każdemu się podoba, ja też uważam niektóre tu osoby za brzydkie (nie trafiają w mój gust i już), ale po co mam tym konkretnym osobom o tym mówić? Nie widzę sensu w sprawianiu komuś przykrości. To jest ładne, co się komu podoba. Zawsze przyjemniej słuchać komplementów. Ludzie tu pokazują swoje lica raczej nie po to, by być ocenianym. Myślę zresztą, że niektórzy mają świadomość, że nie są Miss/Misterem Świata, po prostu chcą zaprezentować swoją twarz i już. Mówienie komuś, że jest brzydki, uważam za zwyczajne chamstwo, bo dana osoba nie ma na to wpływu, a zresztą nie zawsze trzeba się wszędzie wciskać ze swoim niezwykle odważnym zdaniem.

przez Niemampomysłu 07 sie 2016, 19:10
88eldorado napisał(a):Niemampomyslu, nie niesiesz jakiejś wielkiej nowiny. Wiadomo, że nie każdy każdemu się podoba, ja też uważam niektóre tu osoby za brzydkie (nie trafiają w mój gust i już), ale po co mam tym konkretnym osobom o tym mówić? Nie widzę sensu w sprawianiu komuś przykrości. To jest ładne, co się komu podoba. Zawsze przyjemniej słuchać komplementów. Ludzie tu pokazują swoje lica raczej nie po to, by być ocenianym. Myślę zresztą, że niektórzy mają świadomość, że nie są Miss/Misterem Świata, po prostu chcą zaprezentować swoją twarz i już. Mówienie komuś, że jest brzydki, uważam za zwyczajne chamstwo, bo dana osoba nie ma na to wpływu, a zresztą nie zawsze trzeba się wszędzie wciskać ze swoim niezwykle odważnym zdaniem.

Szkoda tylko, że do ludzi to nie dociera i wypierają się tej "nowiny". Nade mną nikt się nigdy nie zastanawiał. Wiele osób mówiło mi w twarz że jestem brzydka i teraz przynajmniej jestem świadoma swojego wygladu. Nie chodzę i nie udaję że wszystko jest ok i dobrze wyglądam. Tak niektórzy podpisują swoje zdjęcia i dają do zrozumienia jakimi są narcyzami, jak to dobrze wyglądają to czemu nie mają się pochwalić. Na pewno to oznacza, że są świadomi swojej ewentualnej brzydoty. Jeżeli mam do wyboru albo brzydka albo ładna to wybiorę. Mam prawo do własnego zdania. Tutaj można komentować czyjeś zdjęcia. To głupie. Nie można byc szczerym, nie można pisać tego co się myśli, nie można to bo to, nie można tamtego bo jeszcze coś innego bo coś kogoś boli. Tak boli, pyskują dalej. Tyle ich boli.

przez Ḍryāgan 07 sie 2016, 19:22
Niemampomysłu, a nie przyszło Ci do głowy, że skoro tyle osób Ci mówi, że nie zachowujesz się właściwie (czyli nie mieścisz się w ogólnie przyjętej normie), to coś w tym musi być? Jesteś tak odbierana, jak na to pozwalasz. Właśnie mówię o tym z autopsji - jak ci wszyscy mówią, że jesteś koniem to poszukaj sobie stajni - tak to działa.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez klex 07 sie 2016, 19:29
Muzykoholiczka Witaj po niecności wszyscy tu wracają :D
12513238

Sortuj wg