ot

Hasiok.

Moja żona obnaża się publicznie za pieniądze...

przez *Monika* 07 sie 2016, 01:58
iiwaa, Michellea, Aparatki! :mrgreen: :D

helloafrica, porozmawiaj z żoną o tym, że boli Cię to co Ona robi. Powiedz, że czujesz się dotknięty.
Myślę, że albo daliście sobie w Waszym związku za dużo swobody, która mogła wyniknąć z braku komunikacji, rozmowy, ale oczywiście mogę się mylić.
Obrazek
Główny Moderator

przez kotek em 07 sie 2016, 02:22
helloafrica napisał(a): (...) 100% moich kumpli podziela moje zdanie i nie dowierza, że taka sytuacja ma miejsce.

Mhm, ciekawe, czy Twoi koledzy waląc sobie konia zastanawiają się, czy dana babka jest czyjąś żoną :lol:.
Obrazek

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez alone05 07 sie 2016, 02:29
takie koleżanki jak Niemampomysłu, które mówiły mi że jestem brzydka miałam w podstawówce, teraz dzięki Bogu nie mam takich, dzięki Bogu nie mam żadnych :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niemampomysłu 07 sie 2016, 02:44
*Monika* napisał(a):Niemampomysłu, myślę, że już sobie zdajesz sprawę z faktu, że masz wypaczony, zafałszowany obraz postrzegania własnej osoby... tego nie da się nie zauważyć. Tu jedynie może pomóc terapia.
To, co przez ten zafałszowany obraz wypisujesz to stek bzdur, piszesz, że to Twoje zdanie i go nie zmienisz. Zdania nie musisz zmieniać, nic tak na prawdę nie musisz. Ale powiem tak: od tej chwili każdy nieprzychylny stosunek do innych osób odpowiednio nagrodzę. Przeczytaj sobie Regulamin tego Forum. Etykieta zachowania w tym miejscu obowiązuje, a Twoje zachowanie jest zwyczajnie bezczelne. Nie trzeba być idiotą, żeby dostrzec zwyczajną zazdrość, chęć dowalenia komukolwiek. A jeśli tego na prawdę nie dostrzegasz, w co nie wierzę... to tym bardziej powinnaś chcieć sobie pomóc i zamiast tu siedzieć zgłosić się tam, gdzie wskazałam wyzej. A jeśli chcesz tu przebywać... zachowaj proszę swoje nieprzychylne zdanie dla siebie i nie sprawiaj ludziom przykrości. I to nie jest brak tolerancji czy dyskryminacja z mojej strony.
Następnym razem dostaniesz upomnienie, kolejnego nie będzie.

Przeczytałam że, pytałaś o Monikę, napisałaś, że jest głupia.
Dziękuję za komplement
:smile:
Niemampomysłu napisał(a):Jest tutaj jakaś Monika? To jak jest to niech wie że jest głupia.
Zdjęcie usunęłam i został sam komentarz.

Większymi do mnie pisz bo taka jestem ślepa. Tak, to moje zdanie. Jest szczere i prawdziwe. Nie muszę zgadzać się ze stadem aby być szczerą. To wygląda tak jakbyście widzieli tylko jedną stronę. Jak ktoś się nie zachowuje jak wy to już jest źle. Nie moja wina że potraficie być tylko sztucznie mili. Ja tak nie zamierzam robić. Etykieta zachowania to obowiązuje wszystkich a nie tylko mnie. Gdybyś tak bardzo walczyła o dobre imię tego forum to zauważyłabyś wcześniejsze chamskie i upokarzające moją osobę zachowanie ze strony kilku użytkowników. Moje zachowanie jest prawdziwe. Nie udaję żeby się wam przypodobać. Naprawdę uwazam że ona jest brzydka. Czy mam kłamać i pisać jej jaka to ona piękna? Co to da? Czy ja się będę czuła z tym ok że kogoś okłamałam? Was już do reszty pogrzało ludzie? Odbieracie mi w tym momencie wolność słowa. Upomnienie za to, że człowiek jest szczery i nie idzie za stadem. Super. Może mnie za to jeszcze do więzienia wsadz?
Nie rozumiem ale ja uważam że jak ktoś mnie okłamuje to sprawia mi tym samym większą przykrość niż gdyby miał życzliwie kłamać.

przez Niemampomysłu 07 sie 2016, 02:47
SadSlav napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):No i niech będzie. Przynajmniej jestem szczera i nie musze się bać

Jest gdzieś granica pomiędzy szczera a głupia i uprzedzona.

Jestem też głupia i co?

przez Arhol 07 sie 2016, 03:41
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Zbigniew Stonoga

przez Korat 07 sie 2016, 10:34
Uwielbiam goscia. Pisze piękne teksty do piosenek, prawdziwe przeboje

Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

Zbigniew Stonoga

przez ego 07 sie 2016, 11:09
Nie kojarzę zbytnio gościa, nie wiem czego dotyczą pozwy na niego, ale doczytałam, że miał ponad 100 spraw, z czego zaledwie 16 razy skazany, więc nie wiem skąd ten hejt na niego, że jaki on niby głupi, tępy, nieinteligentny itd przecież to świadczy co najwyżej o bezinteligencji polskich urzędasów, co sobie nie umieją dać rady z jakimś tam bodajże tokarzem :]
ego

Zbigniew Stonoga

przez Reynevan 07 sie 2016, 11:17
Korat, śmieszku :pirate:
Reynevan

Zbigniew Stonoga

przez iiwaa 07 sie 2016, 11:30
ego napisał(a):Nie kojarzę zbytnio gościa, nie wiem czego dotyczą pozwy na niego, ale doczytałam, że miał ponad 100 spraw, z czego zaledwie 16 razy skazany, więc nie wiem skąd ten hejt na niego, że jaki on niby głupi, tępy, nieinteligentny itd przecież to świadczy co najwyżej o bezinteligencji polskich urzędasów, co sobie nie umieją dać rady z jakimś tam bodajże tokarzem :]

Ha ha.
A wiesz, ze wystarczy jeden skazujacy i uniewinniajacych moze byc milion? I tak jest skazanym i odbywa kare.
Pozwow nie ma w sprawach karnych!!! Pozwy sa w sprawach cywilnych, a tam nie ma zadnego skazania.
W sprawach karnych sa akty oskarzenia.

To ze jest głupi? To nie hejt, to konstatacja faktu i nie ma nic wspolnego z tym, czy byl skazany, a raczej ze sposobem jego wypowiedzi.

Chociaz czytajac niektorych tutaj, Stonoga zaczyna jawic mi sie jako niezmiernie kulturalna persona z wykwintnym slownictwem.

przez Reynevan 07 sie 2016, 11:34
WolfMan napisał(a):Niemampomysłu, Wychodzi z Ciebie kołtuństwo i zasćiankowość jeżeli rozumiesz te ,,Trudne, , słowa. Kipisz jadem z zazdrości i choćby tu wstawić zdjęcie Miss World to też będzie brzydka.Wszyscy mają już polew z Ciebie.
Polecam jakieś hobby ruch na świeżym powietrzu, albo robótki na drutach -nic innego nie przychodzi mi do głowy żeby Ci, ,pomóc, , ;)

Tej pani to by się przydała ciężka praca, bo z braku obowiązków w dupach jej się poprzewracało.
Biedaczka mentalna bez matury.
Reynevan

Zbigniew Stonoga

przez ego 07 sie 2016, 12:22
iiwaa, przecież nie piszę o liczbie uniewinniających, tylko o proporcji spraw w sądach do skazań. Ale faktycznie nie widzę wyszczególnienia ile z tego to sprawy karne, a jakie z pozwu cywilnego.
Sądziłam, że pozwy są wszędzie, zarówno w sprawach karnych jak i cywilnych, czyli że akt oskarżenia, to jest po prostu szczególny przypadek pozwu... nie jest? a co ze sprawami podpadającymi pod Kodeks karny, ale wymagającymi wniosku poszkodowanego? czy skazanie dotyczy tylko spraw podpadających pod Kk czy coś jeszcze? np. Kodeks wykroczeń?

To ze jest głupi? To nie hejt, to konstatacja faktu i nie ma nic wspolnego z tym, czy byl skazany, a raczej ze sposobem jego wypowiedzi.
Aaa czyli, po prostu chodzi o to, że ludziom się instynkt stadny uruchamia gdy widzą, że czyjś sposób życia odbiega od tego "słuszniejszego" , "mądrzejszego" jaki oni sami preferują. Chyba kumam :) i nawet znam z autopsji, zwłaszcza od strony hejtowanego, który też doświadczył i zapewne jeszcze doświadczy na własnej skórze, sposobu wypowiedzi wyzywającego od głupich, takich, srakich czy owakich...
ego

przez Arhol 07 sie 2016, 12:28
Bycie mentalnym plebem bez matury in 2016
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Zbigniew Stonoga

przez iiwaa 07 sie 2016, 12:37
przecież nie piszę o liczbie uniewinniających, tylko o proporcji spraw w sądach do skazań.

Jezeli ktos zlozyl zawiadomienie do prokuratury, to musieli sie tym zajac. Jezeli czyn wypelnial zniamiona typu, to sprawa trafiala do sadu. Proste.

Ale faktycznie nie widzę wyszczególnienia ile z tego to sprawy karne, a jakie z pozwu cywilnego.

Jezeli jest PROKURATURA, SKAZANIE/UNIEWINNIENIE (duze litery to nie krzyk, tylko podkreslenie :) ), to nie ma zadnych spraw cywilnych, bo to w sprawach cywilnych nie istnieje. W sprawie cywilnej NIE MA czegos takiego jak uniewinnienie i skazanie. Nie ma zadnej kary ani orzeczenia o winie.

Sądziłam, że pozwy są wszędzie, zarówno w sprawach karnych jak i cywilnych
,
Wyprowadzam wiec z bledu.

czyli że akt oskarżenia, to jest po prostu szczególny przypadek pozwu... nie jest?

Nie jest. Akt oskarzenia to akt oskarzenia, pozew to pozew.

a co ze sprawami podpadającymi pod Kodeks karny, ale wymagającymi wniosku poszkodowanego?

Poszkodowanego mamy TYLKO w prawie cywilnym. W prawie karnym nazywamy go pokrzywdzonym.
A to o czym piszesz to przestepstwa scigane na wniosek/z oskarzenia prywatnego. Rowniez brak jakiegokolwiek pozwu, bo ta instytucja w prawie karnym nie istnieje.

czy skazanie dotyczy tylko spraw podpadających pod Kk czy coś jeszcze? np. Kodeks wykroczeń?

Wykroczenia to szczegolnego rodzaju dziedzina prawa karnego. Charakteryzuja sie nizsza szkodliwoscia spoleczna i tyle.
Tak, przy wykroczeniach mamy skazanie, tak samo przy przestepstwach skarbowych z kks.

Aaa czyli, po prostu chodzi o to, że ludziom się instynkt stadny uruchamia gdy widzą, że czyjś sposób życia odbiega od tego "słuszniejszego" , "mądrzejszego" jaki oni sami preferują. Chyba kumam :) i nawet znam z autopsji, zwłaszcza od strony hejtowanego, który też doświadczył i zapewne jeszcze doświadczy na własnej skórze, sposobu wypowiedzi wyzywającego od głupich, takich, srakich czy owakich..

Alez ja nienawidze instynktu stadnego!!! :)
Po prostu ma alergie na wulgarnosc, chamstwo i ostentacyjne lamanie zasad dla samego ich lamania.

Sortuj wg