ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez WolfMan 06 sie 2016, 20:13
Niemampomysłu, Wychodzi z Ciebie kołtuństwo i zasćiankowość jeżeli rozumiesz te ,,Trudne, , słowa. Kipisz jadem z zazdrości i choćby tu wstawić zdjęcie Miss World to też będzie brzydka.Wszyscy mają już polew z Ciebie.
Polecam jakieś hobby ruch na świeżym powietrzu, albo robótki na drutach -nic innego nie przychodzi mi do głowy żeby Ci, ,pomóc, , ;)

przez Niemampomysłu 06 sie 2016, 20:20
WolfMan napisał(a):Niemampomysłu, Wychodzi z Ciebie kołtuństwo i zasćiankowość jeżeli rozumiesz te ,,Trudne, , słowa. Kipisz jadem z zazdrości i choćby tu wstawić zdjęcie Miss World to też będzie brzydka.Wszyscy mają już polew z Ciebie.
Polecam jakieś hobby ruch na świeżym powietrzu, albo robótki na drutach -nic innego nie przychodzi mi do głowy żeby Ci, ,pomóc, , ;)

Nie rozumiem bo jestem głupia. Napisałam co sądzę o tych zdjeciach. Nie podobają mi się i mogę je skomentować w taki sposób. Mmay wolność słowa. Mi wielokrotnie mówiono że jestem brzydka i jakoś wszyscy się świetnie przy tym bawili. Też tak chcę. Nie szukam pomocy. Jestem brzydka głupia i nudna i nie mam znajomych.

przez agusiaww 06 sie 2016, 20:28
Ludzie dajcie spokoj bo sie wszyscy robicie nieprzyjemni. Ignorujcie Niemampomysłu, -wiadomo ze ktos sobie robi zarty. Ale to nie znaczy ze na nią tez mozna najezdzac. Przeciez wiadomo ze chodzi o to aby wywołac taka reakcje a Wy sie nakrecacie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez WolfMan 06 sie 2016, 20:32
Niemampomysłu, Mam nieodparte wrażenie ze siedząc na forum warujesz w tym dziale i klikasz tylko myszką, ,odśwież, , ,,odśwież, ,Jeśli uważasz ze to Twoja, ,Życiowa misja,, no to Ok-poddaję się :blabla:

przez Niemampomysłu 06 sie 2016, 20:49
agusiaww napisał(a):Ludzie dajcie spokoj bo sie wszyscy robicie nieprzyjemni. Ignorujcie Niemampomysłu, -wiadomo ze ktos sobie robi zarty. Ale to nie znaczy ze na nią tez mozna najezdzac. Przeciez wiadomo ze chodzi o to aby wywołac taka reakcje a Wy sie nakrecacie.

Ja nie żartuje. Zart to jest pisać komuś że jest nic nie wart i jest trollem bo piszę coś innego niż większość. Kierujecie się wzorem nałożonym odgórnie i żadne nie napiszę nic innego bo się boi wykluczenia. Napisałam szczerze co myślę o tych zdjeciach. Nie może mi nikt tego zabronic i pisać że to żart. To tak jakbym ja uważała wasze komentarze za żarty.

przez Ḍryāgan 06 sie 2016, 20:52
Niemampomysłu - kosmitka
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Niemampomysłu 06 sie 2016, 20:53
No i niech będzie. Przynajmniej jestem szczera i nie musze się bać

przez SadSlav 06 sie 2016, 23:02
Niemampomysłu napisał(a):No i niech będzie. Przynajmniej jestem szczera i nie musze się bać

Jest gdzieś granica pomiędzy szczera a głupia i uprzedzona.

Moja żona obnaża się publicznie za pieniądze...

przez NN4V 06 sie 2016, 23:11
helloafrica napisał(a):NN4V, no wiesz jakby nie było to to jest MOJA żona, zawierając z nią związek domyślnie jej "wspaniałości" miały być przeznaczone dla mnie i tylko dla mnie.

Co to znaczy "domyślnie"? Tak sobie wydumałeś, czy tak ustaliliście?

helloafrica napisał(a): ... Ty tak serio??? Nie żartuj, że nie miałbyś nic przeciwko temu, żeby Twoja żona pokazywała intymne miejsca całemu światu.

Nie sądzę, by mnie obchodziło pokazywanie cycków przez internet. Nikt nie podotyka sobie.
Zresztą co miałbym zrobić? Zmienić żonę wyłącznie z powodu, że jest ekshibicjonistką telekomunikacyjną? Bez sensu.

helloafrica napisał(a): ... Dziwne bo 100% moich kumpli podziela moje zdanie i nie dowierza, że taka sytuacja ma miejsce.

Co mnie Twoi kumple obchodzą? Rób jak Ci kumple każą.
Moi kumple do mojego pożycia prywatnego raczej nie mają dostępu.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Zbigniew Stonoga

przez NN4V 06 sie 2016, 23:18
neon napisał(a):Nihil, Przesadzasz troche, Stonoga zreszta niegdyś prezenty dawał prawicy w postaci haków na lewicę. A gdy dostał wyrok i w nagrode chciał wymusić ułaskawienie z rąk p. Dudy (za te prezenty) a ten go olał, to zaczął puszczać plotki że Kaczyński jest pedałem i daje dupy swojemu szoferowi.

Stonoga to chory człowiek, jego system nie przetrwał pewengo dnia przeciążenia i mu jedna klepka spierdoliła, norma na tym swiecie.

Zupełnie jak Nihil - śmierdzi burakiem na kilometr.
Nihil, pogadaj jeszcze śmierdzący kibolu.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez iiwaa 06 sie 2016, 23:36
NN4V napisał(a):Zresztą co miałbym zrobić? Zmienić żonę wyłącznie z powodu, że jest ekshibicjonistką telekomunikacyjną? Bez sensu.

Jakbym ja coś takiego zrobiła, to następnego dnia miałabym pozew o rozwód z orzeczeniem o winie na biurku :D

przez Michellea 06 sie 2016, 23:53
iiwaa, och, jaki ten Twój mąż nienowoczesny. Chciałby więzić żonę w patriarchalnym schemacie uniemożliwiającym jej swobodną ekspresję seksualną. No, tyran wręcz :lol: ;)

przez iiwaa 06 sie 2016, 23:57
Michellea napisał(a):iiwaa, och, jaki ten Twój mąż nienowoczesny. Chciałby więzić żonę w patriarchalnym schemacie uniemożliwiającym jej swobodną ekspresję seksualną. No, tyran wręcz :lol: ;)

A to już mówiłam tu gdzieś że tyran straszny! :lol:
Jeszcze wszystkie baby w drzwiach przepuszcza, patriarchat pełną gębą!

przez cyklopka 07 sie 2016, 00:07
neon napisał(a):Jest tu wiele bardzo ładnych panien, aż dziw ze występują tu na tym konkretnym forum, bo wedłgu teorii życie takim daje wszystko.

Jak kiedyś ktoś napisał, przecież depresję mają tylko paszczury zasmucone swoją brzydotą :P
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg