ot

Hasiok.

Zbigniew Stonoga

przez Monster6 06 sie 2016, 12:48
Z tego co wiem Stonoga walkę z systemem zaczął od zamknięcia salonu Fiata który miał.Miał problemy z urzędem skarbowym.Może chciał się uczciwie czegoś dorobić.Jednak Polska rzeczywistość pokazała mu wtedy jak się takich traktuję.Wurwił się i potem już się potoczyło.Podobnie jeden z ludzi Stonogi pobiła go kiedyś policja według niego nie słusznie znienawidził polciję i postanowił że będzie nagrywał wszystkie nieprawidłowości policji i je publikował.To tak jakby okradł mnie murzyn i tak by mnie to dotknęło że zaczął bym szukać i udowadniać kradzieże innych murzynów a z czasem białych i żółtych.

https://d-nm.ppstatic.pl/k/r/99/ae/54ca ... 1420066800[/img]
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Zbigniew Stonoga

przez Nihil 06 sie 2016, 13:51
iiwaa, P.S. I nie probuj aby czasem straszyć mnie owym mecenasem Wolfowiczem :P Heh, oboje możecie mi co najwyzej kutacha opierdolic - nie przymierzajac, jak twoj mezus-profesur niegdys swemu oficerowi prowadzącemu :D

P.S.2 I nie, nie grozę ci - jedynie uswiadamiam jaka tepa i próżna suka to jesteś :P
robaki-biedaki xD

Zbigniew Stonoga

przez neon 06 sie 2016, 14:56
Nihil, Przesadzasz troche, Stonoga zreszta niegdyś prezenty dawał prawicy w postaci haków na lewicę. A gdy dostał wyrok i w nagrode chciał wymusić ułaskawienie z rąk p. Dudy (za te prezenty) a ten go olał, to zaczął puszczać plotki że Kaczyński jest pedałem i daje dupy swojemu szoferowi.

Stonoga to chory człowiek, jego system nie przetrwał pewengo dnia przeciążenia i mu jedna klepka spierdoliła, norma na tym swiecie.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zbigniew Stonoga

przez elo 06 sie 2016, 15:01
serio nie wiem czego mu juz wspolczuc - tej brzydoty czy olbrzymiej tepoty
ehhh https://www.youtube.com/watch?v=QMOVekJsjWw
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Zbigniew Stonoga

przez Nihil 06 sie 2016, 15:02
neon, w moim wygarze już najmniej o samego Stonoge się rozchodziło :P
robaki-biedaki xD

Zbigniew Stonoga

przez neon 06 sie 2016, 15:17
Nihil, No ale ja w jej zachowaniu tutaj nic stosownego nie widzę. To jest jakaś twoja emocjonalna wycieczka, nie wierm, nie chciała cie moze uszczesliwic? :D
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Zbigniew Stonoga

przez iiwaa 06 sie 2016, 16:29
Monster6 napisał(a):Z tego co wiem Stonoga walkę z systemem zaczął od zamknięcia salonu Fiata który miał.Miał problemy z urzędem skarbowym.Może chciał się uczciwie czegoś dorobić.Jednak Polska rzeczywistość pokazała mu wtedy jak się takich traktuję.Wurwił się i potem już się potoczyło.Podobnie jeden z ludzi Stonogi pobiła go kiedyś policja według niego nie słusznie znienawidził polciję i postanowił że będzie nagrywał wszystkie nieprawidłowości policji i je publikował.To tak jakby okradł mnie murzyn i tak by mnie to dotknęło że zaczął bym szukać i udowadniać kradzieże innych murzynów a z czasem białych i żółtych.

https://d-nm.ppstatic.pl/k/r/99/ae/54ca ... 1420066800[/img]

W zgłaszaniu nieprawidłowości nie ma niczego złego, oczywiście.
Ale jeżeli robi się to, znieważając wszystkich wokół, to przekroczona zostaje pewna granica. Obyczajowa, społeczna, prawna i przede wszystkim granica przyzwoitości.
Studenci pokazywali mi kiedyś jakiegoś faceta z psem - pająkiem, który również "wkręca" Policję. On już wydawał się bardziej inteligentny niż Stonoga. Przede wszystkim nie tak wulgarny (wulgarność mnie razi i świadczy jedynie o niskim poziomie człowieka, zwłaszcza jeżeli nie jest jakimś "wzmacniaczem" przekazu, a jedynie daje upust frustracji osobnika).
To nie jest prawda, że w Polsce nie można się uczciwie dorobić. Można, ale trzeba albo trafić moment (jak było z kancelariami prawnymi w 90 roku i prawnikami znającymi język i obsługującymi podmioty niemieckie), albo mieć genialny pomysł. Bo same środki często nie wystarczają. No, albo trafić w niszę. Lub być wybitnym i znanym z bycia "lepszym" od konkurencji.

Moja żona obnaża się publicznie za pieniądze...

przez iiwaa 06 sie 2016, 17:06
Wierność jest obowiązkiem w małżeństwie - oczywiście mówimy o małżeństwie w kontekście świeckim.
All the lights are shining
So brightly everywhere
And the sound of children's
Laughter fills the air

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Niemampomysłu 06 sie 2016, 17:53
Eteryczna napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):Brzydka, brzydka, brzydki, brzydki, podoba twarz, już ją gdzieś widziałam, mało oryginalna uroda, brzydki, brzydka. Tyle
Kultura to nie jest sztuka napisania komuś że wygląda dobrze okłamując go. Kultura jest wtedy kiedy piszesz że dana osoba jest brzydka i nie okłamujesz jej. Nie widziałam na tym forum jeszcze żadnej ładnej dziewczyny.
żal mi Ciebie emanujesz taką nienawiścią do wszystkich ,nie lubisz siebie,nie muszą Ci się wszyscy podobać ale osobiście uważam że ładnych dziewczyn na tym forum nie brakuje . Nihil, a TY się nie śmiej ;) robaczku ;) na_leśnik, prawdziwy człowiek pracy z usmiechem na twarzy :great:

Nie muszę gardzić ludźmi aby być szczerą.

przez Michellea 06 sie 2016, 17:54
helloafrica, a rozmawialiście o tym? Mówiłeś jej, że czujesz się skrzywdzony przez takie zachowanie?

NN4V napisał(a):
helloafrica napisał(a):....wszystko fajnie, tylko, że to jest kurestwo z jej strony...

Co to jest "kurewstwo"?

(1.1) wulg. prostytucja lub rozwiązłość seksualna
(1.2) wulg. prostytutki jako zbiorowość
(1.3) wulg. postępowanie w najwyższym stopniu naganne
(1.4) wulg. rzecz wzbudzająca irytację lub sprawiająca kłopot

https://pl.m.wiktionary.org/wiki/kurewstwo

NN4V napisał(a):Nie przynosi to wymiernej szkody nikomu, natomiast korzyści można dopatrzyć się wielu.

No, największe korzyści odnoszą faceci, którzy ją oglądają.

iiwaa napisał(a):Wierność jest obowiązkiem w małżeństwie - oczywiście mówimy o małżeństwie w kontekście świeckim.

W kościelnym też tak jest ;)

przez Niemampomysłu 06 sie 2016, 17:55
Moim zdaniem jest brzydka, wredna i chamska. Mam prawo mieć inne zdanie. Mam prawo być szczera. Jeżeli komuś się to nie podoba to trudno. Jakoś wytrzymam te komentarze nienawiści. Widzę że prawda działa na was jak woda święcona na Szatana.

przez Monster6 06 sie 2016, 19:04
Niemampomysłu napisał(a):Brzydka, brzydka, brzydki, brzydki, podoba twarz, już ją gdzieś widziałam, mało oryginalna uroda, brzydki, brzydka. Tyle
Kultura to nie jest sztuka napisania komuś że wygląda dobrze okłamując go. Kultura jest wtedy kiedy piszesz że dana osoba jest brzydka i nie okłamujesz jej. Nie widziałam na tym forum jeszcze żadnej ładnej dziewczyny.

Gdybym był złośliwy napisał bym- nie mierz wszystkich swoją miarą to że ty jesteś brzydka nie znaczy że każdy inny też jest.Ale nie o to chodzi.Zdajesz sobie sprawę że masz zaburzone postrzeganie siebie a przez to i innych osób? Nawet będąc szczerym można być asertywnym.Przez takie zachowanie raczej nie zjednasz sobie ludzi i będziesz traktowana jeszcze gorzej niż sama o sobie sądzisz.Przecież nawet jak się nie podoba.Można napisać np. nie podobają mi się rude włosy ale masz bardzo ładną twarz i oczy,nie lubię łysych ale jest w twoich oczach coś pociągającego i masz ładne usta.Serio nie jesteś w stanie zobaczyć niczego pozytywnego ładnego u innej osoby lub nawet u siebie? Jeśli zobaczysz u siebie pozytywy i docenisz to automatycznie zaczniesz je dostrzegać u innych.Czy chodzi o to że jeśli ktoś nie jest doskonały,idealny to znaczy że jest od razu brzydki?
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez Niemampomysłu 06 sie 2016, 19:15
Monster6 napisał(a):

Gdybym był złośliwy napisał bym- nie mierz wszystkich swoją miarą to że ty jesteś brzydka nie znaczy że każdy inny też jest.Ale nie o to chodzi.Zdajesz sobie sprawę że masz zaburzone postrzeganie siebie a przez to i innych osób? Nawet będąc szczerym można być asertywnym.Przez takie zachowanie raczej nie zjednasz sobie ludzi i będziesz traktowana jeszcze gorzej niż sama o sobie sądzisz.Przecież nawet jak się nie podoba.Można napisać np. nie podobają mi się rude włosy ale masz bardzo ładną twarz i oczy,nie lubię łysych ale jest w twoich oczach coś pociągającego i masz ładne usta.Serio nie jesteś w stanie zobaczyć niczego pozytywnego ładnego u innej osoby lub nawet u siebie? Jeśli zobaczysz u siebie pozytywy i docenisz to automatycznie zaczniesz je dostrzegać u innych.Czy chodzi o to że jeśli ktoś nie jest doskonały,idealny to znaczy że jest od razu brzydki?

Jeżeli ktoś jest ładny to napiszę to a jeżeli ktoś jest brzydki to też to napiszę. Nie widzę w niej nic ładnego. Cała jest brzydka. W oczach ma chamstwo, ma małe wredne usta. Nie widzę w niej nic ładnego. Ja też jestem brzydka.
Jeżeli ktoś jest brzydki to jest brzydki i tyle.

przez iiwaa 06 sie 2016, 19:27
Michellea napisał(a):helloafrica, a rozmawialiście o tym? Mówiłeś jej, że czujesz się skrzywdzony przez takie zachowanie?

NN4V napisał(a):
helloafrica napisał(a):....wszystko fajnie, tylko, że to jest kurestwo z jej strony...

Co to jest "kurewstwo"?

(1.1) wulg. prostytucja lub rozwiązłość seksualna
(1.2) wulg. prostytutki jako zbiorowość
(1.3) wulg. postępowanie w najwyższym stopniu naganne
(1.4) wulg. rzecz wzbudzająca irytację lub sprawiająca kłopot

https://pl.m.wiktionary.org/wiki/kurewstwo

NN4V napisał(a):Nie przynosi to wymiernej szkody nikomu, natomiast korzyści można dopatrzyć się wielu.

No, największe korzyści odnoszą faceci, którzy ją oglądają.

iiwaa napisał(a):Wierność jest obowiązkiem w małżeństwie - oczywiście mówimy o małżeństwie w kontekście świeckim.

W kościelnym też tak jest ;)

Wiem, wiem, ale napisałam to z myślą o innych wyznaniach i ludzi pochodzących z innych kultur ;)

Sortuj wg