ot

Hasiok.

NERWICA LĘKOWA-pytania do psychologa

przez Kiper 01 sie 2016, 12:49
ekspert_abcZdrowie, Wy psycholodzy to tylko tak pierdolić pierdolić pierdolić potraficie nic więcej.Byłem kiedyś u pedagog szkolnej tak pierd... jak chora bez przerwy ratatatata myślę (kto cię słucha) a ta dalej papapapa.Miałem takiego kaca a ona gada i gada.Odpowiadałem na niektóre pytania.Ale mi to zaszkodziło potem przez tydzień miałem depresję po tej rozmowie piłem dwa razy więcej.Może miałem jakiś uraz po tej wizycie,nie wiem.Więcej nie poszedłem.
Osuch-Pinokio!

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Carica Milica 05 sie 2016, 12:17
Liber8, spokojnie, żadnego chamstwa w tym określeniu nie ma. :pirate:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez takie tam 05 sie 2016, 17:12
na_leśnik, jakież to warzywka hodujesz? :D
takie tam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zbigniew Stonoga

przez Liber8 05 sie 2016, 20:22
Nowy film z Panem Zbigniewem.

Uznałem założyć osobny temat, który będzie poświęcony w całości P. Stonodze.
Od zawsze ciekawiło mnie, ile razy w miesiącu musi odstawić się w sądzie - w końcu się dowiedziałem: od 18 do 37 razy w miesiącu :D Gość ma jaja i odwagę, postawił się władzy, jak na tym wyszedł - każdy wie. Jak to się wszystko dalej potoczy? Tego nie wiem, na pewno należy się szacun za odwagę i determinację.

Zbigniew Stonoga

przez Mezus 05 sie 2016, 20:51
"Gość ma jaja i odwagę"

fiu fiu- w większości cywilizowanych krajów dawno pierdział by w pasiak a nie uchodził za Robin Hooda.

Zbigniew Stonoga

przez iiwaa 05 sie 2016, 21:30
A moim zdaniem nie należy mylić odwagi ze zwyczajną głupotą i prymitywizmem.
Bardzo śmieszne jest powoływanie się na liczbę wyroków uniewinniających - czemu nie wspomina nic o skazujących?
All the lights are shining
So brightly everywhere
And the sound of children's
Laughter fills the air

Zbigniew Stonoga

przez Arhol 05 sie 2016, 22:27
Ten człowiek to moja ulubiona kopalnia memów,ba - wręcz ich żywy avatar : D.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Zbigniew Stonoga

przez iiwaa 05 sie 2016, 23:09
Arhol napisał(a):Ten człowiek to moja ulubiona kopalnia memów,ba - wręcz ich żywy avatar : D.

O tak, tak, do tego się nadaje ;)

Moja żona obnaża się publicznie za pieniądze...

przez helloafrica 06 sie 2016, 00:25
...w internecie.

Widziałem ją, masturbuje się publicznie na stronce (nie powiem jakiej). Mowi, że to jej sprawia przyjemność a po za tym trochę zarabia. To że jest ekshibicjonistką to wiem, czasem na plaży majtki ściągała i do mnie ciiiicho, niech se popatrzą. Ale nic nie robiła, nie dotykała się. Teraz to wygląda zupełnie inaczej, im więcej zapłacą tym większą przyjemność odczuwa, siedząc z cipą na wierzchu. Mówi, że jest usatysfakcjonowana seksem ze mną ale lubi "pokazywać się" publicznie. Co ja mam z nią zrobić??? Sam nie mógłbym pokazywać się publicznie. Podobno faceci walą konia sobie pod nią, wszystko fajnie, tylko, że to jest kurestwo z jej strony...
helloafrica

przez na_leśnik 06 sie 2016, 01:10
takie tam, to byly gościnne występy na ogórkach ;) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Niemampomysłu 06 sie 2016, 03:13
Brzydka, brzydka, brzydki, brzydki, podoba twarz, już ją gdzieś widziałam, mało oryginalna uroda, brzydki, brzydka. Tyle
Kultura to nie jest sztuka napisania komuś że wygląda dobrze okłamując go. Kultura jest wtedy kiedy piszesz że dana osoba jest brzydka i nie okłamujesz jej. Nie widziałam na tym forum jeszcze żadnej ładnej dziewczyny.

przez Niemampomysłu 06 sie 2016, 03:40
Niemampomysłu napisał(a):Brzydka, brzydka, brzydki, brzydki, podoba twarz, już ją gdzieś widziałam, mało oryginalna uroda, brzydki, brzydka. Tyle
Kultura to nie jest sztuka napisania komuś że wygląda dobrze okłamując go. Kultura jest wtedy kiedy piszesz że dana osoba jest brzydka i nie okłamujesz jej. Nie widziałam na tym forum jeszcze żadnej ładnej dziewczyny.

Tyle nerwów straciłam przez jakąś rudą brzydką, wredną <widać po oczach> dziewuchę i jakiegoś łysego typa. O losie

przez Nihil 06 sie 2016, 04:26
Niemampomysłu napisał(a):Tyle nerwów straciłam przez jakąś rudą brzydką, wredną <widać po oczach> dziewuchę i jakiegoś łysego typa. O losie

xD
robaki-biedaki xD

Zbigniew Stonoga

przez Liber8 06 sie 2016, 07:18
O cholera, film wstawiony wczoraj już usunięty :(
Bywało i tak, że Stonoga zachowywał się przyzwoicie, rozmowa z Policją nie polegała na rzucaniu mięsem, tak jak to ma miejsce teraz.
Szczegółów z jego życia nie znam, ale pewnie przyszedł taki moment w którym coś pękło.

Zbigniew Stonoga - zatrzymanie pedofila w Krakowie

Sortuj wg