ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Motocyklista 28 lip 2016, 14:25
Zagadałem wczoraj do Ciebie( a raczej Pani bo tak się zwracałem) na PW bo wydawałaś się wrażliwą i ciepła osobą. Napisałem, że nie warto brać do siebie opinii obcych ludzi z internetu. Trzeba zachować dystans. Dodałem, że "przeprosiny" internetowe są tyle samo warte co związek na odległość-nic :P. Nikt tutaj nie poniża ani nie wyśmiewa ludzi z AS. Czasami ktoś coś palnie ale raczej nieświadomie i nie aby kogoś urazić. Pamiętaj, że potrafiłaś napisać pięć postów pod rząd, co nie jest akceptowane na forach. Jakiś czas temu byłem w związku i dziewczyna dawała mi do zrozumienia, że nie akceptuje moich zakoli na głowie :D. Potrafiła często dogryzać. Jakoś żyje i się sam z tego śmieje :D. Jeśli czujesz, że coś może Cię urazić to po prostu pozostaje nie czytać tematu. Można zajrzeć gdzie indziej. Nie brałem udziału w dyskusji, jednym okiem czytałem. Nie ma sensu prowokować i zaczynać od nowa. Pozdrawiam

przez Niemampomysłu 28 lip 2016, 14:31
Motocyklista napisał(a):Zagadałem wczoraj do Ciebie na PW bo wydawałaś się wrażliwą i ciepła osobą. Napisałem, że nie warto brać do siebie opinii obcych ludzi z internetu. Trzeba zachować dystans. Dodałem, że "przeprosiny" internetowe są tyle samo warte co związek na odległość-nic :P. Nikt tutaj nie poniża ani nie wyśmiewa ludzi z AS. Czasami ktoś coś palnie ale raczej nieświadomie i nie aby kogoś urazić. Pamiętaj, że potrafiłaś napisać pięć postów pod rząd, co nie jest akceptowane na forach. Jakiś czas temu byłem w związku i dziewczyna dawała mi do zrozumienia, że nie akceptuje moich zakoli na głowie :D. Potrafiła często dogryzać. Jakoś żyje i się sam z tego śmieje :D. Jeśli czujesz, że coś może Cię urazić to po prostu pozostaje nie czytać tematu. Można zajrzeć gdzie indziej. Nie brałem udziału w dyskusji, jednym okiem czytałem. Nie ma sensu prowokować i zaczynać od nowa. Pozdrawiam

..."wydawałaś się wrażliwą i ciepłą osobą"
wydawałam
Właśnie że są jeszcze osoby do których nie dociera to co się do nich piszę. Nie dociera do nich to że kogoś może zaboleć taki "żart". Zanim ten ktoś coś palnie to niech się po prostu zastanowi nad tym co chcę napisać. Jeżeli nie wiesz o co chodzi bo nie czytałeś wszystkiego to nie komentuj.

To jak już tak wymieniasz mi rzeczy które zrobiłam źle to nie zapominaj o tym że prowokowanie do kłótni też jest zabronione na tym forum.

przez Motocyklista 28 lip 2016, 14:51
wydawałam

Przepraszam. Też zauważyłem, że strzeliłem gafe a edytować już nie mogłem na "wydajesz się (...)"

W pewnym momencie odniosłem wrażenie, że jednak już nie chodzi Ci tylko o obronę siebie i ludzi z AS, tylko o to, że chcesz wyładować negatywne emocje i ze wszystkimi się pokłócić. Nie chce Cię urazić i szanuje Twoje zdanie.

Ps
Uśmiechnij się! :)
It's not who I am underneath, but what I do that defines me

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niemampomysłu 28 lip 2016, 16:26
Motocyklista napisał(a):
wydawałam

Przepraszam. Też zauważyłem, że strzeliłem gafe a edytować już nie mogłem na "wydajesz się (...)"

W pewnym momencie odniosłem wrażenie, że jednak już nie chodzi Ci tylko o obronę siebie i ludzi z AS, tylko o to, że chcesz wyładować negatywne emocje i ze wszystkimi się pokłócić. Nie chce Cię urazić i szanuje Twoje zdanie.

Ps
Uśmiechnij się! :)

...nie mam znajomych więc co za różnica czy z kimś się pokłócę czy nie. Mam krzywą jedynkę i nie uśmiecham się bez powodu.

przez agusiaww 28 lip 2016, 16:44
:lol:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Niemampomysłu 28 lip 2016, 16:49
...z czego się cieszysz?

przez Niemampomysłu 28 lip 2016, 23:12
...zanim ktoś znowu postanowi do mnie napisać na PW to niech wie, że jestem AS, jestem brzydka i nie wysyłam zdjęć, jestem nudna i nie mam matury ani znajomych. To, że wam się wydaję, że jest inaczej po prostu się Wam tylko wydaję.

przez Nihil 29 lip 2016, 20:36
Jako że Mody nie patrzą, wyjebywują do kosza jak leci, pozwolę sobie podbić:

Nihil napisał(a): WolfMan, Carica Milica, tym razem już nie do psychiatryka, a tej celi w Sukkuba-sadnesski Infernie :D

silence_sadness napisał(a):Nihil! Teraz będziesz skumlał pod bramami mej otchłani, a ja pomyślę o srogiej karze. :evil:

silence_sadness, Liczę, że sprezentujesz mi coś ponad ten klasyczny kocioł z wrzącym olejem :D Wiedz, że jestem spragniony wrażeń :D :twisted: Heh, co do szczegółów - pozostawiam je w gestii Twej wyobraźni :mrgreen:

Nihil napisał(a):
Sigrun napisał(a):Kochana on przeciez to złoooo wcielone 8)

Nieprawda, "złeeem wcielonym" sadnesska-Sukkub - jam tylko ten Sługa, owładnięty jej Czarem :mrgreen:

Sigrun napisał(a):nie zwalaj wszystkiego na nią !!!
bo bedziesz musiał przepraszac!!!

Sukkub, jak to w końcu jest ? :P Bezczelnie kłamał, czy może jednak mówił prawdę ? ;) Heh, zdementuj lub potwierdź :D

P.S. Ok, przynaje się. "Niemampomysłu" to był mój "Wkręt" - hahahaha, daliście się nabrać :D Patrzcie, zaraz zacznę pisać do samego siebie, przekonując, jakobym jednak nie był tym Wkrętem xD Heh, jak trollować, to trollować :D
robaki-biedaki xD

przez Motocyklista 29 lip 2016, 20:43
Taa, komu by się chciało ponad 500 postów nabijać ;d
It's not who I am underneath, but what I do that defines me

przez Niemampomysłu 29 lip 2016, 20:50
Teraz to mnie najmniej to interesuje co to było. Było to chamskie i mało stosowne zachowanie. Szczególnie że kierowane do kogoś kogo zupełnie się nie zna.

przez WolfMan 29 lip 2016, 21:25
Nihil, Niemampomysłu, Dobra była by z Was para ;)

przez Niemampomysłu 29 lip 2016, 21:35
WolfMan napisał(a):Nihil, Niemampomysłu, Dobra była by z Was para ;)

skończcie w końcu z tymi prowokacjami. Nie porównujcie mnie nawet do takiego chamstwa. Jestem osobą aseksualną która nie ma do tego dystansu i mieć nie będzie nigdy. Zrozumcie to raz a na zawsze.

przez Nihil 29 lip 2016, 21:50
WolfMan, wiesz, próbowałem ...

Nihil napisał(a): Niemampomysłu, Kocham Cię! :D

... ale Niemampomysłu ciągle pozostaje niewzruszona ;)
robaki-biedaki xD

przez Eteryczna 29 lip 2016, 21:54
Nihil, za mało się starasz zero romantyzmu :P nie każda leci na ''Kocham Cię '';)
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Sortuj wg