ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 22:08
Ḍryāgan napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu, "bachor" wg Słownika języka polskiego oznacza "niegrzeczne, denerwujące dziecko" i to właśnie miałem na myśli - co tu ma do tego Twoja rodzina? której nie mam zresztą ochoty poznawać?

Bachor oznacza tyle iż matka spała z kimś innym niż z tatą. To słowo ma wiele znaczen i nie zyczę sobie aby ktoś tak mnie nazywał i obrażał mnie i moją rodzinę

Pomyliło Ci się z bękartem dziewczyno. Bachor nie ma innego znaczenia niż to które podałem.

bo jestem głupia. Nie jestem bachorem. Wy zachowujecie się jak bachory które potrafią tylko zakpić, wyśmiać, sponiewierać i zostawić na człowieku ślady do końca jego życia. Nie potraficie przepraszać. Chcecie tylko aby był spokój ale nie chcecie aby ktokolwiek czuł się tutaj lepiej.

przez Nihil 27 lip 2016, 22:10
@All:

Kurde, przestańcie dokarmiać Trolla :D
robaki-biedaki xD

przez cyklopka 27 lip 2016, 22:12
Niemampomysłu napisał(a):napisałam że oczekuje przeprosin od tych którzy mnie przez cały czas upokarzali i wyśmiewali się ze mnie i póki tutaj jestem będę pisała i czekała na te przeprosiny

Jaki jest pożytek z nieszczerych przeprosin?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 22:13
Nihil napisał(a):@All: Kurde, przestańcie dokarmiać Trolla :D

...i znowu prowokujecie mnie do kłótni. Napisałam tyle razy że nie jestem trollem. Próbowałam to udowodnić. Są ludzie z którymi pisałam na GG i mogą potwierdzić że nie jestem nim. Dodałam swoje zdjecie ale przerabiane bo nie jestem w stanie pokazać swojego normalnego zdjęcie. Mam ohydną twarz.

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 22:14
cyklopka napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):napisałam że oczekuje przeprosin od tych którzy mnie przez cały czas upokarzali i wyśmiewali się ze mnie i póki tutaj jestem będę pisała i czekała na te przeprosiny

Jaki jest pożytek z nieszczerych przeprosin?

Dlaczego mam się godzić na to aby tak traktowano tutaj ludzi? Wyzywano ich, śmiano się z nich a na samym końcu robiono z nich jedynych winnych.

przez kotek em 27 lip 2016, 22:16
Niemampomysłu napisał(a):...ja nie mam znajomych, nie mam życia, nie mam nic właściwie.
Teraz nie chodzi o to
Chodzi o to że nie wolno tak traktować ludzi tylko dlatego że są inni

Właśnie o to chodzi. Miałabyś zajęcie, to nie siedziałabyś tutaj i pisała tych farmazonów.
Obrazek

przez Nihil 27 lip 2016, 22:16
Sigrun napisał(a):jej tragiczna historia...ech

A kto powiedział, że będzie łatwo ? ;) "Straszliwe dzieło Rewolucji" itd. :D
robaki-biedaki xD

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 22:17
kotek em napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):...ja nie mam znajomych, nie mam życia, nie mam nic właściwie.
Teraz nie chodzi o to
Chodzi o to że nie wolno tak traktować ludzi tylko dlatego że są inni

Właśnie o to chodzi. Miałabyś zajęcie, to nie siedziałabyś tutaj i pisała tych farmazonów.

TO NIE SĄ FARMAZONY. Ja napisałam że jestem AS i że upokarza mnie takie zachowanie. Nieważne czy ktoś obrazi mnie tu czy na chodniku. Nieważne!
Moje uwagi nazywasz farmazonami, nic nie jest ważne. Ważne tylko dla Ciebie jest to aby odpuścić i dać rządzić chamstwu.

przez Sigrun 27 lip 2016, 22:20
Niemampomysłu napisał(a):bo jestem głupia

Ameryki nie odkryłaś ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Sigrun 27 lip 2016, 22:21
Nihil napisał(a):
Sigrun napisał(a):jej tragiczna historia...ech

A kto powiedział, że będzie łatwo ? ;) "Straszliwe dzieło Rewolucji" itd. :D

no w sumie... ja i tak się nie dam rozstrzelac...złego diabli nie biorą !!!! :lol:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Ḍryāgan 27 lip 2016, 22:23
Niemampomysłu, ta szczerze to większość z tu obecnych ma naprawdę większe problemy (głównie zdrowotne) niż podniecanie się tym, że cham Nihil (o którym wszyscy wiedzą, że jest forumowym trollem) napisał coś tam o ruchaniu. W działach takich jak ten ludzie chcą się rozerwać i bawić, żeby zapomnieć, że są chorzy. Chcesz poważnie pogadać np. o depresji itd. zmień dział. Bo takie "problemy" jak tu wymyślasz są śmieszne
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 22:23
...ja przynajmniej jestem świadoma swojej głupoty i potrafię komuś przyznać rację.

przez kotek em 27 lip 2016, 22:24
To są farmazony. Zadawałam Ci konkretne pytania, na które nie dostałam odpowiedzi. cyklopka też Cię o coś zapytała i też nie odpowiedziałaś.
Obrazek

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 22:24
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu, ta szczerze to większość z tu obecnych ma naprawdę większe problemy (głównie zdrowotne) niż podniecanie się tym, że cham Nihil (o którym wszyscy wiedzą, że jest forumowym trollem) napisał coś tam o ruchaniu. W działach takich jak ten ludzie chcą się rozerwać i bawić, żeby zapomnieć, że są chorzy. Chcesz poważnie pogadać np. o depresji itd. zmień dział. Bo takie "problemy" jak tu wymyślasz są śmieszne

...wymyślam "PROBLEMY" ? ...
...szkoda słów.
czekam aż przeproszą mnie te osoby które przez cały czas prowokowały mnie do kłótni. Nie odpuszczę.

Sortuj wg