ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 21:56
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu, Ja Cię przepraszam w imieniu grupy operacyjnej i już przestań się dopominać uwagi jak rozkapryszony bachor

...przestańcie wiec udawać ślepych którzy nie widzą problemu. Przestancie go ignorować. Przestancie mnie wyzywać. Nie jestem bachorem. Wiesz w ogóle co to słowo oznacza że tak mnie nazywasz? Nie znasz mnie ani mojej rodziny.

przez Carica Milica 27 lip 2016, 21:56
Ḍryāgan, czuję, że grupa operacyjna dostanie bana na 24 godziny. :pirate: Będzie śmiesznie!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Nihil 27 lip 2016, 21:57
Sigrun napisał(a):Kochana on przeciez to złoooo wcielone 8)

Nieprawda, "złeeem wcielonym" sadnesska-Sukkub - jam tylko ten Sługa, owładnięty jej Czarem :mrgreen:
Ostatnio edytowano 27 lip 2016, 21:58 przez Nihil, łącznie edytowano 1 raz
robaki-biedaki xD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 21:57
kotek em napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):
kotek em napisał(a):Niemampomysłu, to usuń swój profil z forum. Po co tutaj nadal siedzisz?

...bo wypowiadam się w imieniu wszystkich AS i tych ludzi którzy nie tolerują chamstwa ale boją się z nim walczyć

Aha, czyli masz misję do spełnienia :lol:. Wakacyjna nuda potrafi dać w kość :twisted:.

...ja nie mam znajomych, nie mam życia, nie mam nic właściwie.
Teraz nie chodzi o to
Chodzi o to że nie wolno tak traktować ludzi tylko dlatego że są inni

przez Monster6 27 lip 2016, 21:57
Niemampomysłu, Niemampomysłu, hahahahahah xD Podziwiam wytrwałość,mnie już by się znudziło :lol:
Ja przyznaję się bez bicia śmieję się z ciebie i bawię przy tym świetnie.Nie z tego że jesteś AS i nihil by cię wyruchał i nie z tego jak się czujesz.
Tylko z tego że nadal nadajesz w tym temacie w kółko to samo.Tylko po to by zwrócić na siebie uwagę.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 22:00
Monster6 napisał(a):Niemampomysłu, Niemampomysłu, hahahahahah xD Podziwiam wytrwałość,mnie już by się znudziło :lol:
Ja przyznaję się bez bicia śmieję się z ciebie i bawię przy tym świetnie.Nie z tego że jesteś AS i nihil by cię wyruchał i nie z tego jak się czujesz.
Tylko z tego że nadal nadajesz w tym temacie w kółko to samo.Tylko po to by zwrócić na siebie uwagę.

napisałam że oczekuje przeprosin od tych którzy mnie przez cały czas upokarzali i wyśmiewali się ze mnie i póki tutaj jestem będę pisała i czekała na te przeprosiny

przez Nihil 27 lip 2016, 22:00
Sigrun napisał(a):
Nihil napisał(a):Sigrun, a co przywódca rewolucjonistów będzie sobie żałował ;) "Wraz z postępem wprowadzania Rewolucji, walka klasowa zaostrza się" :D

ok... to ja sie przylaczam i poprosze o jakis fajny apartament 8)

Możemy Cię zatrudnić w charakterze szpiega - będziesz wzorować się na legendarnej Mata Hari :mrgreen:
Ostatnio edytowano 27 lip 2016, 22:02 przez Nihil, łącznie edytowano 2 razy
robaki-biedaki xD

przez Sigrun 27 lip 2016, 22:00
Nihil napisał(a):
Sigrun napisał(a):Kochana on przeciez to złoooo wcielone 8)

Nieprawda, "złeeem wcielonym" sadnesska-Sukkub - jam tylko ten Sługa, owładnięty jej Czarem :mrgreen:

nie zwalaj wszystkiego na nią !!!
bo bedziesz musiał przepraszac!!!
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Ḍryāgan 27 lip 2016, 22:00
Niemampomysłu, "bachor" wg Słownika języka polskiego oznacza "niegrzeczne, denerwujące dziecko" i to właśnie miałem na myśli - co tu ma do tego Twoja rodzina? której nie mam zresztą ochoty poznawać?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez WolfMan 27 lip 2016, 22:01
Carica Milica, Na Ciebie to Ja się nie jestem w stanie pogniewać/ani wkurvić ;) /

przez Sigrun 27 lip 2016, 22:02
Nihil napisał(a):
Sigrun napisał(a):
Nihil napisał(a):Sigrun, a co przywódca rewolucjonistów będzie sobie żałował ;) "Wraz z postępem wprowadzania Rewolucji, walka klasowa zaostrza się" :D

ok... to ja sie przylaczam i poprosze o jakis fajny apartament 8)

Możemy Cię zatrudnić w charakterze szpiega - będziesz wzorować się na legendarnej Matahari xD

jej tragiczna historia...ech

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 22:03
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu, "bachor" wg Słownika języka polskiego oznacza "niegrzeczne, denerwujące dziecko" i to właśnie miałem na myśli - co tu ma do tego Twoja rodzina? której nie mam zresztą ochoty poznawać?

Bachor oznacza tyle iż matka spała z kimś innym niż z tatą. To słowo ma wiele znaczen i nie zyczę sobie aby ktoś tak mnie nazywał i obrażał mnie i moją rodzinę

przez Ḍryāgan 27 lip 2016, 22:05
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu, "bachor" wg Słownika języka polskiego oznacza "niegrzeczne, denerwujące dziecko" i to właśnie miałem na myśli - co tu ma do tego Twoja rodzina? której nie mam zresztą ochoty poznawać?

Bachor oznacza tyle iż matka spała z kimś innym niż z tatą. To słowo ma wiele znaczen i nie zyczę sobie aby ktoś tak mnie nazywał i obrażał mnie i moją rodzinę

Pomyliło Ci się z bękartem dziewczyno. Bachor nie ma innego znaczenia niż to które podałem.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Sigrun 27 lip 2016, 22:06

pomyliłaś pojecia... z bękartem ;)

Sortuj wg