ot

Hasiok.

Zbigniew Stonoga

przez Nihil 06 sie 2016, 15:02
neon, w moim wygarze już najmniej o samego Stonoge się rozchodziło :P
robaki-biedaki xD

Zbigniew Stonoga

przez neon 06 sie 2016, 15:17
Nihil, No ale ja w jej zachowaniu tutaj nic stosownego nie widzę. To jest jakaś twoja emocjonalna wycieczka, nie wierm, nie chciała cie moze uszczesliwic? :D
bóg nam dokopie
I Mister Forum

Zbigniew Stonoga

przez iiwaa 06 sie 2016, 16:29
Monster6 napisał(a):Z tego co wiem Stonoga walkę z systemem zaczął od zamknięcia salonu Fiata który miał.Miał problemy z urzędem skarbowym.Może chciał się uczciwie czegoś dorobić.Jednak Polska rzeczywistość pokazała mu wtedy jak się takich traktuję.Wurwił się i potem już się potoczyło.Podobnie jeden z ludzi Stonogi pobiła go kiedyś policja według niego nie słusznie znienawidził polciję i postanowił że będzie nagrywał wszystkie nieprawidłowości policji i je publikował.To tak jakby okradł mnie murzyn i tak by mnie to dotknęło że zaczął bym szukać i udowadniać kradzieże innych murzynów a z czasem białych i żółtych.

https://d-nm.ppstatic.pl/k/r/99/ae/54ca ... 1420066800[/img]

W zgłaszaniu nieprawidłowości nie ma niczego złego, oczywiście.
Ale jeżeli robi się to, znieważając wszystkich wokół, to przekroczona zostaje pewna granica. Obyczajowa, społeczna, prawna i przede wszystkim granica przyzwoitości.
Studenci pokazywali mi kiedyś jakiegoś faceta z psem - pająkiem, który również "wkręca" Policję. On już wydawał się bardziej inteligentny niż Stonoga. Przede wszystkim nie tak wulgarny (wulgarność mnie razi i świadczy jedynie o niskim poziomie człowieka, zwłaszcza jeżeli nie jest jakimś "wzmacniaczem" przekazu, a jedynie daje upust frustracji osobnika).
To nie jest prawda, że w Polsce nie można się uczciwie dorobić. Można, ale trzeba albo trafić moment (jak było z kancelariami prawnymi w 90 roku i prawnikami znającymi język i obsługującymi podmioty niemieckie), albo mieć genialny pomysł. Bo same środki często nie wystarczają. No, albo trafić w niszę. Lub być wybitnym i znanym z bycia "lepszym" od konkurencji.
iiwaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Moja żona obnaża się publicznie za pieniądze...

przez iiwaa 06 sie 2016, 17:06
Wierność jest obowiązkiem w małżeństwie - oczywiście mówimy o małżeństwie w kontekście świeckim.
iiwaa

przez Michellea 06 sie 2016, 17:54
helloafrica, a rozmawialiście o tym? Mówiłeś jej, że czujesz się skrzywdzony przez takie zachowanie?

NN4V napisał(a):
helloafrica napisał(a):....wszystko fajnie, tylko, że to jest kurestwo z jej strony...

Co to jest "kurewstwo"?

(1.1) wulg. prostytucja lub rozwiązłość seksualna
(1.2) wulg. prostytutki jako zbiorowość
(1.3) wulg. postępowanie w najwyższym stopniu naganne
(1.4) wulg. rzecz wzbudzająca irytację lub sprawiająca kłopot

https://pl.m.wiktionary.org/wiki/kurewstwo

NN4V napisał(a):Nie przynosi to wymiernej szkody nikomu, natomiast korzyści można dopatrzyć się wielu.

No, największe korzyści odnoszą faceci, którzy ją oglądają.

iiwaa napisał(a):Wierność jest obowiązkiem w małżeństwie - oczywiście mówimy o małżeństwie w kontekście świeckim.

W kościelnym też tak jest ;)

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Monster6 06 sie 2016, 19:04
Niemampomysłu napisał(a):Brzydka, brzydka, brzydki, brzydki, podoba twarz, już ją gdzieś widziałam, mało oryginalna uroda, brzydki, brzydka. Tyle
Kultura to nie jest sztuka napisania komuś że wygląda dobrze okłamując go. Kultura jest wtedy kiedy piszesz że dana osoba jest brzydka i nie okłamujesz jej. Nie widziałam na tym forum jeszcze żadnej ładnej dziewczyny.

Gdybym był złośliwy napisał bym- nie mierz wszystkich swoją miarą to że ty jesteś brzydka nie znaczy że każdy inny też jest.Ale nie o to chodzi.Zdajesz sobie sprawę że masz zaburzone postrzeganie siebie a przez to i innych osób? Nawet będąc szczerym można być asertywnym.Przez takie zachowanie raczej nie zjednasz sobie ludzi i będziesz traktowana jeszcze gorzej niż sama o sobie sądzisz.Przecież nawet jak się nie podoba.Można napisać np. nie podobają mi się rude włosy ale masz bardzo ładną twarz i oczy,nie lubię łysych ale jest w twoich oczach coś pociągającego i masz ładne usta.Serio nie jesteś w stanie zobaczyć niczego pozytywnego ładnego u innej osoby lub nawet u siebie? Jeśli zobaczysz u siebie pozytywy i docenisz to automatycznie zaczniesz je dostrzegać u innych.Czy chodzi o to że jeśli ktoś nie jest doskonały,idealny to znaczy że jest od razu brzydki?
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje

przez iiwaa 06 sie 2016, 19:27
Michellea napisał(a):helloafrica, a rozmawialiście o tym? Mówiłeś jej, że czujesz się skrzywdzony przez takie zachowanie?

NN4V napisał(a):
helloafrica napisał(a):....wszystko fajnie, tylko, że to jest kurestwo z jej strony...

Co to jest "kurewstwo"?

(1.1) wulg. prostytucja lub rozwiązłość seksualna
(1.2) wulg. prostytutki jako zbiorowość
(1.3) wulg. postępowanie w najwyższym stopniu naganne
(1.4) wulg. rzecz wzbudzająca irytację lub sprawiająca kłopot

https://pl.m.wiktionary.org/wiki/kurewstwo

NN4V napisał(a):Nie przynosi to wymiernej szkody nikomu, natomiast korzyści można dopatrzyć się wielu.

No, największe korzyści odnoszą faceci, którzy ją oglądają.

iiwaa napisał(a):Wierność jest obowiązkiem w małżeństwie - oczywiście mówimy o małżeństwie w kontekście świeckim.

W kościelnym też tak jest ;)

Wiem, wiem, ale napisałam to z myślą o innych wyznaniach i ludzi pochodzących z innych kultur ;)
iiwaa

przez WolfMan 06 sie 2016, 20:13
Niemampomysłu, Wychodzi z Ciebie kołtuństwo i zasćiankowość jeżeli rozumiesz te ,,Trudne, , słowa. Kipisz jadem z zazdrości i choćby tu wstawić zdjęcie Miss World to też będzie brzydka.Wszyscy mają już polew z Ciebie.
Polecam jakieś hobby ruch na świeżym powietrzu, albo robótki na drutach -nic innego nie przychodzi mi do głowy żeby Ci, ,pomóc, , ;)

przez agusiaww 06 sie 2016, 20:28
Ludzie dajcie spokoj bo sie wszyscy robicie nieprzyjemni. Ignorujcie Niemampomysłu, -wiadomo ze ktos sobie robi zarty. Ale to nie znaczy ze na nią tez mozna najezdzac. Przeciez wiadomo ze chodzi o to aby wywołac taka reakcje a Wy sie nakrecacie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez WolfMan 06 sie 2016, 20:32
Niemampomysłu, Mam nieodparte wrażenie ze siedząc na forum warujesz w tym dziale i klikasz tylko myszką, ,odśwież, , ,,odśwież, ,Jeśli uważasz ze to Twoja, ,Życiowa misja,, no to Ok-poddaję się :blabla:

przez Ḍryāgan 06 sie 2016, 20:52
Niemampomysłu - kosmitka
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez SadSlav 06 sie 2016, 23:02
Niemampomysłu napisał(a):No i niech będzie. Przynajmniej jestem szczera i nie musze się bać

Jest gdzieś granica pomiędzy szczera a głupia i uprzedzona.

przez NN4V 06 sie 2016, 23:11
helloafrica napisał(a):NN4V, no wiesz jakby nie było to to jest MOJA żona, zawierając z nią związek domyślnie jej "wspaniałości" miały być przeznaczone dla mnie i tylko dla mnie.

Co to znaczy "domyślnie"? Tak sobie wydumałeś, czy tak ustaliliście?

helloafrica napisał(a): ... Ty tak serio??? Nie żartuj, że nie miałbyś nic przeciwko temu, żeby Twoja żona pokazywała intymne miejsca całemu światu.

Nie sądzę, by mnie obchodziło pokazywanie cycków przez internet. Nikt nie podotyka sobie.
Zresztą co miałbym zrobić? Zmienić żonę wyłącznie z powodu, że jest ekshibicjonistką telekomunikacyjną? Bez sensu.

helloafrica napisał(a): ... Dziwne bo 100% moich kumpli podziela moje zdanie i nie dowierza, że taka sytuacja ma miejsce.

Co mnie Twoi kumple obchodzą? Rób jak Ci kumple każą.
Moi kumple do mojego pożycia prywatnego raczej nie mają dostępu.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Zbigniew Stonoga

przez NN4V 06 sie 2016, 23:18
neon napisał(a):Nihil, Przesadzasz troche, Stonoga zreszta niegdyś prezenty dawał prawicy w postaci haków na lewicę. A gdy dostał wyrok i w nagrode chciał wymusić ułaskawienie z rąk p. Dudy (za te prezenty) a ten go olał, to zaczął puszczać plotki że Kaczyński jest pedałem i daje dupy swojemu szoferowi.

Stonoga to chory człowiek, jego system nie przetrwał pewengo dnia przeciążenia i mu jedna klepka spierdoliła, norma na tym swiecie.

Zupełnie jak Nihil - śmierdzi burakiem na kilometr.
Nihil, pogadaj jeszcze śmierdzący kibolu.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Sortuj wg