ot

Hasiok.

SMS/MMS PREMIUM RATE

przez hobbyturysta 21 maja 2014, 05:56
w gimbazie to sie korytarz zapałeczka mierzyło i mleko chlipało z spodeczka dla kotów :)
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez SuperTajnySzpieg 22 maja 2014, 23:48
kurva dość tego.

uzależnienie od przyjemności

przez Reiben 23 maja 2014, 11:19
Bardzo ważna rzecz, o której wczoraj zapomniałem- nie odpowiadaj na ewentualne wiadomości od usera hobbyturysta, nie daj się namówić na kino, lody i żadne inne jego sztuczki, w przeciwnym wypadku żadna dawka leków nie stłumi głosu Twojego sumienia.
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hobbyturysta 23 maja 2014, 11:21
dementuje te haniebne plotki, jam subtelny gosc 8) 8) 8)

The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez Siddhi 23 maja 2014, 18:45
Dekadencja i hedonizm.

ta palacze też nic złego
palacze to wielkie zło
Siddhi

przez blah! 23 maja 2014, 19:59
Ferdynand k napisał(a):blah!, jasne róbcie co chcecie ćpanie to też nic złego alko też seksoholizm też to tylko "przyjemności" i pamiętajcie niczego nie jesteście winni wy nic złego nie robicie :blabla:

ta palacze też nic złego :evil:

Bez przesady, potrzeby seksualne sa naturalnym symptomem bycia czlowiekiem. Alkohol i fajki to czyis wybor.
Sa pary, ktore codziennie uprawiaja seks i nikt z tego problemu ani zaburzenia nie robi a tu wielkie halo, ze dziewczyna ma potrzeby seksualne ale nie ma stalego partnera.
Jak dla mnie to problemem tutaj jest tylko i wylacznie alkohol, tym bardziej, ze czesto wlasnie pod jego wplywem czlowiek ma wzmozone potrzeby. Poza tym, zaburzona jest fizjologia czlowieka wtedy wiec to tez moze miec wplyw na potrzeby.

Ja jestem palaczem i pije alkohol , wiec juz wiem dlaczego ze mnie samo zuo :evil:
blah!

przez Ferdynand k 23 maja 2014, 20:19
blah!, traktowanie ludzi jak przedmiot to nic złego? sama nie chce szukać a nie, nie może znaleźć
ps tak przeszkadza mi jak ktoś mi jara ciągle kur...... na przystanku na uczelni ku........ czemu mam te truciznę wdychać? ch....... mnie obchodzi że jest uzależniony mógł nie zaczynać :evil:
Naczelny Użyszkodnik

przez Davin 23 maja 2014, 20:23
Ferdynand k napisał(a):blah!, traktowanie ludzi jak przedmiot to nic złego? sama nie chce szukać a nie, nie może znaleźć
ps tak przeszkadza mi jak ktoś mi jara ciągle kur...... na przystanku na uczelni ku........ czemu mam te truciznę wdychać? ch....... mnie obchodzi że jest uzależniony mógł nie zaczynać :evil:

Jak nie paliłeś to nie wiesz. Ale palenie na świeżym powietrzu jest okej póki ktoś cię petem na zahaczy bądz nie jebnie chmury w twarz.
Davin

przez Ferdynand k 23 maja 2014, 21:00
blah!, nie ma co z taką osobą gadać

, nigdzie nie napisala, ze przed stosunkiem obiecywala facetom, ze po tej nocy beda zyc dlugo i szczesliwie razem- wisi mi to to nie jest usprawiedliwienie
świadczy to tylko o niej
Naczelny Użyszkodnik

przez Davin 23 maja 2014, 21:10
Ferdynand k, do mnie piłujesz bo dostałeś zjebe za bezsensowny trolling? :mrgreen:
Davin

przez Ferdynand k 23 maja 2014, 21:12
Davin, mam cię głęboko ........... już raz pisałem nie? :silence:
Naczelny Użyszkodnik

przez blah! 23 maja 2014, 21:13
Ferdek, ale w sensie zkim bo juz nie ogarniam...

No ich problem, ja tylko mowie, zeby laska alko rzucila, co zrpbi to juz Jej sprawa.
Blah!
blah!

przez Ferdynand k 23 maja 2014, 21:13
chyba za duże mniemanie masz o sobie
Naczelny Użyszkodnik

Pragnę umrzeć

przez nieboszczyk 23 maja 2014, 21:14
jest podobno taka strona internetowa chceumrzec.pl.tan się załatwia eutanazję w holandii i płaci się bodajże jakieś 10000zł za 3 zastrzyki i dolot.tyle że trzeba udowodnić lekarzowi bądz kilku lekarzom że na to niema lekarstwa.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg