ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Eteryczna 27 lip 2016, 17:56
Nie skomentuje postów Niemampomysłu, ponieważ niemampomysłu ;) tylko skoro Was tak wkurza po co jej odpisujecie?w ten sposób tylko ta machina się nakręca chyba że to rodzaj rozrywki na forum ...miłej zabawy?
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

przez Nihil 27 lip 2016, 17:57
Eteryczna, Ciebie też kocham! :D ;)
robaki-biedaki xD

przez Eteryczna 27 lip 2016, 18:07
Nihil, Ze wzajemnością :)*
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 18:08
Eteryczna napisał(a):Nie skomentuje postów Niemampomysłu, ponieważ niemampomysłu ;) tylko skoro Was tak wkurza po co jej odpisujecie?w ten sposób tylko ta machina się nakręca chyba że to rodzaj rozrywki na forum ...miłej zabawy?

Nie wiesz zapewne dlaczego tak się dzieję. Nie znasz początku tej rozmowy. Ja ich wkurzam? Ja ich? Kto tutaj kogo obraził bo na pewno nie ja ich aby się na mnie wkurzali.

przez Nihil 27 lip 2016, 18:08
Eteryczna, ;)
robaki-biedaki xD

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 18:10
I tak będzie za każdym razem kiedy ktoś będzie znowu mnie obrażał i upokarzał na oczach wszystkich użytkowników. Odwzajemniłaś coś do kogoś kto nie potrafi szanować kobiet. Nie potrafi właściwie szanować człowieka i jego problemów które go nie interesują. Co z tego że go nie interesują? Niech sobie pożartuje z nich...przecież to nikogo nie będzie bolało. Takie tam drobne żarciki.
No jednak nie za bardzo.

przez agusiaww 27 lip 2016, 18:12
Gorzej jak z dziecmi, czuje sie jak w pracy ten zaczal, a wiecie kto konczy, madrzejszy :shock: Nie czytalam, nie wiem o co poszło, ale zamiast przezywac po x razy zjedzcie snickersa, dobrze Wam to zrobi... :hide:

Ja w ogole fotki nie dodam bo mam garbaty nos, od uderzenia w młodosci piłka, uszy jak słon odstajace, tradzik a jedynie co jest ok to sztuczna szczeka :) i to jest prawda :why:

Wszyscy jestescie piekniejsi ode mnie :(

Tez zjem snickersa, czekolada powoduje endorfinki... :great: :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Sigrun 27 lip 2016, 18:14
beka w uj :lol:

neverendingstory jak w wątku prawiczków :lol:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 18:16
agusiaww napisał(a):Gorzej jak z dziecmi, czuje sie jak w pracy ten zaczal, a wiecie kto konczy, madrzejszy :shock: Nie czytalam, nie wiem o co poszło, ale zamiast przezywac po x razy zjedzcie snickersa, dobrze Wam to zrobi... :hide:

Ja w ogole fotki nie dodam bo mam garbaty nos, od uderzenia w młodosci piłka, uszy jak słon odstajace, tradzik a jedynie co jest ok to sztuczna szczeka :) i to jest prawda :why:

Wszyscy jestescie piekniejsi ode mnie :(

Tez zjem snickersa, czekolada powoduje endorfinki... :great: :mrgreen:

...więc...jeżeli nie wiesz o co chodzi to nie komentuj tego w taki sposób.

przez Eteryczna 27 lip 2016, 18:16
Niemampomysłu, słoneczko mój post nie był kierowany do Ciebie prawda?więc proszę grzecznie weż głeboki oddech i wyjdż na spacer na przykład?Czytałam wszystkie Twoje posty i pozostawiam to bez komentarza bo serio niemampomysłu na to co wypisujesz...

przez agusiaww 27 lip 2016, 18:16
Sigrun napisał(a):beka w uj :lol:

neverendingstory jak w wątku prawiczków :lol:

uje to inny temat 8) :mrgreen:

przez agusiaww 27 lip 2016, 18:17
Niemampomysłu, to napisz co on napisał w koncu, oswieccie mnie, zasadze go na pal w Twoim imieniu, jak azje :shock:

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 18:19
Eteryczna napisał(a):Niemampomysłu, słoneczko mój post nie był kierowany do Ciebie prawda?więc proszę grzecznie weż głeboki oddech i wyjdż na spacer na przykład?Czytałam wszystkie Twoje posty i pozostawiam to bez komentarza bo serio niemampomysłu na to co wypisujesz...

nie pisz do mnie jak do koleżanki bo nią nie jestem. Mam imię i to imię brzmi Marta a jeżeli to za trudne to użyj tylko i wyłącznie mojego nicku. Był kierowany do tematu w którym główną rolę odgrywam ja więc miałam prawo zareagować. Nie mam ochoty wychodzić z domu i nie wiesz dlaczego tak jest więc nie proponuj mi na ślepo nie znając mnie i moich problemów.
Widocznie źle czytałaś skoro masz do nich jakieś zastrzeżenia. To co "wypisuje" jest ważne bo nie można dać sobą pomiatać.

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 18:22
agusiaww napisał(a):Niemampomysłu, to napisz co on napisał w koncu, oswieccie mnie, zasadze go na pal w Twoim imieniu, jak azje :shock:

Nie ma mnie w liczbie mnogiej.
Chodzi o to, że jestem osobą aseksualną i wiem o tym od prawie trzech lat. Dodałam tutaj zdjęcie aby udowodnić że nie jestem trollem po czym odczytałam komentarz od jednego z użytkowników że "ruchałby". Miałam to niby odebrać jako żart ale żart to dla mnie nie był. Upokorzono mnie w ten sposób i poczułam się wyśmiana. Wyśmiano po prostu mój problem.

Sortuj wg