ot

Hasiok.

Imigranci - za czy przeciw?

przez NN4V 27 lip 2016, 07:58
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... ej/nttw8g4

Wiadomo - zabraknie dla klechów - tylko ile trupów wygeneruje powyższa decyzja?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

ZABURZENIA

przez agusiaww 27 lip 2016, 13:29
nudziszmnie, pomoze/nie pomoze to zalezy od wielu czynnikow, czy chcesz cos zmienic w swoim zyciu czy nie. Najpierw to udaj sie w ogole do psychologa.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 13:40
Nie skończyłam
Co to miało być? Mnie się wyrzuca z forum za to że ktoś mnie upokorzył i obraził? Mnie? Za to że mnie ktoś potraktował jak śmiecia? A co z resztą? Co z nimi wszystkimi którzy się ze mnie wyśmiewali, wyzywali mnie, obrazali i upokarzali? Co z nimi zrobiłeś? Nie jestem trollem i robiłam wszystko zeby udowodnić ze nim nie jestem. Jak ja się teraz czuję. wiesz chociaż jak mogę się czuć? jesteś w stanie sobie to wyobrazić chociaż czy tak samo jak ich wszystkich bawi Cię moja osoba? Nie jestem trollem i mam problemy które was nie interesują ale. Nic was nie interesuje. Interesuje was tylko to aby mi dokopać, aby mnie zniszczyć i sponiewierać. Nie spię od dwóch dni nie mam na nic siły. Wszyscy się ze mnie śmieją i mają mnie za śmiecia. Co z tymi ludzmi którzy prowokowali mnie do kłótni? Nie znasz regulaminu forum? Nie wiesz że za prowokowanie kłótni powinny być kary? Nie wiesz bo wolisz tak jak inni się ze mnie nabijać i wyśmiać mnie. Nie mam histerii tylko jestem załamana tym jak można tak traktować człowieka. Nic wam nie zrobiłam a nagle ktoś zaczął "zartować" i upokarzać mnie z powodu mojej aseksualności. Zaraz ludzie zaczeli robić ze mnie kłamcę. Ja jestem brzydka i wielokrotnie mi to powtarzano i mowiono. Ludzie którzy kiedykolwiek mnie widzieli mówili mi ze jestem brzydka i nigdy nie słyszłam inaczej. Zawsze było ze wyglądam źle i wiem że mieli rację. Jestem brzydka i kiedy ktoś mi piszę że tak nie jest to chcę mnie trafić jasny szlag bo robi się ze mnie kłamcę i sama jestem okłamywana. Za co ja się pytam to wszystko mi serwujecie? Co ja wam zrobiłam? Może tak na siebie popatrzcie co wy robicie z ludźmi i jak ich tutaj tratujecie. Pomiatacie mną jak śmieciem. Nikt nie chcę mnie zrozumieć każdy chcę mieć tylko swoją rację. Nikogo nie interesują moje problemy ale i tak będziecie nadal mnie banować, blokować tematy. Nic wam to nie da bo ja nie przestane. Nie będę pozwalała nato aby ktoś kto nawet mnie nie zna wyznaczał sprawiedliwość. Nie interesuje Cię nawet to o czym piszę, masz mnie dalej za trolla. Nie jestem trollem, nikt mi nie wierzy jestem z tym sama nie chcę mi się żyć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Carica Milica 27 lip 2016, 14:24
:blabla:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez agusiaww 27 lip 2016, 14:25
Niemampomysłu, ja tez jak mam okres to chodze podminowana :shock:

przez AnissemSirch 27 lip 2016, 14:25
Ale pajace z Was.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

przez agusiaww 27 lip 2016, 14:27
AnissemSirch napisał(a):Ale pajace z Was.
tacy jak ci islandcyczy robili? https://www.youtube.com/watch?v=J7cE4te0E9w

Jaki miluchny ten brodziaty :) :105:

przez Nihil 27 lip 2016, 14:29
Niemampomysłu, dobrze już, dobrze. Jesteś brzydka. Zrozumieliśmy ... A teraz może już z łaski swojej wykurwiaj, co ? ;)

A tak serio: WIELKI SZACUN ( :uklon: ) dla Trolla, który takiego "Wkręta", jak Niemampomysłu wymyślił :D W życiu nie uwierzę, że ona miałaby istnieć naprawdę - heh, chyba już definitywnie utraciłbym wiarę w ten zamysł Boga przy "Akcie Stworzenia" ... :D
robaki-biedaki xD

przez agusiaww 27 lip 2016, 14:30
Nihil, to jest jezeli w ogole bardzo madra dziewczyna, zrobila kiedys wtope w innym temacie... :mrgreen:

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 14:36
agusiaww napisał(a):Niemampomysłu, ja tez jak mam okres to chodze podminowana :shock:

Ja nie mam okresu. Obrażono mnie tutaj i upokorzono. Czy wy to zrozumecie w końcu? Nikt was nigdy nie upokorzył? Nie wiecie jak można się czuć po tym jak nagle całe forum jest przeciwko wam i wyśmiewa się z was?

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 14:39
Nihil napisał(a):Niemampomysłu, dobrze już, dobrze. Jesteś brzydka. Zrozumieliśmy ... A teraz może już z łaski swojej wykurwiaj, co ? ;)

A tak serio: WIELKI SZACUN ( :uklon: ) dla Trolla, który takiego "Wkręta", jak Niemampomysłu wymyślił :D W życiu nie uwierzę, że ona miałaby istnieć naprawdę - heh, chyba już definitywnie utraciłbym wiarę w ten zamysł Boga przy "Akcie Stworzenia" ... :D

Nie masz prawa mnie tak traktować. Nie znasz mnie. "wykurwiaj" nie potrafisz nawet się zachować. Trudno, nie zależy mi już na tym ale nie wolno tak traktować ludzi tylko dlatego że są aseksualni. Nie jestem trollem, dodałam zdjecie aby to udowodnić.

przez Nihil 27 lip 2016, 14:43
Niemampomysłu, xD Trollu, zaprawdę powiadam Ci: jesteś WIELKI ! :D
robaki-biedaki xD

przez Niemampomysłu 27 lip 2016, 14:44
Was nie interesują problemy innych. Widzicie tylko swoje. Nie chcecie mnie zrozumieć ale pomimo to nadal mnie traktujecie jak śmiecia. To nie ja powinnam być wyzywana od trolli tylko wy. Jesteście na forum gdzie zaglądają ludzie z problemami na tle psychicznym. Może tak przestańcie oceniać kogoś kto prawdopodobnie ma to samo co wy. Nie jesteście żadnymi sedziami ani porządkowymi aby ustalać sprawiedliwość. Nie interesuje was to co ja czuję, jak się czuję kiedy czytam jak ktoś znowu mnie obraża. Wszyscy się bawicie moim kosztem.

a ja Ci napiszę, ze jesteś mały. Nie jestem trollem. Nie życzę sobie aby ktoś mnie nazywał w ten sposób.

przez Nihil 27 lip 2016, 14:46
Niemampomysłu, xDDD
robaki-biedaki xD

Sortuj wg