ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Sigrun 26 lip 2016, 03:53
Niemampomysłu napisał(a):Dobrze że szanujesz zdanie innych

dziekuje ;)

Niemampomysłu napisał(a):Jeżeli ktoś nie chcę czegoś zrozumieć to tego nie zrozumie.

i przeczytaj to jutro, tyle razy, dopóki nie zrozumiesz wlasnych slow 8)

Niemampomysłu napisał(a):Dzięki ale tacy ludzie jak Ty nie przynoszą mi snu,
bo przy mnie sie nie spi...ale ty tego nie zrozumieszm bo jak podkreslalas (prawie w kazdym poscie) jestes AS :mrgreen:

Niemampomysłu napisał(a): Martwię się o takich ludzi bo przez nich inni robią sobie krzywdę.

to teraz doyebalas drzewa do pieca... 8)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Sigrun 26 lip 2016, 03:55
Niemampomysłu napisał(a): Może wyglądam młodziej od Ciebie

chciałabys ;)

Niemampomysłu napisał(a):MAM RACJĘ, JESTEM SUPER,

sorry..ale nie jestes... 8)

przez Niemampomysłu 26 lip 2016, 04:04
to była to tylko i wyłacznie ironia. Nic poza tym więc nie ma za co za bardzo dziękować.
Jak na ten moment to Ty niczego nie rozumiesz i za wszelką cenę chcesz mieć rację której mieć nie będziesz bo chodzi teraz o moją osobę. Jeżeli piszę co o sobie to piszę prawdę. Nie ma innej prawdy i innej racji kiedy piszę o sobie.
Wyobraź sobie że siedzi gdzies jakaś osoba, słaba psychicznie i kroi swoje własne ciało tylko dlatego że Ty nie potrafisz odpuscić. Nie potrafisz stonować i nie potrafisz zrozumieć. Przestań upokarzać ludzi i przestań robić im na złość. Schowaj w kieszeń tą swoją złudną pewność siebie i zacznij może zachowywać się jak czlowiek a nie jak ostatnie bydle.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niemampomysłu 26 lip 2016, 04:05
"MAM RACJĘ, JESTEM SUPER" pisałam w Twoim imieniu. Dziwne, że nie wyłapałaś bo przecież podobno jesteś taka mądra. Chciałabym i pewnie tak jest ale nic. Każdy kiedyś się zestarzeje.

przez Sigrun 26 lip 2016, 04:11
Niemampomysłu napisał(a): a nie jak ostatnie bydle.

zwierzat to Ty nie obrazaj :)

Niemampomysłu napisał(a):Wyobraź sobie że siedzi gdzies jakaś osoba, słaba psychicznie i kroi swoje własne ciało tylko dlatego że Ty nie potrafisz odpuscić.

to już jej problem.

Niemampomysłu napisał(a):Nie potrafisz stonować i nie potrafisz zrozumieć.

chyba Ciebie zrozumiec? co nie?

Niemampomysłu napisał(a):Schowaj w kieszeń tą swoją złudną pewność siebie

w kieszen to ja chowam inne rzeczy ;)

Niemampomysłu napisał(a):pisałam w Twoim imieniu.

w moim imieniu to Ty mozesz pocalowac mnie w dupe ;)

idz spac... bo jutro na "domowe przedszkole" nie wstaniesz...

przez Niemampomysłu 26 lip 2016, 04:18
Masz rację, nie zasługujesz na to aby nawet być porównana do bydlęcia. Możliwe że sam Czort to za mało.
To już jej problem...ale Twoje problemy musiały kogoś tutaj zainteresować. Twoje jest najważniejsze a inne jest nieważne. Ty się czytasz w ogóle? Masz jeszcze czelność się ze mną wykłócać? To co piszesz nadaję się już nawet nie do cyrku tylko na oddział zamknięty. Nie widzisz innych ludzi i ich problemów. Pewnie zaraz napiszesz że ja też nie widzę zdania innych tylko mam swoje. Tak mam swoje na swój temat ale nie traktuje innych ludzi tak jakby nie mieli żadnych problemów. Nie próbuje ich upokarzać i nie próbuje im zaszkodzić. Zadowolona jesteś z siebie?

...jesteś zniszczoną podróbką samej siebie. Nie wiem jakie masz problemy ale na pewno są wiekszę od moich.
"W moim imieniu to Ty możesz pocałować mnie w dupe" i to ma być właśnie ta dorosłość. Dojrzałe podejście masz do wszystkiego i jeżeli jednak okaże się że masz mniej lat niż ja <na co wychodzi, przynajmniej tak odczytuje po Twoich komentarzach> to wcale się nie zdziwie. Jesteś zniszczona/

przez byłemkretem 26 lip 2016, 07:38
Co tu się odjebało? Człowiek smacznie śpi a tu takie perełki.

PS

Ja bym nie ruchał :P
byłemkretem

przez WolfMan 26 lip 2016, 09:10
Dobrze że inne dziewczyny nie maja takich ,,problemów,, wydumanych,Ja jestem cierpliwym człowiekiem,ale ręce mi opadły ;)

przez Niemampomysłu 26 lip 2016, 11:50
WolfMan napisał(a):Dobrze że inne dziewczyny nie maja takich ,,problemów,, wydumanych,Ja jestem cierpliwym człowiekiem,ale ręce mi opadły ;)

Nie masz prawa tak mnie traktować. Nie jestem kimś kto ma "problemy" to przede wszystkim. Nie znasz mnie i nie znasz tych problemów. Nie są wydumane. To że nie mam schizofrenii nie oznacza że nie mam problemu. To, że jest niewielki nie oznacza że go nie ma. Nie znacie mnie i dajcie mi już swięty spokój bo sami cały czas prowokujecie mnie do kłótni.

przez Niemampomysłu 26 lip 2016, 11:52
Arhol napisał(a):15 stron dramy Obrazek
Trwającej 13h Obrazek
Podziwiam wytrwałość
@niemampomysłu więcej dystansu do internetów,forów i innych,albo pilna konsultacja do pomocy medycznej jeśli taka bzdura za którą de facto nihil cię przeprosił tak cię wyprowadza z równowagi.
I nie kontynuujcie tematu,bo nie chce mi się sypać banami czy ostami.
~peace.

Tak właśnie traktuje się tutaj czyjeś problemy. Tyle pisałam i nie tylko ja pisałam zauważcie. Wszystko leci tylko na mnie za to że mnie obrażono i upokorzono.

przez Niemampomysłu 26 lip 2016, 11:54
Usuwacie moje posty bo co? Usuncie może posty ludzi którzy cały czas mnie obrażają i śmieją się ze mnie. Przez całą noc jakaś dziewucha mnie upokarzała ale o tym nikt nie napiszę. Zawsze jestem winna tylko ja a to mnie obrażono.

przez Monster6 26 lip 2016, 11:59
Niemampomysłu, Według mnie problem jest i to właśnie pokazujesz w tym wątku.Nie dociera do cb że wrzucając zdjęcie narażasz się na komentarze które nie muszę być jedynie pozytywne,nie dociera do cb że ktoś cię przeprosił za to za co osobie bez tego problemu by nawet nie musiał przepraszać.Po co w takim razie wrzucasz zdjęcie w temacie ludzie z forum skoro na każdy komentarz reagujesz tym że się zabijesz i że cb prowokują.Obruszasz się na pozytywne komentarze.Nawet jeśli się z tym nie zgadzasz możesz to po prostu ominąć zaakceptować że ktoś tak twierdzi a nie się obużać.Bo z boku to wygląda na niezły cyrk w którym ty grasz główną rolę.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

ZABURZENIA

przez nudziszmnie 26 lip 2016, 13:22
Witam,
Z góry przepraszam jeśli źle podpisałam wątek. Jestem 22 letnia kobieta i mam problemy ze sobą. W wieku 17 lat próbowałam się zabić, nie jak większość nastolatków na pokaz tylko naprawdę chciałam odebrać sobie życie. Nie poszłam do psychiatry ani psychologa i nie wiem czy efekty szoku odbijają się na mnie czy po prostu jest ze mną coś nie tak.
1. Mam straszne zmienne humoru od śmiechu po wściekłość po płacz (mam niedoczynność tarczycy nie wiem czy to wina hormonów)
2. Dalej mam myśli samobójcze, najczęściej jako kolo ratunkowe z trudnych sytuacji.
3. Nie radzę sobie psychicznie, mam stresująca prace, dodatkowo swoją firmę i kredyt z nią związany. Przeprowadziłam się 2 miesiące temu do zupełnie obcego mi miasta i choć od długiego czasu czuje się samotna, to teraz osiągnęłam apogeum tego uczucia. Nie mam nikogo prócz drugiej połówki, miejscowość jest mała, nie ma gdzie wyjść, do tego mój budżet jest ograniczony ze względu na to ze wydatki pochłaniają wszystkie finanse. Byłam bardzo atrakcyjna osoba, chuda, umięśniona, zadbana.. ale moja druga połówka nie chciala się ze mną kochać, ewentualnie 1 raz co miesiąc lub dwa. Przez co mój stan jeszcze się pogorszył ale już nie tylko psychicznie ale i fizycznie, strasznie zaniedbałam sama siebie.
Gdy czułam się pewnie i atrakcyjnie, odnosiłam wrażenie jakbym była zupełnie kim innym, teraz chowam się w domu i płacze każdego dnia. Najgorsze jest to, że nie potrafię się z tego pozbierać. Często dzień zaczynam od niemiłej pobudki bo systematycznie dręczą mnie koszmary, zazwyczaj ze moja druga połowa mnie zdradza bądź zostawia. Stałam się strasznie lekliwa, osmotniona,zaniedbana. Czuje, ze przegrałam życie choć przecież rozwijam się zawodowo i jestem w stałym związku. Do tego ciągle dręczą m ie myśli,ze nic mi nie wyjdzie, że forma upadnie, że rozpadnie się mój związek, że w oczach innych jestem zerem, że dla nikogo nic na dobra sprawę nie znacze. Nie wiem czy potrzebuje psychiatry, psychologa, czy co kolwiek mi pomoże?

Imigranci - za czy przeciw?

przez NN4V 27 lip 2016, 07:12
Michellea napisał(a):Atak w Normandii:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, ... &_ticrsn=3

W PL co tydzień morduje się 2-3 kobiety. Ofiary tradycyjnej katobolszewickiej przemocy domowej. Dlaczego nikt o tym nie pisze?
Kuriozum katolskiej hipokryzji.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg