ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 19:57
Michellea napisał(a):Niemampomysłu, wierzę Ci, że uważasz, że jesteś brzydka. Tylko widzisz, znowu jest to samo, co w temacie "Powiedz prawdę..." - brak Ci dystansu do siebie. I nie mówię tu o tekście "ruchałbym", tylko o tym, że wszystko odbierasz jako atak. Mogłaś się poczuć urażona tekstem Nihila, mogłaś mu zwrócić uwagę - ok. Wiesz dlaczego ludzie Ci tu mówią, że jesteś ładna? Nie dlatego, że mają ubaw, tylko trudno jest przeciętnemu człowiekowi uwierzyć, że ktoś może się tak jak Ty upierać, że jest brzydki. Ja Cię nie uważam za trolla, bo jeszcze parę lat temu sama myślałam, że jak ktoś mi mówi, że ładnie wyglądam, jestem mądra, fajna itd., to to nie jest prawda, bo inni tak nie uważają.

Wrzuciłaś fotę, żeby udowodnić, że nie jesteś trollem. Ale jak wrzucasz tu zdjęcie, to musisz się liczyć z tym, że ktoś to skomentuje tak, że Cię to jakoś zaboli. Masz mega zaniżoną samoocenę, nawet ja takiej nie mam, a sama bym tu foty nie wrzuciła z wielu powodów. Też by mi się tekst "ruchałbym" nie spodobał (co innego, że mała szansa, że by padł :P ), ale bym to olała, bo tak to jest w internetach. Po prostu na przyszłość nie wrzucaj swoich zdjęć, jak nie chcesz, żeby ludzie pisali o Twoim wyglądzie.

Najlepiej w ogóle wszyscy zakończcie dyskutowanie na temat tego zdjęcia, bo nic dobrego dla nikogo z tego nie wynika.

...no to ja się dziwię dlaczego ludzie chcą ze mnie robić kłamcę. Napisałam jaka jest prawda na temat mojego wyglądu a jednak nadal ktoś chcę mnie upokorzyć i zrobić ze mnie kłamcę. Za co? Za to że staram się być szczera i tylko za to. Nikt nigdy nie powiedział mi że wyglądam dobrze więc nie okłamujcie mnie i nie róbcie ze mnie kłamcy tylko dlatego że czegoś nie rozumiecie. Jeżeli czegoś nie rozumiecie to nie komentujcie tego bo robicie mi tylko na złość. Wrzuciłam tutaj zdjęcie tylko po to aby udowodnić że nie jestem trollem. Zdjęcie podpisałam i wszystko wytłumaczyłam. Nie wiedziałam jak mam inaczej udowodnić że nie jestem trollem.

przez Ḍryāgan 25 lip 2016, 20:00
Nie wiedziałam jak mam inaczej udowodnić że nie jestem trollem.

chyba najlepiej przestać się zachowywać jak troll - tym udowodnisz a nie jakimś lipnym zdjęciem, o którym sama piszesz, że jest nieprawdziwe (no to super dowód jest)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 20:03
Ḍryāgan napisał(a):
Nie wiedziałam jak mam inaczej udowodnić że nie jestem trollem.

chyba najlepiej przestać się zachowywać jak troll - tym udowodnisz a nie jakimś lipnym zdjęciem, o którym sama piszesz, że jest nieprawdziwe (no to super dowód jest)

Nie zachowuje się jak troll. Cały czas tłumaczę jedno i to samo bo cały czas nic do Was nie dociera. To już wy macie problem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michellea 25 lip 2016, 20:06
Tylko, że nikt nie uważa, że kłamiesz. Ja tak nie uważam i nie próbuję z Ciebie zrobić kłamcy. Wierzę Ci, że czujesz się tak jak piszesz. Wierzę Ci, że masz te wszystkie problemy, o których pisałaś. Nie uważam, że kłamiesz. Po prostu nabierz dystansu, do tego co ludzie tu piszą, nie odbieraj wszystkiego jako atak. Już była o tym mowa. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu na lepsze, to musisz się tego nauczyć.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 20:11
Michellea napisał(a):Tylko, że nikt nie uważa, że kłamiesz. Ja tak nie uważam i nie próbuję z Ciebie zrobić kłamcy. Wierzę Ci, że czujesz się tak jak piszesz. Wierzę Ci, że masz te wszystkie problemy, o których pisałaś. Nie uważam, że kłamiesz. Po prostu nabierz dystansu, do tego co ludzie tu piszą, nie odbieraj wszystkiego jako atak. Już była o tym mowa. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu na lepsze, to musisz się tego nauczyć.

...będę zawsze odbierała jako atak kłamstwa o mnie. Jeżeli coś o sobie piszę to tak jest i nie ma inaczej. Jeżeli ktoś uważa o mnie inaczej to znakiem tego że kłamię i dodatkowo robi ze mnie kłamcę. Nigdy się na to nie zgodzę.

przez Sigrun 26 lip 2016, 01:47
te... Stara Gwardia... juz pisałam...ale nie przypomina Wam to kogoś...np dobrze znanej Aurorki ? ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Sigrun 26 lip 2016, 01:51
Niemampomysłu napisał(a):Jeżeli coś o sobie piszę to tak jest i nie ma inaczej.

tupnij jeszcze :lol:

przez Sigrun 26 lip 2016, 02:02
silence_sadness napisał(a):I pierwsze co to też pomyślałam o Aurorce. :)

to tak jak ja...ale nam posty do kosza wywalili ;)

przez silence_sadness 26 lip 2016, 02:05
Własnie widzę..

Poza tym, ktoś wspomina o szczerości, sprawiedliwości itp.
A sam wstawia przerobione zdjęcie, które nie odzwierciedla rzeczywistego obrazu.. Czyś to nie jet okłamywanie odbiorców.. ?? 8)
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Sigrun 26 lip 2016, 02:06
silence_sadness, widocznie według tej pani...nie ;)

btw... ja nawet po tym nieprawdziwym zdjeciu bym jej nie ruchała :lol: Nihil !!!

przez silence_sadness 26 lip 2016, 02:13
" Cudze widzą a swojego nie.."
:twisted: :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=azZU6GC_GGc polecam obejrzeć - relacja z Brudstocku! 8) :oops:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Niemampomysłu 26 lip 2016, 02:17
silence_sadness napisał(a):Własnie widzę..

Poza tym, ktoś wspomina o szczerości, sprawiedliwości itp.
A sam wstawia przerobione zdjęcie, które nie odzwierciedla rzeczywistego obrazu.. Czyś to nie jet okłamywanie odbiorców.. ?? 8)

A obgadywanie kogoś za jego plecami jest wymiarem sprawiedliwości? Niby czyjej? Cieszysz się że możesz komuś obrobić dupę? Gratuluje. Było czytać a nie udawać że czytasz. Pisałam jasno i wyraźnie o co mi chodzi. Mam inne zdanie na wiele tematów które dotyczą mojej osoby i to nie oznacza zaraz że możesz mnie traktować jak śmiecia. Napisałam dlaczego wstawiłam przerobione zdjęcia. To też mogłaś przeczytać skoro już się pochwaliłaś że tyle widziałaś.

przez Purpurowy 26 lip 2016, 02:17
silence_sadness napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=azZU6GC_GGc polecam obejrzeć - relacja z Brudstocku! 8) :oops:

:mrgreen:

przez Sigrun 26 lip 2016, 02:18
Niemampomysłu napisał(a):Cieszysz się że możesz komuś obrobić dupę?
ze w ktorym momencie silence_sadness, Ci dupe obrabia ? (moze bys chciała bo to fajna laska :mrgreen: )

Sortuj wg