ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Carica Milica 25 lip 2016, 17:32
Liber8, wklej zdjęcie, to Ci napiszę. :pirate: Niedługo zabawa się w wątku skończy, bo obstawiam, że mod wkroczy....
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 17:32
WolfMan napisał(a):Niemampomysłu, Kilkakrotnie powtorzylem ze zdjęcie było ładne, nie obrazalem więc nie rozumiem. .....

Napisałam że zdjecie było przerabiane i że w rzeczywistości wyglądam inaczej czyli brzydko. Specjalnie powtarzasz jedno i to samo aby mnie sprowokować i zdenerwować. Po prostu Was to bawi.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 17:33
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu, a nie bierzesz pod uwagę tego, że nie masz z kim rozmawiać dlatego, że z Tobą się nie da rozmawiać? Wszystko bierzesz zbyt dosłownie, czepiasz się każdego słowa i we wszystkim doszukujesz się ataku na siebie. Strach się do Ciebie odezwać po prostu. Pozwól się polubić jeśli chcesz mieć znajomych i przyjaciół nawet tych wirtualnych.

Za co ja mam ich lubić? Za to że mnie ktoś obraził, upokorzył a reszta biję mu brawa? Za co ja mam być miła? Czuję się teraz jak ostatni śmieć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 17:35
Tak, świetnie się bawię nie ma to jak siedzieć i płakać do laptopa bo jakiś cham uznał że ruchanie osoby aseksualnej będzie zabawne dla wszystkich. Nie mam do tego dystansu i nigdy mieć nie będę.

przez WolfMan 25 lip 2016, 17:36
Liber8, Wklejaj foto przystojniaku ;)

przez Carica Milica 25 lip 2016, 17:36
Niemampomysłu napisał(a):
WolfMan napisał(a):Niemampomysłu, Kilkakrotnie powtorzylem ze zdjęcie było ładne, nie obrazalem więc nie rozumiem. .....

Napisałam że zdjecie było przerabiane i że w rzeczywistości wyglądam inaczej czyli brzydko. Specjalnie powtarzasz jedno i to samo aby mnie sprowokować i zdenerwować. Po prostu Was to bawi.

Nie no, dziewczyno z Tobą się nie da normalnie rozmawiać. Komplement odbierasz jako obrazę. Idź na terapię, bo forum Ci w niczym nie pomoże.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Ḍryāgan 25 lip 2016, 17:39
Niemampomysłu, napisałem, żebyś to Ty dała się polubić, Tobie nie każę nikogo lubić. Ale przecież chcesz mieć znajomych - a droga jaką idziesz z pewnością ci ich nie przysporzy. I nie było nic obraźliwego w napisaniu, że zdjęcie było ładne, bo to prawda. Nawet jeśli przerobiłaś na nim swoją postać, to konkretne zdjęcie było ładne. Nie jest to kłamstwo. Wolf napisał szczerze, że mu się podoba. Lubisz podobno szczerość. Więc o co Ci chodzi?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez agusiaww 25 lip 2016, 17:39

A po co wstawiasz przerabiane fotki. :shock:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 17:41
Carica Milica napisał(a):

Nie no, dziewczyno z Tobą się nie da normalnie rozmawiać. Komplement odbierasz jako obrazę. Idź na terapię, bo forum Ci w niczym nie pomoże.

Jaki komplement? To, że ktoś robi ze mnie kłamcę to ma być komplement? Piszę prawdę i to jak jest a jeżeli ktoś mi piszę inaczej to co ja mam myśleć? To zdjecie zostało przerabiane, bardzo mocno przerabiane. Nie jestem w stanie dodać zwykłego zdjęcia. Jestem brzydka i wiem o tym . Nigdy nikt NIE POWIEDZIAŁ mi że jest inaczej. Wręcz przeciwnie, zawsze słyszałam że wyglądam źle i brzydko. To nie jest komplement ale przecież ja muszę robić tak jak inni, muszę zgadzać się na to co inni bo jak nie to można mnie najchętniej zabić i pozbyć się kogoś kto twierdzi inaczej. Nie znacie mnie i wiecie o mnie tyle ile ja zechce Wam o sobie napisać.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 17:43
agusiaww napisał(a):

A po co wstawiasz przerabiane fotki. :shock:

Już napisałam dlaczego. Nie jestem w stanie pokazać się bez przerobionego zdjęcia. Jestem ohydna z twarzy. Jestem tego w pełni świadoma. Nie dociera do mnie twierdzenie że wygląd człowieka to rzecz względna. Po tylu latach słuchania jak ja wyglądam brzydko i źle nie mam ochoty czegoś takiego czytać ani słyszeć.

przez Sigrun 25 lip 2016, 17:44
Niemampomysłu napisał(a):Jaki komplement? To, że ktoś robi ze mnie kłamcę to ma być komplement? Piszę prawdę i to jak jest a jeżeli ktoś mi piszę inaczej to co ja mam myśleć? To zdjecie zostało przerabiane, bardzo mocno przerabiane. Nie jestem w stanie dodać zwykłego zdjęcia. Jestem brzydka i wiem o tym . Nigdy nikt NIE POWIEDZIAŁ mi że jest inaczej. Wręcz przeciwnie, zawsze słyszałam że wyglądam źle i brzydko. To nie jest komplement ale przecież ja muszę robić tak jak inni, muszę zgadzać się na to co inni bo jak nie to można mnie najchętniej zabić i pozbyć się kogoś kto twierdzi inaczej. Nie znacie mnie i wiecie o mnie tyle ile ja zechce Wam o sobie napisać.

Zapewne Stara Gwardia pamięta Aurorke... i jej wpisy... bardzo podobne ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 17:46
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu, napisałem, żebyś to Ty dała się polubić, Tobie nie każę nikogo lubić. Ale przecież chcesz mieć znajomych - a droga jaką idziesz z pewnością ci ich nie przysporzy. I nie było nic obraźliwego w napisaniu, że zdjęcie było ładne, bo to prawda. Nawet jeśli przerobiłaś na nim swoją postać, to konkretne zdjęcie było ładne. Nie jest to kłamstwo. Wolf napisał szczerze, że mu się podoba. Lubisz podobno szczerość. Więc o co Ci chodzi?

To w takim razie nie chcę mieć znajomych przy których muszę udawać, kiwać głową tak jak reszta bo tylko tak wypada i zgadzać się ze zdaniem innych tylko po to aby teraz mnie całe forum nie atakowało.
Dla mnie to było obrazliwe, rozumiecie to? Było to dla mnie obrazliwe bo ja nie jestem kłamcą i robię wszystko aby być szczerą osobą. Zdjecie zostało przerabiane bo inaczej nie dałabym rady pokazać swojej twarzy. Jestem brzydka i jestem tego świadoma. Mnóstwo ludzi mi to mówiło. To jest kłamstwo bo zdjęcie nie oddaję tego jak wyglądam w rzeczywistości a tam wyglądam ohydnie.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 17:46
Przestancie mnie wszyscy atakować.

przez WolfMan 25 lip 2016, 17:47
Niemampomysłu, Jeżeli Ci to pomoże to Ci powiem, że też jestem bardzo brzydki...........

Sortuj wg