ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez na_leśnik 25 lip 2016, 18:47
Wstawiałam zdjęcie ale tylko takie. Nie zrozumiecie mnie. Jestem ohydna i nienawidzę swojej twarzy i swojego wyglądu. Nie jestem w stanie pokazać normalnego zdjęcia bez poprawek

To raczej kwestia zaniżonej samooceny.

BTW, jeżeli w realu też tak reagujesz na odmienne zdanie innych osób, to wiele tłumaczy skąd u Ciebie problemy w kontaktach międzyludzkich.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

przez mirunia 25 lip 2016, 18:52
terapia, terapia i jeszcze raz terapia, bo takiej upierdliwości końca nie będzie.
Zupełnie jak z pastą do zębów.

Temat nadaje się do kosza.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

przez na_leśnik 25 lip 2016, 18:55
mirunia, nic dodać nic ująć. Trochę mi to wyczyny tawarisza owsika przypomina...
Naleśnior off.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ḍryāgan 25 lip 2016, 18:58
Niemampomysłu, chcesz szczerości? proszę bardzo. Nie jesteś trollem, ale jesteś nieźle popierdolona - nawet jak na forum dla świrów. Może potrzebujesz terapii. Nie wiem. Mnie wkurwia jak każde słowo odbierasz jak atak na siebie.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez Carica Milica 25 lip 2016, 19:02
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu, chcesz szczerości? proszę bardzo. Nie jesteś trollem, ale jesteś nieźle popierdolona - nawet jak na forum dla świrów.

:great:

Ja stąd spadam, a kilka stron tematu powędruje do kosza.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

przez Liber8 25 lip 2016, 19:12
Carica Milica napisał(a):Liber8, wklej zdjęcie, to Ci napiszę. :pirate:

Jak byś faktycznie napisała
ruchalabym

to w zaistniałych okolicznościach, byłby to komentarz wymuszony, a więc nie ważny :pirate:

Niemampomysłu, powiem w punktach
1. Jesteś ładna.
2. Nie jesteś brzydka i można to w łatwy sposób udowodnić.
3. Bez kombinowania z kontrastem byłoby o wiele ładniej.
4. Dając taką fotę trzeba się liczyć z komentarzami "ruchałbym", takie prawa internetu.
5. Nikt nie miał na celu Cie obrażać, poniżać, upokarzać.
6. Dziesiąty punkt będzie nieprzyjemny.
7. Jak się zastawiasz w jaki sposób udowodnić, że jesteś ładna, to trzeba zrobić test (uliczny albo internetowy) na wybranej grupie ludzi i niech oceniają.
8. Załapała byś się do przedziału 7 i 8 może nawet 9, nawet jeśli było by to 7, to nadal bardzo wysoko.
9. Komentarze "ruchałbym" , uzasadnione, popieram, co do dużo mówić, ruc.... :pirate:
10. Jest dokładnie tak jak napisałem w Twoim temacie nie-potrafi-rozmawia-t59286.html#p2275664 :(

przez Carica Milica 25 lip 2016, 19:19
Liber8, kiedyś Cię już skomplementowałam, więc komentarz nie byłby wymuszony. :pirate:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

przez Ḍryāgan 25 lip 2016, 19:27
Niemampomysłu, tylko, że to można odwrocić: na zdjęciu jesteś ładna i jeśli twierdzisz inaczej mijasz się z prawdą i nie ma innej prawdy. czemu twoja prawda ma być ważniejsza od mojej? Jestem starszy od Cie ie więc mam rację (teraz trolluję, znaczy żartuję z sytuacji nie z Ciebie, żeby nie było)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez Michellea 25 lip 2016, 19:49
Niemampomysłu, wierzę Ci, że uważasz, że jesteś brzydka. Tylko widzisz, znowu jest to samo, co w temacie "Powiedz prawdę..." - brak Ci dystansu do siebie. I nie mówię tu o tekście "ruchałbym", tylko o tym, że wszystko odbierasz jako atak. Mogłaś się poczuć urażona tekstem Nihila, mogłaś mu zwrócić uwagę - ok. Wiesz dlaczego ludzie Ci tu mówią, że jesteś ładna? Nie dlatego, że mają ubaw, tylko trudno jest przeciętnemu człowiekowi uwierzyć, że ktoś może się tak jak Ty upierać, że jest brzydki. Ja Cię nie uważam za trolla, bo jeszcze parę lat temu sama myślałam, że jak ktoś mi mówi, że ładnie wyglądam, jestem mądra, fajna itd., to to nie jest prawda, bo inni tak nie uważają.

Wrzuciłaś fotę, żeby udowodnić, że nie jesteś trollem. Ale jak wrzucasz tu zdjęcie, to musisz się liczyć z tym, że ktoś to skomentuje tak, że Cię to jakoś zaboli. Masz mega zaniżoną samoocenę, nawet ja takiej nie mam, a sama bym tu foty nie wrzuciła z wielu powodów. Też by mi się tekst "ruchałbym" nie spodobał (co innego, że mała szansa, że by padł :P ), ale bym to olała, bo tak to jest w internetach. Po prostu na przyszłość nie wrzucaj swoich zdjęć, jak nie chcesz, żeby ludzie pisali o Twoim wyglądzie.

Najlepiej w ogóle wszyscy zakończcie dyskutowanie na temat tego zdjęcia, bo nic dobrego dla nikogo z tego nie wynika.

przez Ḍryāgan 25 lip 2016, 20:00
Nie wiedziałam jak mam inaczej udowodnić że nie jestem trollem.

chyba najlepiej przestać się zachowywać jak troll - tym udowodnisz a nie jakimś lipnym zdjęciem, o którym sama piszesz, że jest nieprawdziwe (no to super dowód jest)

przez Michellea 25 lip 2016, 20:06
Tylko, że nikt nie uważa, że kłamiesz. Ja tak nie uważam i nie próbuję z Ciebie zrobić kłamcy. Wierzę Ci, że czujesz się tak jak piszesz. Wierzę Ci, że masz te wszystkie problemy, o których pisałaś. Nie uważam, że kłamiesz. Po prostu nabierz dystansu, do tego co ludzie tu piszą, nie odbieraj wszystkiego jako atak. Już była o tym mowa. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu na lepsze, to musisz się tego nauczyć.

przez Sigrun 26 lip 2016, 01:47
te... Stara Gwardia... juz pisałam...ale nie przypomina Wam to kogoś...np dobrze znanej Aurorki ? ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Sigrun 26 lip 2016, 01:51
Niemampomysłu napisał(a):Jeżeli coś o sobie piszę to tak jest i nie ma inaczej.

tupnij jeszcze :lol:

przez Sigrun 26 lip 2016, 02:02
silence_sadness napisał(a):I pierwsze co to też pomyślałam o Aurorce. :)

to tak jak ja...ale nam posty do kosza wywalili ;)

Sortuj wg