ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Sigrun 25 lip 2016, 16:35
WolfMan, siema :)

Gal napisał(a):edycja: stadko wilków prowadzone przez Nihila bawi się czyimś kosztem. IMO, nieładnie.

on na pewno nie jest przewodnikiem stada ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Sigrun 25 lip 2016, 16:35
Gal napisał(a):Tak, a pisząc komentarz trzeba się liczyć z możliwą na niego reakcją.

Jasne...ale jeżeli jest przesadzona to tez trzeba się liczyć z reakcją ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez CBŚ 25 lip 2016, 16:39
Nihil napisał(a):Niemampomysłu, ruchałbym :D ;)

Policja !!! Na glebę !!! Gleba, /cenzura/, gleba !!!

Obrazek

(Nihil ujęty po spektakularnej akcji CBŚP)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez WolfMan 25 lip 2016, 16:45
CBŚ, Shot to Kill ;)

przez Carica Milica 25 lip 2016, 17:19
Gal, nie bawię się niczyim kosztem, a już na pewno nie usprawiedliwiam się chadem. Skąd ten wniosek, że chowamy się za chorobą? Ano owszem po górce, kiedy leżę w agonii depresji i myśli samobójczych, potrzebuję wsparcia. Ale na szczęście mam się do kogo zwrócić o pomoc i nie muszę jej szukać po internetach, chociaż tę również bardzo doceniam, bo sporo energii mi już dostarczyła. To tak na marginesie w temacie empatii. :) A użytkowniczki Niemampomysłu należy ignorować, bo do niej żadne dobre słowa nie trafiają, bo wcześniej próbowałam. Terapia, woda święcona, może ten zestaw pomoże? Bo ja się poddaję.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 17:20
Sigrun napisał(a):hmmm...no jak to WolfMan, napisał, tytuł wątku to " Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum" "..więc zamieszczając zdjęcie trzeba się liczyc z komentarzami...czy ja się myle? :roll:

Tak z tym, ze ja zdjęcie podpisałam i pisałam też dlaczego dodaję tutaj zdjęcie. Wcześniej pisałam też na forum o swoich problemach które nikogo nie interesują widocznie. Jestem aseksualna i pisałam o tym w innym wątku. Nie możecie pojąć tego że mnie to obraziło ? To co on napisał było dla mnie upokarzające?

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 17:22
WolfMan napisał(a):Gal, Czy ja wiem czy Nihil przewodzi w tym stadzie.Uważam że dyskusja prowadzi do nikąd.
Po za tym znasz Moją historię życia,historię Nihila i innych,że tak oceniasz,generalizujesz itp ?
Sigrun, Hej ;)

A ZNASZ MOJĄ ŻE TAK BARDZO JESTEŚ ZA TYM ABY TAK MNIE TRAKTOWAĆ I KOGOKOLWIEK INNEGO? INTERESUJE CIĘ TO?

przez Carica Milica 25 lip 2016, 17:23
Niemampomysłu, podziel się z nami swoją historią. Może wtedy łatwiej będzie Ciebie zrozumieć. A i nie krzyczymy, więc bądź tak miła i wyłącz caps locka.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 17:23
Sigrun napisał(a):
Gal napisał(a):Tak, a pisząc komentarz trzeba się liczyć z możliwą na niego reakcją.

Jasne...ale jeżeli jest przesadzona to tez trzeba się liczyć z reakcją ;)

...przesadzona...? co to ma być? bawi Was to? bawi Was upokarzanie innych? Bawi was to?

przez Liber8 25 lip 2016, 17:24
Ja tam bym chciał czytać o sobie komentarze typu
ruchalabym
:pirate:
nie poczułbym się urażony, tylko że żadna nie chce mi w ten sposób pisać :pirate: a tak w ogóle to 5 stron tematu naklepaliście od rana, to dużo ponad średnią, nigdy tyle nie było w tym temacie, do wieczora daleko.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 17:26
Carica Milica napisał(a):Gal, nie bawię się niczyim kosztem, a już na pewno nie usprawiedliwiam się chadem. Skąd ten wniosek, że chowamy się za chorobą? Ano owszem po górce, kiedy leżę w agonii depresji i myśli samobójczych, potrzebuję wsparcia. Ale na szczęście mam się do kogo zwrócić o pomoc i nie muszę jej szukać po internetach, chociaż tę również bardzo doceniam, bo sporo energii mi już dostarczyła. To tak na marginesie w temacie empatii. :) A użytkowniczki Niemampomysłu należy ignorować, bo do niej żadne dobre słowa nie trafiają, bo wcześniej próbowałam. Terapia, woda święcona, może ten zestaw pomoże? Bo ja się poddaję.

...przecież to mnie teraz obrażono a wy jesteście po jego stronie. Jestem aseksualna i upokorzono mnie. Nie mam z kim rozmawiać o tym, nikt tego nie rozumie, naśmiewacie się ze mnie bo wam jest lepiej. Dlaczego się ze mnie wyśmiewacie.

przez Niemampomysłu 25 lip 2016, 17:28
Carica Milica napisał(a):Niemampomysłu, podziel się z nami swoją historią. Może wtedy łatwiej będzie Ciebie zrozumieć. A i nie krzyczymy, więc bądź tak miła i wyłącz caps locka.

Ja nie krzyczę bo nie używam wykrzyknika. Ja już nie mam sił. Nie mam ani jednej osoby która mnie zrozumie. Pisałam o tym wszędzie, nikt nie reagował. Teraz nagle mam uwierzyć że kogoś interesują moje problemy. Was interesuje tylko aby zebrać się w grupe i mnie upokorzyc

przez WolfMan 25 lip 2016, 17:29
Niemampomysłu, Kilkakrotnie powtorzylem ze zdjęcie było ładne, nie obrazalem więc nie rozumiem. .....

przez Ḍryāgan 25 lip 2016, 17:32
Niemampomysłu, a nie bierzesz pod uwagę tego, że nie masz z kim rozmawiać dlatego, że z Tobą się nie da rozmawiać? Wszystko bierzesz zbyt dosłownie, czepiasz się każdego słowa i we wszystkim doszukujesz się ataku na siebie. Strach się do Ciebie odezwać po prostu. Pozwól się polubić jeśli chcesz mieć znajomych i przyjaciół nawet tych wirtualnych.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg