ot

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez WolfMan 25 lip 2016, 17:29
Niemampomysłu, Kilkakrotnie powtorzylem ze zdjęcie było ładne, nie obrazalem więc nie rozumiem. .....

przez Ḍryāgan 25 lip 2016, 17:32
Niemampomysłu, a nie bierzesz pod uwagę tego, że nie masz z kim rozmawiać dlatego, że z Tobą się nie da rozmawiać? Wszystko bierzesz zbyt dosłownie, czepiasz się każdego słowa i we wszystkim doszukujesz się ataku na siebie. Strach się do Ciebie odezwać po prostu. Pozwól się polubić jeśli chcesz mieć znajomych i przyjaciół nawet tych wirtualnych.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez Carica Milica 25 lip 2016, 17:32
Liber8, wklej zdjęcie, to Ci napiszę. :pirate: Niedługo zabawa się w wątku skończy, bo obstawiam, że mod wkroczy....
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Podaj mi rączkę, trumienko.
Lit 750 mg, kwetiapina 100 mg, tianeptyna 12,5 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez WolfMan 25 lip 2016, 17:36
Liber8, Wklejaj foto przystojniaku ;)

przez Carica Milica 25 lip 2016, 17:36
Niemampomysłu napisał(a):
WolfMan napisał(a):Niemampomysłu, Kilkakrotnie powtorzylem ze zdjęcie było ładne, nie obrazalem więc nie rozumiem. .....

Napisałam że zdjecie było przerabiane i że w rzeczywistości wyglądam inaczej czyli brzydko. Specjalnie powtarzasz jedno i to samo aby mnie sprowokować i zdenerwować. Po prostu Was to bawi.

Nie no, dziewczyno z Tobą się nie da normalnie rozmawiać. Komplement odbierasz jako obrazę. Idź na terapię, bo forum Ci w niczym nie pomoże.
Lit 750 mg, kwetiapina 100 mg, tianeptyna 12,5 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

przez agusiaww 25 lip 2016, 17:39
Niemampomysłu napisał(a):
WolfMan napisał(a):Niemampomysłu, Kilkakrotnie powtorzylem ze zdjęcie było ładne, nie obrazalem więc nie rozumiem. .....

Napisałam że zdjecie było przerabiane i że w rzeczywistości wyglądam inaczej czyli brzydko. Specjalnie powtarzasz jedno i to samo aby mnie sprowokować i zdenerwować. Po prostu Was to bawi.

A po co wstawiasz przerabiane fotki. :shock:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Ḍryāgan 25 lip 2016, 17:39
Niemampomysłu, napisałem, żebyś to Ty dała się polubić, Tobie nie każę nikogo lubić. Ale przecież chcesz mieć znajomych - a droga jaką idziesz z pewnością ci ich nie przysporzy. I nie było nic obraźliwego w napisaniu, że zdjęcie było ładne, bo to prawda. Nawet jeśli przerobiłaś na nim swoją postać, to konkretne zdjęcie było ładne. Nie jest to kłamstwo. Wolf napisał szczerze, że mu się podoba. Lubisz podobno szczerość. Więc o co Ci chodzi?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez Sigrun 25 lip 2016, 17:44
Niemampomysłu napisał(a):Jaki komplement? To, że ktoś robi ze mnie kłamcę to ma być komplement? Piszę prawdę i to jak jest a jeżeli ktoś mi piszę inaczej to co ja mam myśleć? To zdjecie zostało przerabiane, bardzo mocno przerabiane. Nie jestem w stanie dodać zwykłego zdjęcia. Jestem brzydka i wiem o tym . Nigdy nikt NIE POWIEDZIAŁ mi że jest inaczej. Wręcz przeciwnie, zawsze słyszałam że wyglądam źle i brzydko. To nie jest komplement ale przecież ja muszę robić tak jak inni, muszę zgadzać się na to co inni bo jak nie to można mnie najchętniej zabić i pozbyć się kogoś kto twierdzi inaczej. Nie znacie mnie i wiecie o mnie tyle ile ja zechce Wam o sobie napisać.

Zapewne Stara Gwardia pamięta Aurorke... i jej wpisy... bardzo podobne ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez WolfMan 25 lip 2016, 17:47
Niemampomysłu, Jeżeli Ci to pomoże to Ci powiem, że też jestem bardzo brzydki...........

przez Sigrun 25 lip 2016, 17:48
WolfMan napisał(a):Niemampomysłu, Jeżeli Ci to pomoże to Ci powiem, że też jestem bardzo brzydki...........

Ty tez...? ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez WolfMan 25 lip 2016, 18:10
Niemampomysłu, Boję się bardzo tej kary. ....

przez Carica Milica 25 lip 2016, 18:11
Niemampomysłu, mnie nic nie dotyka i nie dotyczy. Oo

przez WolfMan 25 lip 2016, 18:15
And Justice For All. ;)

przez varelse 25 lip 2016, 18:19
Niemampomysłu, yyy a dlaczego przejmujesz się tym, że ktoś ci powiedział, że jesteś brzydka? Przecież odbieranie urody jest bardzo subiektywne, dla kogoś innego możesz być ładna.
'Cause sometimes you just feel tired, feel weak
And when you feel weak, you feel like you wanna just give up.

Sortuj wg