ot

Hasiok.

Przemoc finansowa

przez Śmiercionauta 18 lip 2016, 11:33
Hej,
po pierwsze primo trochę odbiegliście od tematu
po drugie primo skąd takie ataki na iiwaa?
Jak dalej tak będzie to zacznę rozdawać prezenty z okazji skończenia terapii w formie ostrzeżeń i banów.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Co mam zrobić z zestawem samobójcy?

przez bedzielepiej 18 lip 2016, 14:16
do mojej kolekcji dołączył Wellbutrin 150 mg za jedyne 139 zł, nie zadziałał i do końca miesiąca muszę się zapożyczać, żeby mieć na jedzenie. Znowu w życiu mi nie wyszło...

przez warning 18 lip 2016, 14:34
bedzielepiej napisał(a):do mojej kolekcji dołączył Wellbutrin 150 mg za jedyne 139 zł, nie zadziałał i do końca miesiąca muszę się zapożyczać, żeby mieć na jedzenie. Znowu w życiu mi nie wyszło...

po jakim czasie przyjmowania Wellbutrinu oceniasz, że cyt. "nie zadziałał"?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bedzielepiej 18 lip 2016, 14:42
warning napisał(a):
bedzielepiej napisał(a):do mojej kolekcji dołączył Wellbutrin 150 mg za jedyne 139 zł, nie zadziałał i do końca miesiąca muszę się zapożyczać, żeby mieć na jedzenie. Znowu w życiu mi nie wyszło...

po jakim czasie przyjmowania Wellbutrinu oceniasz, że cyt. "nie zadziałał"?

pardon, miało być spowodował koszmarne lęki po 1 tabletce. Opisałam to w tym wątku mam-ju-ku-wa-do-t59083-126.html Widzę, że żywo się interesujesz moimi wpisami. Już zaczynam myśleć, że jesteś z branży lekarskiej 8)

Przemoc finansowa

przez niejasna 18 lip 2016, 14:43
Śmiercionauta napisał(a):Hej,
Jak dalej tak będzie to zacznę rozdawać prezenty z okazji skończenia terapii w formie ostrzeżeń i banów.

rozdawaj, cóż jak ktoś twierdzi że się loguje na forum osób z zaburzeniami i innych chorych obraża to ma za swoje. Dawno się tu nie udzielałam i hasła do starego nicka nie pamiętam ale przeczytałam jej temat i lepiej już niech zamilknie na wieki bo się tylko pogrąża.

Przemoc finansowa

przez iiwaa 18 lip 2016, 16:26
Nikogo nie obrazilam.
Powiedzialam tylko ze W MOJEJ OPINII ludzie ktorych choroba (psychiczna lub fizyczna) bylaby wielkim obciazeniem dla partnera i JESZCZE NIE SA W ZWIAZKU (nie mowie nikomu, ze ma sie rozstawac) nie powinni poszukiwac drugiej polowki dla jej dobra.
To wylacznie MOJA opinia. Co wiecej, nie byla kierowana do NIKOGO personalnie. Ot luzne spostrzezenie.
Nikogo nie obrazalam, nie uzywalam obelzywych okreslen, nikogo nie sledze na forum, nie komentuje jego wypowiedzi w sposob ktory nie ma z tematem nic wspolnego, czy tez w sposob ordynarny, obcesowy lub wulgarny.

Nie Ty bedziesz mi dyktowac, co i kiedy mam mowic.
Jezeli moderator stwierdzi, ze naruszam regulamin, to zastosuje sie do JEGO polecen.
Delikatnie mowiac - odczep sie.
Nie zalezy mi na Twojej opinii, wiec moge sie nawet "pograzac".

Wracajac do tematu watku - ten facet to buc, autorko, ale Ty sobie tez musialas pozwolic na takie traktowanie.

Przemoc finansowa

przez Sigrun 18 lip 2016, 17:08
iiwaa napisał(a):Ja też! Jutro! Szykuję pozew. Tobie też mogę przy okazji napisać :D
Oczywiście wnioskujemy o orzeczenie o ICH winie :D
Jeszcze mnie woła żebym szła spać, co za szczyt tyraństwa, nie rozumie, że ja tu paznokcie maluję, jak może nie rozumieć takich oczywistości :D

no to juz jest kurfa przesada... :lol:
koniecznie szykuj ten pozew ;)
Ja juz jeden napisałam kiedys więc służę pomoca (a ze ex mnie prawie ubeswłasnowolnił to moge pomóc też autorce tematu :P ) :lol:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Przemoc finansowa

przez iiwaa 18 lip 2016, 17:19
Sigrun napisał(a):
iiwaa napisał(a):Ja też! Jutro! Szykuję pozew. Tobie też mogę przy okazji napisać :D
Oczywiście wnioskujemy o orzeczenie o ICH winie :D
Jeszcze mnie woła żebym szła spać, co za szczyt tyraństwa, nie rozumie, że ja tu paznokcie maluję, jak może nie rozumieć takich oczywistości :D

no to juz jest kurfa przesada... :lol:
koniecznie szykuj ten pozew ;)
Ja juz jeden napisałam kiedys więc służę pomoca (a ze ex mnie prawie ubeswłasnowolnił to moge pomóc też autorce tematu :P ) :lol:

Dam radę, pisałam ich miliony :D No, może setki :D
I jeszcze mnie dzisiaj wygonił do lekarza, patrzcie go! Do pracy nie pozwoli mi iść ze sobą!
Szprycują mnie antybiotykiem z azytromycyną, pewnie to jakiś kit że na tchawicę, zapewne jakieś narkotyki, żeby mnie otumanić!

:lol:

Przemoc finansowa

przez Sigrun 18 lip 2016, 17:22
iiwaa, no Ty to masz doswiadczenie...no no :mrgreen:

ja bym się dokładniej przyjrzała temu lekarzowi...bo cholera wie co ten Twój facet kombinuje...(i jeszcze sam Cię wygonił...zastanawiajace :lol: )

Normalnie Ukryta Prawda...czy jak to sie tam nazywa :mrgreen:

Przemoc finansowa

przez iiwaa 18 lip 2016, 17:26
Sigrun napisał(a):iiwaa, no Ty to masz doswiadczenie...no no :mrgreen:

ja bym się dokładniej przyjrzała temu lekarzowi...bo cholera wie co ten Twój facet kombinuje...(i jeszcze sam Cię wygonił...zastanawiajace :lol: )

Normalnie Ukryta Prawda...czy jak to sie tam nazywa :mrgreen:

Jeszcze lekarz - sąsiad, w zmowie są, jak nic :D
Muszę zrobić śledztwo, wtajemniczę sąsiadkę - żonę lekarza :D

Przemoc finansowa

przez Sigrun 18 lip 2016, 17:28
iiwaa, no to juz na pewno jakis spisek!!! :mrgreen:
koniecznie...warto mieć szpiega 8)

Przemoc finansowa

przez iiwaa 18 lip 2016, 17:30
Sigrun napisał(a):iiwaa, no to juz na pewno jakis spisek!!! :mrgreen:

Już wiem!
Przy tym antybiotyku nie można jeść 2 godziny przed i godzinę po przyjęciu tabletki.
Zagłodzić mnie chce!!!!!
Ratunku!!!!
Nie dość, że za stary, to jeszcze sadysta!!!!

(przypomniało mi się, jak ostatnio byłam z psem, a jakiś podpity facet coś gadał - ja nie reaguję, na co on: "nie dość, że z psem, to jeszcze głucha" :D )

Przemoc finansowa

przez Monster6 18 lip 2016, 17:38
niejasna napisał(a):
Śmiercionauta napisał(a):Hej,

rozdawaj, cóż jak ktoś twierdzi że się loguje na forum osób z zaburzeniami i innych chorych obraża to ma za swoje. Dawno się tu nie udzielałam i hasła do starego nicka nie pamiętam ale przeczytałam jej temat i lepiej już niech zamilknie na wieki bo się tylko pogrąża.

Ty się pogrążasz.Iwwa nikogo nie obraziła tylko stwierdziła fakt że chorzy psychicznie powinni najpierw się skupić na leczeniu a potem na związkach.Sam wiem że w niektórych stanach jak np. teraz zrobił bym komuś więcej złego niż dobrego i wyrządził krzywdę.Nie chodzi nawet o to.To nie jest forum scritce dla wariatów że ktoś inny jak przyjdzie z innym poglądem to ma być wywalony.To forum publiczne.Może tu być każdy i wyrażać swoje zdanie,przecież w polsce co druga osoba ma nerwicę więc może się tu logować i udzielać.Nie zauważyłem żeby iwwa wchodziła w temat o schizofrenikach czy chadowcach i pisała im że nie mogę mieć nikogo.Założyła post w w dziale temu poświęconym,na temat,nie złamała regulaminu.To że siedzą tu przewrażliwiono-zawistno-zazdrosne osoby to jest ich problem.
Jak przyjdzie tu milioner który 20 lat temu miał początki nerwicy i zacznie pisać na temat,o sukcesach itp. nie łamiąc regulaminu,pisząc posty w tematach temu poświęconych,wpisując się w ramy forum to ma się z zazdrości go atakować?
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Przemoc finansowa

przez Sigrun 18 lip 2016, 18:48
iiwaa napisał(a):
Sigrun napisał(a):iiwaa, no to juz na pewno jakis spisek!!! :mrgreen:

Już wiem!
Przy tym antybiotyku nie można jeść 2 godziny przed i godzinę po przyjęciu tabletki.
Zagłodzić mnie chce!!!!!
Ratunku!!!!
Nie dość, że za stary, to jeszcze sadysta!!!!

i jak tu życ!!!!

iiwaa napisał(a):(przypomniało mi się, jak ostatnio byłam z psem, a jakiś podpity facet coś gadał - ja nie reaguję, na co on: "nie dość, że z psem, to jeszcze głucha" :D )

hahaha a z psem nie chciał pogadac? 8)

Sortuj wg