ot

Hasiok.

Witam

przez WolfMan 17 lip 2016, 23:11
Na wszystkie problemy może pomóc chyba jedynie koronkowa bielizna :mrgreen:

Witam

przez Gal 17 lip 2016, 23:47
moje życie jest jałowe, wszystkiego w nim brakuje
Nie traktuję tego jako aluzji do innego użytkownika forum, a jako szczere wyznanie osoby ukrywającej się pod loginem pseudoprawniczka. Smutne. Witam na forum.
Gal

Witam

przez Monster6 18 lip 2016, 01:01
Gal napisał(a):
Nie traktuję tego jako aluzji do innego użytkownika forum, a jako szczere wyznanie osoby ukrywającej się pod loginem pseudoprawniczka. Smutne. Witam na forum.

Aleś ty naiwny człowieku aż żal patrzeć.Przeczytaj inne wątki ''pseudoprawniczka'' przecież to jawne aluzje do iwwa i prowo.
Ostatnio edytowano 18 lip 2016, 01:03 przez Monster6, łącznie edytowano 1 raz
CHAD typu I rapid cyling
Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.
Niemożliwe nie istnieje.
Bezlekowo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez Carica Milica 18 lip 2016, 01:03
Ta prowokacja nie jest nawet śmieszna. Czuć chamstwem, zazdrością i prymitywizmem.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Podaj mi rączkę, trumienko.
Lit 750 mg, kwetiapina 100 mg, tianeptyna 12,5 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

Witam

przez Gal 18 lip 2016, 01:06
Monster6 napisał(a):
Gal napisał(a):

Aleś ty naiwny człowieku aż żal patrzeć.Przeczytaj inne wątki ''pseudoprawniczka'' przecież to jawne auzje do iwwa i robione prowo.
Jedno nie wyklucza drugiego, odnoszę się do zacytowanego przeze mnie fragmentu.
Co do aluzji, nie popadajmy w paranoję. Kilka podobieństw może być dziełem przypadku. Jesteś pewien, że nie znajdziesz na forum swojego rówieśnika z podobnymi problemami?
Gal

Witam

przez Monster6 18 lip 2016, 01:16
Gal, Jestem pewien że umiem czytać między wierszami.Po za tym tu nie ma nawet co szukać teorii,aluzji tu jawnie widać prowo przeczytaj inne wątki autorki.Bardziej bym się zastanawiał czy to na pewno agusiaww czy jednak dziwnym trafem nie ona :D
Tyle ode mnie.
CHAD typu I rapid cyling
Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.
Niemożliwe nie istnieje.
Bezlekowo

Witam

przez Gal 18 lip 2016, 01:20
Monster6, właśnie właśnie... Agusiaww już wyrażała swoje poglądy na temat iiwyy wprost, po co miałaby uciekać się do prowokacji? Sądzę, że iiwaa parodiuje samą siebie.

Halo, moderacja? Wrabiajo agusięww!
Gal

Witam

przez NN4V 18 lip 2016, 03:30
Gal napisał(a):Monster6, właśnie właśnie... Agusiaww już wyrażała swoje poglądy na temat iiwyy wprost, po co miałaby uciekać się do prowokacji?.......

Niech zgadnę - bo jest głupia, zawistna i prymitywna?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

czy wszystkie kobiety doświadczają gwałtów w życiu?

przez NN4V 18 lip 2016, 08:41
Histeryzowanie nad przeszłością, której zmienić nie można, co najwyżej zniszczy życie histeryzującemu. Gwałciciel osiągnie podwójny rezultat.
Brak konsekwencji rozzuchwali skurwiela i będzie on gwałcił kolejne dziewczyny. W tym sensie same przykładacie się do hodowania takich zjebów w społeczeństwie.
czarnobiała mery napisał(a):... w ogóle wstyd mi się przyznawać przed kimkolwiek, że to się stało.

A pomyślałaś ile jeszcze dziewczyn podobnego uczucia doświadczy, jeśli Ty jednego z drugim skurwysyna nie pociągniesz do odpowiedzialności, co by go koledzy w ZK przecwelowali należycie?
Nic nie robiąc stajesz się współwinną kolejnych gwałtów, jakie ten zjeb najprawdopodobniej popełni.
To jest rzeczywisty powód do wstydu.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Przemoc finansowa

przez Śmiercionauta 18 lip 2016, 11:33
Hej,
po pierwsze primo trochę odbiegliście od tematu
po drugie primo skąd takie ataki na iiwaa?
Jak dalej tak będzie to zacznę rozdawać prezenty z okazji skończenia terapii w formie ostrzeżeń i banów.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Co mam zrobić z zestawem samobójcy?

przez bedzielepiej 18 lip 2016, 14:16
do mojej kolekcji dołączył Wellbutrin 150 mg za jedyne 139 zł, nie zadziałał i do końca miesiąca muszę się zapożyczać, żeby mieć na jedzenie. Znowu w życiu mi nie wyszło...

przez warning 18 lip 2016, 14:34
bedzielepiej napisał(a):do mojej kolekcji dołączył Wellbutrin 150 mg za jedyne 139 zł, nie zadziałał i do końca miesiąca muszę się zapożyczać, żeby mieć na jedzenie. Znowu w życiu mi nie wyszło...

po jakim czasie przyjmowania Wellbutrinu oceniasz, że cyt. "nie zadziałał"?

przez bedzielepiej 18 lip 2016, 14:42
warning napisał(a):
bedzielepiej napisał(a):do mojej kolekcji dołączył Wellbutrin 150 mg za jedyne 139 zł, nie zadziałał i do końca miesiąca muszę się zapożyczać, żeby mieć na jedzenie. Znowu w życiu mi nie wyszło...

po jakim czasie przyjmowania Wellbutrinu oceniasz, że cyt. "nie zadziałał"?

pardon, miało być spowodował koszmarne lęki po 1 tabletce. Opisałam to w tym wątku mam-ju-ku-wa-do-t59083-126.html Widzę, że żywo się interesujesz moimi wpisami. Już zaczynam myśleć, że jesteś z branży lekarskiej 8)

Przemoc finansowa

przez niejasna 18 lip 2016, 14:43
Śmiercionauta napisał(a):Hej,
po pierwsze primo trochę odbiegliście od tematu
po drugie primo skąd takie ataki na iiwaa?
Jak dalej tak będzie to zacznę rozdawać prezenty z okazji skończenia terapii w formie ostrzeżeń i banów.

rozdawaj, cóż jak ktoś twierdzi że się loguje na forum osób z zaburzeniami i innych chorych obraża to ma za swoje. Dawno się tu nie udzielałam i hasła do starego nicka nie pamiętam ale przeczytałam jej temat i lepiej już niech zamilknie na wieki bo się tylko pogrąża.

Sortuj wg