ot

Hasiok.

Nie wspieraj masowego mordu - wybierz weganizm

przez Michellea 21 cze 2016, 16:08
neon, a co to jest "racjonalny weganizm"? ;)

przez Nihil 21 cze 2016, 16:12
neon napisał(a):Jestem na 100% że 70% ludzi z forum z depresją po przejsciu na racjonalna deite wegańską wyzdrowiałaby, tak, wyzdrowiałaby!

Pierdolenie :P Czarnuch sam na tej plantacji bawełny za kolbę kukurydzy zapierdala, to i innym weganizm poleca ... :D
robaki-biedaki xD

przez neon 21 cze 2016, 16:28
Michellea napisał(a):neon, a co to jest "racjonalny weganizm"? ;)

No bo wiesz, niektórzy próbują to robić w Polsce, gdzie nie ma możliwości na dłuższą mete stosować tej diety. Nieracjonalna to wcinanie cały dzień banana z sałatą ;)

Nihil napisał(a):
neon napisał(a):Jestem na 100% że 70% ludzi z forum z depresją po przejsciu na racjonalna deite wegańską wyzdrowiałaby, tak, wyzdrowiałaby!

Pierdolenie :P Czarnuch sam na tej plantacji bawełny za kolbę kukurydzy zapierdala, to i innym weganizm poleca ... :D

Nie potrzebnie sie awanturujesz, chcesz kukurydzy to Cię poczęstuje ;)
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nihil 21 cze 2016, 16:34
Dzięki, właśnie ugotowałem sobie tych mrożonych pierogów z mięsem - z góry przepraszam vega :P
robaki-biedaki xD

przez ladywind 21 cze 2016, 18:47
Ricah napisał(a):Michellea, czy z jaj czasem nie wykluwaja sie kurczaczki?

I kto tutaj jest pół inteligentne? Dziewczyna zadała pytanie dlaczego nie jedzą jajek a ten, że z jajek kury. Porażka z twoim myśleniem. :lol:

Ktoś ostatnio napisał że twoje wnętrze musi być tak samo obrzydliwe jak twój avatar. Przyznaje tEj osobie rację że tak trafnie cię rozpracowala. :great:

Micbaella z jajkami chodzi o to, że mury oraz inne ptaki są hodowane w masakrycznych warunkach, gdzie na jedno mała klatkę przypada kilka kur. Przez to że żyją w takiej ciasnocie nie mogąc się obrócić, zaczyna rozwijac się u nich choroba sieroca, powstają stereotypów a także dochodzi między nimi do agresji w postaci dziobania się aż do krwi i utrAty piór. Wyobraź sobie że taka kura żyje na powierzchni wielkości podkladki pod puszkę piwa. Aby"produkowaly" więcej jak są w nocy kilkakrotnie wyburzanie światłem. Już kury na wsiach mimo iż też zostaną zabite, mają do tego czasu tysiackrotnie lepsze warunki.
Nie muszę chyba wspominać że kurczeta płci męskiej są żywcem mielone jako niepotrzebny "odpad".

przez Michellea 21 cze 2016, 19:11
Ok, a co z jajkami eko - z kur z wolnego wybiegu, które nie żyją w klatkach? Przecież można takie jajka kupować, więc nadal nie rozumiem.

przez Ricah 21 cze 2016, 21:03
ladywind napisał(a):I kto tutaj jest pół inteligentne? Dziewczyna zadała pytanie dlaczego nie jedzą jajek a ten, że z jajek kury. Porażka z twoim myśleniem. :lol:

Wybacz, ze nie interesuje sie takimi szczegolikami. Naprawde mi przykro (znajac Twoj poziom inteligencji od razu mowie, iz to sarkazm).

ladywind napisał(a):Ktoś ostatnio napisał że twoje wnętrze musi być tak samo obrzydliwe jak twój avatar. Przyznaje tEj osobie rację że tak trafnie cię rozpracowala. :great:

Denerwuje mnie to juz, wiec raz jeszcze upomne. Zwracajac sie do kogos osobiscie slowa typu "Ty"; "Ciebie" piszemy z wielkich liter. To podstawa szacunku dla drugiej osoby oraz polskiej ortografii, nie kalecz mych oczu, prosze.
Zas co do mojego wnetrza, to smieszy mnie to. To, ze myslisz, ze zdanie takiej mrowki jak Ty naprawde mnie (lub kogokolwiek rusza).

ladywind napisał(a):Micbaella z jajkami chodzi o to, że mury oraz inne ptaki są hodowane w masakrycznych warunkach, gdzie na jedno mała klatkę przypada kilka kur. Przez to że żyją w takiej ciasnocie nie mogąc się obrócić, zaczyna rozwijac się u nich choroba sieroca, powstają stereotypów a także dochodzi między nimi do agresji w postaci dziobania się aż do krwi i utrAty piór. Wyobraź sobie że taka kura żyje na powierzchni wielkości podkladki pod puszkę piwa. Aby"produkowaly" więcej jak są w nocy kilkakrotnie wyburzanie światłem. Już kury na wsiach mimo iż też zostaną zabite, mają do tego czasu tysiackrotnie lepsze warunki.
Nie muszę chyba wspominać że kurczeta płci męskiej są żywcem mielone jako niepotrzebny "odpad".

Spojrz na Chiny czy Indie. Ludzie zyja tam jak te Twoje biedne kurczaki. Ale znowu, masz ich w dupie, wazniejszy jest dla Ciebie zywot kurczaka. To naprawde smieszne, ze smiesz wypominac innym problemy ze sumieniem majac je tak nieczyste. Olewajac wazniejsze problemy swiata i obrzucajac miesem na prawo i lewo wszystkich, ktorzy wola pomagac swiatu zamiast skupiac sie na mniej waznych problemach. Ktorzy zamiast krzyczec na podrzednym forum, staraja sie cos robic by swiat byl lepszy.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez ladywind 21 cze 2016, 21:49
Neon całkowity weganizm jest możliwy i produkty są tanie np kombinacje dan z soczewicy ciecierzycy soi i strączkowych. Można je przyrządzić na wiele sposobów z innymi warzywami zaś na necie jest pełno kulinarnych blogów prowadzonych przez wieloletnich wegan.

Nihil nie ma czegoś takiego jak humanitarne zabijanie. Zabijanie dla zysku czy to materialnego czy zwierzęcia dla mięsa jest dalej zabijaniem.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez ladywind 21 cze 2016, 21:52
Denerwuje mnie to juz, wiec raz jeszcze upomne. Zwracajac sie do kogos osobiscie slowa typu "Ty"; "Ciebie" piszemy z wielkich liter. To podstawa szacunku dla drugiej osoby oraz polskiej ortografii, nie kalecz mych oczu, prosze.
Zas co do mojego wnetrza, to smieszy mnie to. To, ze myslisz, ze zdanie takiej mrowki jak Ty naprawde mnie (lub kogokolwiek rusza).

Wybacz ale do przychlastow jak ty nie zwracam się w ten sposób bo dla mnie tacy są warci mniej niż zero oooo mniej niż zero oooo :arrow:
Ostatnio edytowano 22 lip 2016, 01:30 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawiono cytowanie, proszę bez wyzwisk!
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Michellea 21 cze 2016, 22:06
No a co z tymi jajkami z hodowli ekologicznej i np. nabiałem? ;)

przez ladywind 21 cze 2016, 22:31
Podałeś zły przykład z Chinami pół inteligenci. Jeśli chcesz się doksztalcic to wiedz o tym że tam to wpieprzaja nawet noworodki ludzkie żeby zachować mlodosc. Tam by nawet gowno zjedli zawinięte w papierek;)

A Ty coś robisz? Pomagasz światu? Czy męczysz biednych rodziców swoją osobą i próbujesz z marnym skutkiem benzo, które to zamiast leczyć chory mózg ,przynoszą Ci tylko więcej szkód niż pozytku.
Weź posprzataj , coś ugotuj, wyrecz trochę rodziców zamiast czytać tyle o suplach i psychotropach, które jak widać nie chcą Ci "biedactwo" pomoc :cry:

przez ladywind 21 cze 2016, 22:39
Michellea napisał(a):No a co z tymi jajkami z hodowli ekologicznej i np. nabiałem? ;)

Wiadomo że z jajek jest ciężko zrezygnować. Wegetarianie kupują jajka z hodowli ekologicznej, wolnego wybiegu. Wszystkie mają specjalne oznaczenia te z hodowli ekologicznej, chowu klatkowego i wolnego wybiegu.
Weganie nie jedzą nabiału ponieważ również pOzyskiwane go jest związane z cierpieniem. Po urodzeniu cielaka , krowie zabiera się małego żeby nie pij jej mleka, szybko schodzi tzw siara i krowę można doic na "nowo". Pomijając fakt że są sztucznie zapladniane, pism odbiera się im cielaka, częste siebie wpływa na zapalenie sutkow . To z kolei prowadzi do powstawania ropni i w efekcie trafia do mleka.

przez Ricah 21 cze 2016, 22:54
ladywind napisał(a):Wybacz ale do przychlastow jak ty nie zwracam się w ten sposób bo dla mnie tacy są warci mniej niż zero oooo mniej niż zero oooo :arrow:

Zglosilem post, szkoda mi nerwow.

ladywind napisał(a):Podałeś zły przykład z Chinami pół inteligenci. Jeśli chcesz się doksztalcic to wiedz o tym że tam to wpieprzaja nawet noworodki ludzkie żeby zachować mlodosc. Tam by nawet gowno zjedli zawinięte w papierek;)

ladywind napisał(a): Weganie nie jedzą nabiału ponieważ również pOzyskiwane go jest związane z cierpieniem. Po urodzeniu cielaka , krowie zabiera się małego żeby nie pij jej mleka, szybko schodzi tzw siara i krowę można doic na "nowo". Pomijając fakt że są sztucznie zapladniane, pism odbiera się im cielaka, częste siebie wpływa na zapalenie sutkow . To z kolei prowadzi do powstawania ropni i w efekcie trafia do mleka.

Kolejne teorie spiskowe. Masz cos na poparcie swoich tez? W przeciwnym wypadku zaczne zglaszac Twoje posty jako posty osoby bez lekow neuroleptycznych, ot co.

ladywind napisał(a):A Ty coś robisz? Pomagasz światu? Czy męczysz biednych rodziców swoją osobą i próbujesz z marnym skutkiem benzo, które to zamiast leczyć chory mózg ,przynoszą Ci tylko więcej szkód niż pozytku.
Weź posprzataj , coś ugotuj, wyrecz trochę rodziców zamiast czytać tyle o suplach i psychotropach, które jak widać nie chcą Ci "biedactwo" pomoc :cry:

Yup. Ale to nie temat o mnie.
Na jakiej podstawie sadzisz, ze klon przynosi u mnie wiecej szkod niz pozytku?
Agomelatyna 25mg
some shit

przez Piotrek1996 21 cze 2016, 23:25
neon napisał(a):Całkowity weganizm jest trudny do zastosowania, ponieważ u wiekscosc ludzi przy takiej diecie występują niedobory, co wykazano u wieloletnich weganistów, gdy poszliśmy do przodu z precyzuja w badaniu krwi. Natomiast racjonalny weganizm, plus jakies tam gotowane czy podgotowane fasole,, czy inne warzywa posiadające białko to magiczna dieta na której człowiek czuje sie jak młody Bóg. Jestem na 100% że 70% ludzi z forum z depresją po przejsciu na racjonalna deite wegańską wyzdrowiałaby, tak, wyzdrowiałaby! nie mówie tu o nerwicy, ale i przy nerwicy byłby postępy.

Ale stosowanie tej diety w Polsce jest niemalże niemożliwe. Trudny dostęp do produktów, same produkt niskiej jakość.

Ludzie takimi dietami leczą miażdzcę, cukrzyće,i(którys tam etap) i mase mase innych dolegliwości, Bill Clinton który jest na takiej diecie, otwrcie przyznaje ze gdyby nie ona. to już by leżał w grobie.

Oglądałem film jak koles wyjechał z takiej strefy, jak my żyjemu, w strefe gdzie ciągle świeci słońce własnie dla weganizmu, i sieje tam te swoje warzywa, wcina tony pomidorów, ładuje plecak pełen kamieni i idzie w jungle na spacer, bo ma takiego pałera, SERIO, to nie bajka. Ale w Polsce nikt nie wyżyje na tej diecie.

Nosz kurde. Miałem się nie wypowiadać już tutaj i w ogóle omijać ten wątek z daleka, ale jak widzę takie głupoty to mnie krew zalewa.
Trudny dostęp do produktów? W jakim Ty świecie żyjesz? Gratuluję, jak nie widzisz w sklepach różnorodnych warzyw, owoców, zarówno sezonowych, jak i takich, które są praktycznie cały rok, odmian wszelakich ryżów, kasz, strączków, orzechów, pestek dyni/słonecznika, napojów, które zastępują mleko typu: napój sojowy/ryżowy/kombinacji typu: sojowo-waniliowy, migdałowy, grzybów, kakao, wszelakich przypraw, kotletów sojowych, oleju kokosowego/ innego, zależy od gustu itd. Jeśli ktoś lubi to może nawet znaleźć słodycze, pierwszy lepszy przykład to popularne ciastka oreo. Nie wspominając o tym, że w restauracjach oraz pizzeriach coraz częściej można zamówić coś dla wegan. Fakt, że w niektórych miastach małych brakuje pewnych produktów albo ciężko się dogadać w dajmy na to pizzerii, tak jak na moim zadupiu przykładowo, ale bez przesady. Można sobie poradzić tak czy siak świetnie.

A to, że jedzenie jest słabiej jakości to cóż... Tyczy się wszystkiego. Wszystko jest teraz faszerowane chemią, jakiś gluten, konserwanty, cukry i inne "wspaniałe" dodatki. Generalnie wiedza o jedzeniu w Polsce nadal nie jest jakaś duża.

P.S W takim razie co z ludźmi, którzy żyją tutaj i są weganami kilka, nawet kilkanaście lat i nadal żyją, mają wszystko pięknie ze zdrowiem, a dodatkowo uwaga... uprawiają sporty itp? Takich ludzi jest dużo wbrew pozorom natomiast wystarczy poszukać, bo mi się nie chce wymieniać.

Sortuj wg