ot

Hasiok.

USUWANIE KONT

przez one man show 27 maja 2016, 23:48
benzowiec84 napisał(a):benzusia konta nikt nie usunie :) a jak ktoś usunie to powstanie benzuś 2 :)

84 :lol:

the_new_hope_not napisał(a):Zupełnie nie obchodzi mnie to, czy ktoś popiera mój światopogląd, czy nie.

nieważne. fajnie że wróciłeś ;)

USUWANIE KONT

przez the_new_hope_not 27 maja 2016, 23:55
Nie wróciłem. Czekam na egzekucję.
the_new_hope_not

USUWANIE KONT

przez one man show 27 maja 2016, 23:57
pociąg się spóźnia?
ciężko się nie czuć zwycięzcą w takiej sytuacji. mogli jeszcze wpisać kody na nieśmiertelność, żeby mnie pokonać :D

umierając powiem, to czego szukałem było ukryte w strachu.

dlaczego konflikty nie są rozwiązywane na drodze dyplomatycznej tylko militarnie?
Capricorn napisał(a):Nikogo nie interesuje kompromis.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

USUWANIE KONT

przez the_new_hope_not 28 maja 2016, 00:07
Cóż, długi weekend, pewnie zmiana rozkładu...
the_new_hope_not

USUWANIE KONT

przez one man show 28 maja 2016, 00:15
jak masz dostęp do internetu to obejrzyj te filmiki z ABCzdrowie.pl może jeszcze zmienisz zdanie? :lol:
ciężko się nie czuć zwycięzcą w takiej sytuacji. mogli jeszcze wpisać kody na nieśmiertelność, żeby mnie pokonać :D

dlaczego konflikty nie są rozwiązywane na drodze dyplomatycznej tylko militarnie?

USUWANIE KONT

przez benzowiec84 28 maja 2016, 00:20
nie wkurwiają was te reklamy tych konowałów , jakiś starych bab czy krzywych ryjów mówiących o depresji ?? co to za reklamy :P
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

USUWANIE KONT

przez one man show 28 maja 2016, 00:22
nie wiedziałę, że żeby mówi trzeba być ładnym :lol: ty bęziu masz po prostu inne potrzeby niż słuchanie :D

USUWANIE KONT

przez the_new_hope_not 28 maja 2016, 00:25
Tak jak pisałem: nie mam flasza - nic nie widzę. O, coś jedzie...
the_new_hope_not

USUWANIE KONT

przez one man show 28 maja 2016, 00:26
the_new_hope_not napisał(a):Tak jak pisałem: nie mam flasza - nic nie widzę. O, coś jedzie...

poeci będą pisać wiersze, artyści malować wybitne obrazy, muzycy śpiewać piosenki, które będą niczym Iliada w muzyce. a ja? a ja po prostu jutro zapomnę :lol:

USUWANIE KONT

przez the_new_hope_not 28 maja 2016, 03:08
O mnie nigdy się nie zapomina. Będę śnił się po nocach.
the_new_hope_not

USUWANIE KONT

przez one man show 28 maja 2016, 13:23
Nowy lek na Alzheimera :smile:

USUWANIE KONT

przez agusiaww 28 maja 2016, 18:18
benzowiec84, bo takie jest spostrzeganie społeczenstwa, jak masz depreche to jestes stara baba albo masz brzydki ryj, a jak siedzisz na utrzymaniu rodzicow, rabiesz panienki to nie masz.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Debile złodzieje i ku.wy

przez abrakadabra xx 28 maja 2016, 18:18
Tak się zastanawiam, dlaczego na tym świecie jest tak jak jest. W przeciągu całego swojego życia miałem różne swiatopoglądy, od prostych (zwłaszcza za dzieciaka) po bardziej złożone i (tak myślę) nie głupich. Często miałem sporo rozterek moralnych i zastanawiałem się skąd tyle zła na świecie, chyba racji tego , że nie ułożyło mi się tak jak bym chciał, w innym przypadku chyba bym tego tak nie rozkminiał a bardziej czerpał z zycia, cieszył się nim. Często zastanawialem się czy gdyby choć trochę podkręcić zdolność odczuwania empatii przez gatunek ludzki, to czy świat byłby lepszy i w ogóle jak to zrobić jak sprawić żeby ludzie byli bardziej empatyczni. Często myślalem o edukacji społeczeństwa, o tym jak ważne są pewne sprawy, np. zapobiegające patologii czy znieczulicy (ogólnemu skurwysyńs.wu). Ogólnie o uświadamianiu ludzi, że sporo z naszych ludzkich zachowań jest złych i powinny zostać wyplenione z z naszego rodzaju. Jednak moje uswiadamianie nic nie daje ani innych znanych mi osób a charyzmy Jezusa nie mam, więc pozostaje mi pierdolić ten świat.

Temat ten zakładam bo już mam dosyć tej walki z debilizmem tego świata, nie, sam nie jestem kimś mega uzdolnionym czy mądrym ale dostrzegam mega głupotę i skurwysyństwo toczące ten świat. Nie chce mi się już uświadamiać nikogo, że ten świat jest zły, zresztą co ja wiem o tym świecie, żeby uświadamiać innych. Dziś mam zamiar przedstawić świat w uproszczony sposób, to chyba efekt frustracji które mi towarzyszą widząc to co się dzieje. Mianowicie mam dosyć tego debilizmu i skurwysyństwa, tzn. nie zamierzam się zagnębiać tym ale nie zamierzam też tego przemilczeć. Świat toczą pewne grupy ludzi: Debile, złodzieje i kur.wy, oczywiście tych grup jest więcej ale te mnie wkurwiają najbardziej. Są jeszcze, średniaki, oszołomy, zboczeńcy, poczciwi biedacy, skurwysyny, szlachta itd. Ale nie mogłem tego wszystkiego umieszczać w tytule, zresztą ten tytuł fajnie brzmi ;)

Zastanówmy się dlaczego jest tak jak jest. Dlaczego jest tyle skurwysyństwa na świecie? Bo ludzie kradną i kombinują dla siebie, aby tylko im było dobrze a innych głupszych mają w dupie. To się tyczy całego świata, wszystkich dziedzin, czy to polityki czy to pracy, czy jebanych zakupów na życie, czy rozrywki. Zawsze jesteś jebany w dupę. Jesteś głupi?, masz przejebane, jesteś dobry? masz przejebane, nie kombinujesz? masz przejebane. Ja to widzę wszędzie, w każdej dziedzinie życia, zawsze są idioci, którzy dają się wykorzystywać cwanym ludziom na ich rzecz, dzięki czemu korporacje czerpią zyski od ludzi głupich, którzy godzą się na warunki, które stawiają. Mam wrażenie, że głupich ludzi jest najwięcej a cwaniaków jest garstka ale to im najlepiej się żyje. Wiecie dlaczego tak jest? Bo masy się nie burzą, nie sprzeciwiają. Godzisz się na beznadziejne zarobki, godzisz się na wysokie ceny w sklepach (wszelakich, żywność, ciuchy, rozrywka typu jebany polsat). Dopóki ludzie nie zaczną się sprzeciwiać dopóty zawsze będzie chujowo.

Zresztą, masa jest jeszcze grup które są na tym świecie, np. skurwysyny. Mało takich jest? Czy zdarzyło ci się, że koś cię w /cenzura/ zrobił? choć raz w życiu? Na pewno. Znacie jakieś inne grupy ludzi które istnieją czy mają wpływ na ten świat? Zresztą, różne rodzaje grup mogą się przenikać.

I co w ogóle o tym wszystkim myślicie?

A "ku.wy" nie mam na myśli kobiet lekkich obyczajów ale ogólnie skurwieli, wszelkich maści.

USUWANIE KONT

przez the_new_hope_not 28 maja 2016, 18:29
agusiaww napisał(a):benzowiec84, bo takie jest spostrzeganie społeczenstwa, jak masz depreche to jestes stara baba albo masz brzydki ryj, a jak siedzisz na utrzymaniu rodzicow, rabiesz panienki to nie masz.

A jeśli ktoś ma własne mieszkanie, dużo zarabia i nie może nikogo wyrwać? Mityczne społeczeństwo też go nie oszczędza. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.
the_new_hope_not

Sortuj wg