ot

Hasiok.

Jestem gejem...

przez NN4V 16 maja 2016, 11:18
Dupyé napisał(a):Co pieseł? To co on napisał to prawda...

Raczej tylko przekonanie.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Jestem gejem...

przez Bagatelka 16 maja 2016, 12:03
Czy ja wiem...
Bardzo trudno jest stworzyć związek m/m, bo zdecydowana większość homo jest niedojrzała i pokrzywiona psychicznie. Dlaczego np. dla gejów pierwszorzędne znaczenie ma wygląd i wielkość penisa? I nie mów mi, że faceci to wzrokowcy, bo jakoś tej zależności u heteryków nie widzę. Większość ma kobiety przeciętne z wyglądu, a nierzadko są z brzydulami i co można być z taką w związku? Można. U gejów tak nie ma, wielu z nich latami jest sama, bo wybrzydzają.

Sam jestem h i bardzo nabrałem krytycznego myślenia co do tego homo światka.
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

Jestem gejem...

przez jakub358 16 maja 2016, 12:22
Źródło:

http://mateusz.pl/okarol/ok_hin.htm (fakty; UWAGA! Konieczność czytania przypisów. Wszystko wsparte badaniami. Wątki religijne można pominąć!)

Książki:
,,Wyjść na prostą. Rozumienie i uzdrawianie homoseksualizmu" - Richard Cohen
,,Dziecko a skłonności homoseksualne" - Joseph i Linda Ames Nicolosi
,,Walka o normalność" - Gerard Van den Aardweg
,,Wstyd i utrata przywiązania. Praktyczne zastosowanie terapii reparatywnej" - JOSEPH J. NICOLOSI (tylko dla ogarniętych - pozycja dla psychoterapeutów)

+ doświadczenie własne z obu ,,światów" - uczęszczałem na terapię wychodzenia z homoseksualizmu w ośrodku Cyrenejczyk w Toruniu, mam kontakt z organizacją ,,People Can Change", ,,Pomoc2002" i ,,joel225". Do tego mam kontakt ze środowiskiem homoseksualnym.
Proszę o wypowiedzi tylko osoby, które jakąś wiedzę na temat homoseksualizmu posiadają.

PS: Przepraszam - ale właśnie miało to brzmieć prowokacyjnie. I tak, pieseł ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jestem gejem...

przez jakub358 16 maja 2016, 12:23
Aha i jeszcze na tej stronce można znaleźć parę ciekawych informacji: http://www.homoseksualizm.edu.pl/
Wenlafaksyna [225mg] + Abilify [7,5mg] + Trittico [150mg] +
Chloroprotiksen [doraźnie] + czasami Lorafen, lub Haloperidon

Jestem gejem...

przez pneum 16 maja 2016, 14:25
jakub358, jestem osobą tak queerową, że chyba bardziej się nie da :mrgreen: Powiem Ci, że jesteś takim homofobem, że aż się złapałam za głowę. Nie robimy nic złego tak długo, aż nie krzywdzimy drugiej osoby. Jeśli mój związek (nieheteroseksualny) daje szczęście obu stronom, to znaczy, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Życzę Ci o wiele więcej akceptacji siebie, bo strasznie zgorzkniały jesteś ;) Może jeszcze wenlę trochę zwiększ, powinno pomóc, hehe
f60.3 + f31 (remisja)
topiramat 100, karbamazepina 100x2, kwetiapina 25, wenlafaksyna 75

Jestem gejem...

przez madseason 16 maja 2016, 22:04
:time: ależ tu się dużo uprzedzeń do homo panoszy na forum. kolejny wątek, który sobie ot tak czytam, żeby nie wkręcać się we własne negatywne myśli i proszę - bardzo ładnie działa - wkurzam się na teksty o leczeniu gejów i ich setek partnerów i od razu jakbym otrzeźwiała. dziękuję Wam za te wzruszenia :uklon:
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

Jestem gejem...

przez benzowiec84 17 maja 2016, 01:18
raichu napisał(a):Mam taki problem otóż moje preferencje seksualne są hm. nietypowe. Otóż zakochałem się w pewnym koledze ze studiów (przyjaźnimy się od podstawówki) już dawno temu. Kolega tak jak ja lubi pokemony i jest nałogowym graczem. Poza tym jest akustykiem o czym ja marzyłem ale nie mogłem nosić ciężkich paczek. On może jest silniejszy. Ale nie o to chodzi. Chodzi o to że czuję coś do niego - on też taki jest - tylko proszę nie komentować że wszyscy pokemonowcy to geje. Po prostu nie czuję tego czegoś do dziewczyn tylko kręci mnie ten kolega. On sam mieszka i parę razy robiliśmy to i było bardzo fajnie. Tylko nie wiem co zrobić żeby się otoczenie z nas nie śmiało i wytykało palcami. Bo już się śmieją że chodzimy razem na animacje do kina itp. Ogólnie to lubimy się miziać przytulać ale oral i na pieska się zdarza. Udajemy miziające się pokemony. Lubię też jego zapach szczególnie jak ponosi sprzęt i się spoci lubię te jego sztywne skarpetki bo zmienia je raz na tydzień - taki fetysz. Do tego mam problem moja babcia i ojciec chcą bym sobie znalazł dziewczynę i nie akceptują tego że taki jestem i mi nie wierzą w to - jak ich przekonać? Nagrać filmik jak się kochamy czy co? Dodam że psycholog to akceptuje i uważa że nic złego nie robimy i to żadna choroba.

takich jak ty powinno się palić na stosie , lub nabijać na pal .

Jestem gejem...

przez Monster6 17 maja 2016, 03:25
Obrazek

Jestem gejem...

przez pneum 17 maja 2016, 07:40
do zobaczenia na paradzie równości :**
f60.3 + f31 (remisja)
topiramat 100, karbamazepina 100x2, kwetiapina 25, wenlafaksyna 75

ot

przez Arhol 17 maja 2016, 12:17
wyczyściłem temat,bo takiego festiwalu głupoty (delikatnie mówiąc) dawno nie widziałem jak w tym temacie .
takich jak ty powinno się palić na stosie , lub nabijać na pal .

2 dni temu dostałeś osta,teraz odpier...coś takiego,jeśli chcesz się pożegnać z forum,to bardzo dobra droga.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Schudnąć zdrowo bez ćwiczeń (na razie bez)

przez atic 26 maja 2016, 10:37
dupska wasze śmierdzące jak były tłuste tak nadal są tłuste i na nic wasze diety cud, trzeba się ruszać po prostu a nie pajacować :)
atic

USUWANIE KONT

przez one man show 27 maja 2016, 21:45
the_new_hope_not napisał(a):Proszę usunąć moje konto. Nic tu po mnie.

Dziękuję

Ludzie nie popierają twoich poglądów światopoglądowych w temacie „jestem gejem” i „dzieci rozwodników” na temat wyobrażenia kobiety na temat mężczyzny, którego już nie kocha? :lol:

USUWANIE KONT

przez benzowiec84 27 maja 2016, 22:52
benzusia konta nikt nie usunie :) a jak ktoś usunie to powstanie benzuś 2 :)

USUWANIE KONT

przez the_new_hope_not 27 maja 2016, 23:03
one man show napisał(a):Ludzie nie popierają twoich poglądów światopoglądowych w temacie „jestem gejem” i „dzieci rozwodników” na temat wyobrażenia kobiety na temat mężczyzny, którego już nie kocha? :lol:

Zupełnie nie obchodzi mnie to, czy ktoś popiera mój światopogląd, czy nie.
the_new_hope_not

Sortuj wg