ot

Hasiok.

Pytanie do Admina/Moderacji

przez jetodik 07 wrz 2015, 15:28
Ferdynand k, z jaką wazeliną? krócej trzymaj swoją sfrustrowaną twarzyczke chłopcze.
oczywiście, że będę brał stronę wyluzowanych użytkowniczek bo z nimi mi po prostu po drodze, a osobie wszędzie widzącej atak feministek może się to nie podobać, no cóż nie podzielam tej twojej paranoicznej obrażonej na kobiety wojenki i chyba to jest powodem tych chamskich, zgryźliwych zachowań :]
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Ferdynand k 07 wrz 2015, 15:37
jetodik napisał(a):Ferdynand k, z jaką wazeliną? krócej trzymaj swoją sfrustrowaną twarzyczke chłopcze.
oczywiście, że będę brał stronę wyluzowanych użytkowniczek bo z nimi mi po prostu po drodze, a osobie wszędzie widzącej atak feministek może się to nie podobać, no cóż nie podzielam tej twojej paranoicznej obrażonej na kobiety wojenki i chyba to jest powodem tych chamskich, zgryźliwych zachowań :]

tylko piszę że pewno z kim piwko i imprezy to się swoich broni czy mają rację czy nie
chłopcze to sobie do swoich znajomych mów jak pozwolą nie do mnie
poza tym kto tu jest chamski zresztą nie pisz do mnie bo tylko czas marnuję
Naczelny Użyszkodnik

przez jetodik 07 wrz 2015, 15:39
Ferdynand k, weź nie bądź bezczelny! nazywasz mnie wazeliną i wielce urażony za "chłopca", żenada jak ja pyerdole, faktycznie nie marnuj czasu, mojego.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ferdynand k 07 wrz 2015, 15:43
wazelina to akurat delikatniejsze określenie jest na to inne chcesz pełną wersję? :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez jetodik 07 wrz 2015, 15:47
Ferdynand k, widze, ze jestes pełny samozadowolenia wobec swoich chamskich tekstów, więc pisz sobie swoją pełną wersję, poczekam na reakcje moderacji, a jak oni nie zareagują to wtedy poczuje się uprawniony do reakcji własnej i dostaniesz ode mnie też pełną wersję :)
zbyt dużo ci się wydaje

przez hobbyturysta 07 wrz 2015, 15:49
dżeto weź tego suchoklatesa na solówke !
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez jetodik 07 wrz 2015, 15:51
hobbyturysta, nie no przecież to ostry gość, trenuje krav mage :zonk:
joke, za wazeline, wjechałbym jak pitbull w stado kur 8)

przez Ferdynand k 07 wrz 2015, 15:53
ooo jakiś ty zabawny no mistrz riposty wiesz mam to w d...... ja się nikomu nie podlizuję i takie teksty przeciw mnie tylko o tym świadczą
Naczelny Użyszkodnik

Moi rodzice mnie nie kochają

przez nieboszczyk 13 wrz 2015, 16:24
nieboszczyk napisał(a):myslisz że rodzeństwo by ci pomoglo?rodzeństwo by było oczkiem w głowie i by sie pierdło i już by leciało do starych.jak cie nie lubili od narodzin nie oczekuj cudów filmowych.życie.

Przeważnie rodzeństwo jest współuzależnione i cierpi na syndrom sztokholmski.[/quote]
bzdura.kogoś trzeba wyróżnić.jeśli ciebie nie kochają to pokochają twojego brata/siostre chośby ich opluwał będą twierdzić że deszczyk pada

przez Mae 13 wrz 2015, 16:27
nieboszczyk, to ja byłam tą niby ,,bardziej kochaną", a obrywało mi się tak samo jak autorce. Moje rodzeństwo nie potrafi dostrzec przemocy w rodzinie i broni starych mimo logicznych przesłanek ku temu, że są oprawcami, a my ofiarami.
Trolololololo
Mae

przez nieboszczyk 13 wrz 2015, 16:47
Mae napisał(a):A jesteś pełnoletnia? Mnie grozili bagietami (policją, znaczy się), a kiedy poinformowałam ich o stalkingu, którego się dopuszczają, dali sobie spokój. :mrgreen:

wystarczy że pokażą policji twoje żółte papierki i powiedzą że to twoja wersja i komu policja uwierzy?

przez nieboszczyk 13 wrz 2015, 17:10
mogą cie w każdej chwili ubezwłasnowolnić jeśli byłaś leczona psychiatrycznie,a wtedy leżysz i kwiczysz.mogą nawet ci wsadzić palec do tyłka jeśli najdzie ich takie widzimisie a ty będziesz mieć tyle do powiedzenia co świnia przed ubojem.aby od nich uciec musisz być zdrowa i zdolna do pracy a gdybyś była zdrowa i zdolna do pracy/nauki to by cie za to kochali jak na ironie
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Abbey 13 wrz 2015, 18:30
NN4V napisał(a):
k@rolin@ napisał(a):...Co mam zrobić? ...
Wiać.

dokładnie.
Nieważne jak ciężko będzie - jesli chcesz cos zmienić, jesli chcesz się RATOWAĆ - wiej.

przez NN4V 13 wrz 2015, 20:14
nieboszczyk napisał(a):
Mae napisał(a):A jesteś pełnoletnia? Mnie grozili bagietami (policją, znaczy się), a kiedy poinformowałam ich o stalkingu, którego się dopuszczają, dali sobie spokój. :mrgreen:

wystarczy że pokażą policji twoje żółte papierki i powiedzą że to twoja wersja i komu policja uwierzy?

Uroiłeś sobie te papierki.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg