ot

Hasiok.

Zaburzenia seksualne

przez ladywind 14 maja 2014, 19:45
Po prostu maciek, trzymam za słowo :D

-- 14 maja 2014, 18:47 --

khaleesi, a może koledze na paradzie równoesci nawet spodobaja sie zwiazki dwóch chłopaków, kto tam znajet :D
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Zaburzenia seksualne

przez Po prostu maciek 14 maja 2014, 19:49
khaleesi bardzo wątpie ale jak chcecie to próbujcie. Do odważnych świat należy :mrgreen: ladywind, oki
Nie mniej jednak wyczuwam lekką nietolerancję dla kociecych homozwiązków w porównaniu do męskich. 8)
Ciekawe że w tej dyskusji poczułem się jak Ci z telewizji. 5 genderystów na mnie jednego + dziennikarz. Masakra :twisted:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Zaburzenia seksualne

przez Siddhi 14 maja 2014, 19:50
ladywind napisał(a):Siddhi, tak jak dla wiekszosci kobiet obrzydliwe jest jak kobieta robi to z druga ale my az sie tego tak nie czepiamy jak wlasnie niektorzy faceci.Natomiast dwóch facetów ogladac lubie. Takze niektórzy powinni byc nieco bardzie tolerancyjni i wszystko bedzie ok.
Myślę, że znam przyczynę tego, że faceci tak jadą po homo (oczywiście gejach), bo raz, że to ich brzydzi, co nie jest niespodziewane, ale wielu pewnie byłoby skłonnych uznać, że mimo wszystko wisi im to co oni robią tylko... boją się, że sami zostaliby posądzeni o takie skłonności.
Po prostu maciek napisał(a):ladywind, zgodze się ze jest w tym nutka hipokryzji bo girl on girl to tez homo, ale to tylko sczypta/ :twisted:
No cóż każdemu sie zdarza. :mrgreen:
Jaka nutka :smile: , jaka szczypta :D toż to góra hipokryzji.
mojasprawa napisał(a):Być może to nienormalne ale nie jestem jedyna. Skoro znalazło się parę dziewczyn tylko na tym forum to pomyśl Maciej jaka może być skala tego zjawiska :)
To forum jest niereprezentatywne, tu są sami wariaci. :P
khaleesi napisał(a):Po prostu maciek, dlatego może będzie dla Ciebie ratunek jeszcze. Uleczymy Cię z homofobii :twisted:
Ty go lepiej wylecz z homomiłości do lesbijek, żeby mógł być wierny swojej wierze i przekonaniom, a nie na złą drogę jeszcze sprowadzasz. :nono:
5 genderystów
Ja tam uznaję gender za głupią teorię, więc mnie nie licz.
Siddhi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zaburzenia seksualne

przez ladywind 14 maja 2014, 19:54
Siddhi, sadze tez, że niektorzy faceci są tez zwyczajnie zazdrośni , no bo nie oszukujmy się ale gejami czesto a nawet bardzo czesto są naprawde ponadprzecietni ładni wysportowani faceci , za ktorymi niejedna kobieta sie oglada. A to ze brzydzi to jestem w stanie zroumiec,bo mnie dwie kobiety tez brzydzą.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Zaburzenia seksualne

przez Po prostu maciek 14 maja 2014, 19:55
Siddhi, może i góra hipokryzji, ale przynajmniej nie jestem w tym sam. Znajduje się w mega wielkiej znaczącej większości męskich szowinistycznych świniowatych hipokrytów.
Nie zgadasz się z jedynie prawdziwą i słuszną ideologią GENDER?
Jesteś chłopie odważny.
Jak paligłup przejmie władze to za nietolerancje Cie ukrzyżuje. :o
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Zaburzenia seksualne

przez ladywind 14 maja 2014, 19:59
Siddhi, może i góra hipokryzji, ale przynajmniej nie jestem w tym sam. Znajduje się w mega wielkiej znaczącej większości męskich szowinistycznych świniowatych hipokrytów.
pokaż mi ich :D

Zaburzenia seksualne

przez Po prostu maciek 14 maja 2014, 20:00
ladywind, wyjdź na ulice. Może zobaczysz :smile:

Zaburzenia seksualne

przez ladywind 14 maja 2014, 20:03
Po prostu maciek napisał(a):ladywind, wyjdź na ulice. Może zobaczysz :smile:

wole bys mi ich pokazał, moze bym wtedy Ci uwierzyła, a tak to czuje ze bredzisz :D

Zaburzenia seksualne

przez jolantka 14 maja 2014, 20:05
Za głoszenie tych herezji do Maciusia przyjdzie znowu w nocy diabełek i się skończy. I weźmie go od tyłu ucząc, że homoseksualizm jest dość przyjemnym zwyrodnialstwem.
jolantka

Zaburzenia seksualne

przez Siddhi 14 maja 2014, 20:06
ladywind napisał(a):A to ze brzydzi to jestem w stanie zroumiec,bo mnie dwie kobiety tez brzydzą.
A tego to ja na prawdę nie potrafię zrozumieć. :P
Jak paligłup przejmie władze to za nietolerancje Cie ukrzyżuje.
Nie przejmie, nie dał ludziom Marie Juany jak obiecał, już nie zagłosują. :P
Jak paligłup przejmie władze to za nietolerancje Cie ukrzyżuje.
No, ale jakby już przejął to ten argument może mnie przekonać do zmiany poglądów ;p
Siddhi

Zaburzenia seksualne

przez ladywind 14 maja 2014, 20:07
A tego to ja na prawdę nie potrafię zrozumieć.
naprawdę? :D a co przyke,nego w tym jak dwie lesby sie liżą?

Zaburzenia seksualne

przez Arhol 14 maja 2014, 20:08
Ok,temat poszedł w totalny OT,z autorką wszycho ok i nima czym sobie głowy zaprzątać,kosz.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Mistrz Avatara(Głosowanie)do 14 maja!

przez Widzę cię 14 maja 2014, 23:19
jeszcze 42 minuty do zakończenia głosowania
Widzę cię

Mistrz Avatara(Głosowanie)do 14 maja!

przez khaleesi 15 maja 2014, 12:19
Tak. Tutaj wyniki mistrz-avatara-wyniki-t50137.html
dzięki za głosy wszystkim. ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg