ot

Hasiok.

Wpływ wiary na seksualność człowieka

przez Davin 02 kwi 2015, 18:24
refren, wybacz ale nie będę tego komentował bo nawet nie wiem o co Ci chodzi. :mrgreen:
Davin

przez Aranjani 02 kwi 2015, 18:27
refren, Skoro ksiądz zyje w czystosc, nie może założyc rodziny, nie wie tak na prawdę na czym polega życie w rodzinie i wychowywanie dzieci, nie martwi się czy mu starczy do pierwszego ma prawo z ambony nauczać ludzi jak maja żyć, jak maja wychowywać dzieci... udzielac nauk przedmałżeńskich skoro zna to tylko w teorii... dla mnie to idiotyczne.

Niech zniosa celibat, niech pozwola duchownym na posiadanie rodziny... na zmaganie sie z codziennymi problemami... wtedy jakis ksiadz może zabierać głos na te tematy. I udzielac innym "dobrych" rad.
Aranjani

przez Argish 02 kwi 2015, 18:53
Dokładnie wiara powinna być w Boga jeśli już ktoś wierzy, a nie w kościół, w to co powie jakiś koleś w sukience. Niektorzy tu ładnie mają namieszane w głowach
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Davin 02 kwi 2015, 18:56
Argish napisał(a):Dokładnie wiara powinna być w Boga jeśli już ktoś wierzy, a nie w kościół, w to co powie jakiś koleś w sukience. Niektorzy tu ładnie mają namieszane w głowach

Przecież to kapłan. Taki bardziej z dupy ale ma prawo poświęcić wodę a Ty nie (cokolwiek to znaczy). :mrgreen:
Davin

przez Argish 02 kwi 2015, 18:59
Davin, tak i dodatkowo zrobić ludziom wodę z mózgu.
Nie mam nic do wierzących, chodzących ludzi do kościoła itp, ale jak czytam, że seks jest beee, że wymiana płynów ustrojowych jest bee, że jak facet chce seksu oralnego od kobiety upomina się czy prosi o niego to powinien iść do tirówki (jak ktoś napisał) to już coś jest nie tak i zastanawiam się czy poglądy takich ludzi są zjechane przez nauczanie kościoła czy zbyt religijnych rodziców co wpoili dziecku takie durnoty. Może najlepiej rozmnażajmy się na odległość siedząc na przeciwko siebie? Pewnie ktoś by wymyślił jakiś sposób
Ostatnio edytowano 02 kwi 2015, 19:00 przez Argish, łącznie edytowano 1 raz
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez blah! 02 kwi 2015, 19:00
Ale teraz widzę, że Arasha jest troche w soim świadku zamknięta bo nawet nie odpowiada na racjonalne argumenty ;).
Idem bo jeszcze się nazwórće na kościół :D

-- 02 kwi 2015, 18:00 --

Argish, i jeszcze pieniążki na tacę zbierać :D
blah!

przez Argish 02 kwi 2015, 19:01
blah!, tak Arasha jest miła itd, ale nie działają na nią zadne argumenty, źle reaguje na krytykę i chciała by być chwalona ciągle.

-- 02 kwi 2015, 18:02 --

blah!, o to, to dużo pieniążków, duuuużo żeby proboszcz mógł zajebiaszczym autkiem popylać do swoich wiernych w odwiedziny
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez blah! 02 kwi 2015, 19:02
Argish, nie chodzi czy jest miłai czy argumenty działają ale o to, że nawet na te argumenty nie odpowiada - pomimo tego, że sama dyskusję wywouje...coś tutaj jest nie halo :D
blah!

przez Davin 02 kwi 2015, 19:03
Argish, to już raczej przesada. Ale ciemnych ludzi którzy uważali się za wielkich wierzących też poznałem (i ich grzeszki). :mrgreen:
Davin

przez blah! 02 kwi 2015, 19:03
Argish, kiedyś nawet oglądałam jakiś program poświęcony właśnie zagadnieniu dawania na tacę i faktycznie jest tak, że podczas gdy zakonnicy chodzą między ławkami to jest puszczany psalm jakiś tam, gdzie jednym z głownych słów jest: "Tobie Panie oddam wszystko" - i to faktycznie chyba działa, ludzie to śpieewają i automatycznie wyciągają wysokonominałowe bankoty z portfeli :D. Jawna manipulacja
blah!

przez Argish 02 kwi 2015, 19:06
Davin, też prawda cyt. "modli się pod figurą, a diabła ma za skórą" szkoda gadać
blah!, jawna i psychologiczna manipulacja człowiekiem :D Parę razy w roku zdarzy mi się iść do kościoła, ale nigdy nie daję na tacę bo nie przyszłam tam po to, ale inni od razu krzywo patrzą "co nie dasz na kościół?" czy tam remont kościoła.

-- 02 kwi 2015, 18:07 --

blah!, arasza wywołuje burzę, a potem się wymyka na bok i obserwuje :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez Aranjani 02 kwi 2015, 19:12
blah! napisał(a):
Argish, i jeszcze pieniążki na tacę zbierać :D

taaa... pamietam jak zmarł mój ukochany dziadek... poszliśmy załatwiac pogrzeb i tekst księdza "co łaska, ale minimum 500 zł "
Aranjani

przez Davin 02 kwi 2015, 19:12
Argish, araszce trzeba będzie dać tytuł forumowego trola. :mrgreen:

Dlaczego wszystko dotyczy seksu? Araszka napisać Ci instrukcję co i jak?

Obrazek
Davin

przez Argish 02 kwi 2015, 19:13
Aranjani, to samo kiedyś usłyszałam. Co łaska, ale nie mniej niż 500zł :roll: Wstrętne kreatury.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Sortuj wg