ot

Hasiok.

Lewakoterroryzm

przez Marcin2013 29 mar 2015, 09:38
Komu bije palma :-)

Psychoterapia on-line

przez hobbyturysta 31 mar 2015, 12:48
ja prowadze na skajpaju psychoterapie online
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Wpływ wiary na seksualność człowieka

przez mark123 02 kwi 2015, 15:24
blah! napisał(a):Ja się nigdy nie spotkałam, żby ktoś dziwne patrzył bądź wyśmiewał się z osób, które albo nie mają w ogóle żadnego doświadczenia w tej sferze bądź nie mają takiego pociągu.

Negatywne nastawienie do seksu jest wyśmiewane, przynajmniej w internecie (także na tym forum).
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez refren 02 kwi 2015, 16:57
bonsai napisał(a):
warrior11, w przypowieściach o bogu są stwierdzenia, że Maryja Panna zaszła bez penetracji. Może ten cały seks jest zatem niefajny i należy szukać innych rozwiązań. :(

Ale wszyscy inni w Biblii płodzili dzieci tradycyjnie, więc stosunek niepokalanego poczęcia do zwykłych poczęć będzie zdecydowanie na korzyść tych drugich (1:50? 1: 100?).

;)

przez Arasha 02 kwi 2015, 16:59
bonsai, wygląda na to, że usta nie są najlepszym wynalazkiem :lol:
Ale doceniam skruchę ;) Skąd mogłeś wiedzieć :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez jetodik 02 kwi 2015, 17:03
to pytanie takie do refrenów i warriorów: czemu księża mają celibat skoro seks nie jest zły?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez refren 02 kwi 2015, 17:29
Arasha napisał(a):
refren napisał(a):Usta są też do całowania.

I o to mi głównie chodziło, nie ukrywam :105:

Najgorsze jest to, że niektórzy faceci preferują stosunki oralne w obie strony, nie że tylko partnerka zaspokaja faceta ... nie czaję, jak to się może komuś podobać i podniecać :hide:

Sprawianie komuś przyjemności jest fajne, poza tym faceci to wzrokowcy, lubią sobie popatrzeć na podnieconą kobietę. Ale nic na siłę. W seksie nie ma obowiązków.

-- 02 kwi 2015, 17:35 --

jetodik napisał(a):Arasha, ale to bardzo dobrze, że chociaż szukasz wyjaśnień, niektórzy wolą ominąć niewygodne pytania ;)

Bez urazy, ale na te "niewygodne" pytania, to chce mi się głównie ziewać. Dyskusja jest dość przewidywalna i wiadomo, jakie będą argumenty z dwóch stron. Może ktoś inny ma dziś cierpliwość, żeby się w to pobawić. A Arasha bardzo dobrze Ci odpowiedziała. Kiedyś już był taki temat seks i wiara i było o celibacie i niepokalanym poczęciu, dla mnie to powtórka z rozrywki, choć rozumiem, że dla wielu osób to są istotne kwestie i nie obchodzi je, że kiedyś już to było.

przez bonsai 02 kwi 2015, 17:38
refren napisał(a):Według niektórych interpretacji przed grzechem pierworodnym ludzie nie wymieniali płynów ustrojowych, mieli płodzić dzieci bez seksu. No ale cóż.

:shock:, jak to? To przed grzechem pierworodnym istnieli ludzie? Adam i Ewa to nie były pierwsze osoby? Serio pytam, ja się nie znam.

refren napisał(a):Z drugiej strony ta wymiana płynów, poty i szybkie ruchy nie są widać takie obrzydliwe, skoro tylu chętnych. ;)

Być może, ja i tak jestem tylko erotomanem-gawędziarzem. :roll:
bonsai

przez jetodik 02 kwi 2015, 17:38
refren, mnie to nie interesuje, że ktoś kiedyś o tym dyskutował. dla mnie się liczy, że ze mną o tym nie dyskutował, a ja mam swoje argumenty i przemyślenia na ten temat więc taka dyskusja nie jest powtórką z rozrywki tylko zawsze czymś nowym.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Davin 02 kwi 2015, 17:50
jetodik napisał(a):to pytanie takie do refrenów i warriorów: czemu księża mają celibat skoro seks nie jest zły?

Żeby wszystko zostało w "kościele" a nie przechodziło na dzieci. :mrgreen:
Davin

przez bonsai 02 kwi 2015, 17:55
Davin napisał(a):Żeby wszystko zostało w "kościele" a nie przechodziło na dzieci. :mrgreen:

Sęk w tym, że właśnie wszystko zostaje w kościele i przechodzi na dzieci... Biedne dzieci!
bonsai

przez Davin 02 kwi 2015, 17:57
bonsai napisał(a):Sęk w tym, że właśnie wszystko zostaje w kościele i przechodzi na dzieci... Biedne dzieci!

Masz na myśli alimenty? :mrgreen:
Davin

przez jetodik 02 kwi 2015, 18:00
Davin, jestem tego samego zdania, niemniej raczę się pięknem idei misji, która przykrywają tą prozaiczną rzeczywistość ;)

przez refren 02 kwi 2015, 18:05
jetodik napisał(a):w ogóle to jest ciekawe, bo ksiądz zostaje księdzem nie z własnej wolnej woli, tylko jest to misja nadana tak?
jeśli tak, to dostaje misje i celibat, zamiast misje i odpowiednie do niej predyspozycje, co jest bardzo nieekonomiczne...

Zostaje z własnej chęci i wyboru, a to że chce zostać księdzem potwierdza to, że Bóg mu dał tę misję (choć nie każdy kto chce ma prawdziwe powołanie). A "predyspozycje" dostaje w łasce Bożej, z którą powinien współpracować. Wiara to nie jest spojrzenie czysto ludzkie. :bezradny:

a inni ludzie nie mają żadnych misji, jak ktoś jest strażakiem, albo filantropem, to też powinien mieć celibat?

Są różne powołania i różne misje. Strażak na przykład nie będzie przerzucony z diecezji krakowskiej do Irkucka ani nie mówi ludziom bez ślubu, że mają żyć w czystości.

Sortuj wg