ot

Hasiok.

Lewakoterroryzm

przez bonsai 23 mar 2015, 14:08
detektywmonk napisał(a):Maciek to typowy fanatyk katolicko-prawicowy.Ja znam taką kobietę, lat 34.Taka święta-pier...

O, to może poznaj tę kobietę z Maćkiem? Z takimi poglądami, to pewnie trudno mu kogoś znaleźć, a seks znakomicie rozładowuje napięcie i wewnętrzny wkurw. Choć nie wiadomo, czy w ogóle do seksu by doszło, no bo jak...
bonsai

Lewakoterroryzm

przez carlosbueno 23 mar 2015, 18:01
bonsai napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Maciek to typowy fanatyk katolicko-prawicowy.Ja znam taką kobietę, lat 34.Taka święta-pier...

O, to może poznaj tę kobietę z Maćkiem? Z takimi poglądami, to pewnie trudno mu kogoś znaleźć, a seks znakomicie rozładowuje napięcie i wewnętrzny wkurw. Choć nie wiadomo, czy w ogóle do seksu by doszło, no bo jak...

Z tego co wiem to Maciek z seksem do ślubu nie czekał i ma n pewno większe doświadczenie ode mnie i "lewaka" detektywa. Z czego co przeczytałem, co prawda na portalu racjonalistycznym to wg badań socjologicznych ateiści mniej zdradzają i ogólnie są mniej rozwięźli od wierzących( pewnie tych wierzących i praktykujących od święta, którzy religie traktują wybiórczo a takich jest najwięcej).
Największy Forumowy Maruda

Lewakoterroryzm

przez Po prostu maciek 23 mar 2015, 18:37
Widze ze z tego wątku zrobil sie prywatny watek pojazdu na mnie...no ale OK. Czyms dyskusje rozruszac trzeba :mrgreen:
Nie odpisze na wszystkie posty bo mi po 10 godzinach zapier...pracowania sie zwyczajnie nie chce wiec sorry.
Odniose sie jednak do ciekawszych.
Seks dopiero po slubie?
Moim zdaniem takie cos to juz legenda a przynbajnniej martwy koscielny przepis z ktorego praktycznie nikt nie korzysta.
Ja tam sie do tego nie stosowalem....
Odsetek księży, gejów i księży mających dzieci, jest bardzo duży.Ale dla prawicy ksiądz, to ktoś święty.
Dla mnie to zwyczajny zawód.

Nie uwazam ze ksieza sa swieci. Wrecz odwrotnie. To zwykli ludzie a kapłanstwo to ich zawud wyuczony. Gdyby nie celibat to wiekszosc z nich mialaby zony i dzieci. Czesc i z celibatem ma i konkubentke i dziecko na lewo. Nie warto ich sadzic za to...Pan Bog ich osadzi.
Znalem w zyciu kilku ksiezy. Od zwykli faceci. Jeden sportowiec, drugi spiewak trzeci poeta tak samo posiadajacy zainteresowania jak cywilni wierni.
Nie mozna jednak tolerowac zjawisk homoseksualizmu a w szczegolnosci pedofili wsrod ksiezy. Trzeba to tepic do korzenia.
Monk wierni w kościele nie uwazaja ze ksieza sa swieci. Bynajmniej. Sa tez ksieza alkoholicy hazardzisci itd.
Tylko lewica atakuje wiecznie kosciol "ksiadz powinien byc swiety a nie jest to trzeba go spalic na stosie" a kosiocly zamknac.
Ksiadz to tez czlowiek grzeszny jak inni. Nauka Kosciola wynaga tego ze jako duszpasterz swoim zyciem powinien ludziom dawac dobry przyklad no i wiekszosc ksiezy to robi.
Niestety nie wszyscy i zdarzaja sie czarne owce. Ale czy z powodu kilku czarnych owiec trzeba zniszczyc instytucje co trwa juz ponad 2000 lat bo nie naucza ona lewaackiego relatywizmu, rozwiązłości i nie pochwala grzechu?
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Lewakoterroryzm

przez carlosbueno 23 mar 2015, 18:49
Po prostu maciek, Czyli jak ksiądz ma kochankę czy chodzi do burdelu to ok a jak ma chłopaka to już be. Księża powinni świecić przykładem jeśli chodzi o przestrzeganie zasad wiary a tak to znałem przypadek księdza który sam celibatu nie przestrzegał a upominał innych że żyją bez ślubu to żałosna hipokryzja.

Moim zdaniem takie cos to juz legenda a przynbajnniej martwy koscielny przepis z ktorego praktycznie nikt nie korzysta.
Ja tam sie do tego nie stosowalem....
Jestes tak samo wybiórczym katolikiem jak większość Polaków wybierasz se z religii co ci pasuje tak sam jak inni np nie mają nic przeciwko in vitro, gejom czy eutanazji dla mnie nie ma w tym różnicy.

Lewakoterroryzm

przez bonsai 23 mar 2015, 19:10
carlosbueno :brawo: , dotknąłeś sedna sprawy. Może dlatego PiS i inne katolickie partie nie dojdą już do władzy, bo ludzie nienawidzą hipokryzji, a do "okradania" przez ekipy rządzące już się przyzwyczaili.
bonsai

Lewakoterroryzm

przez Psychoanalepsja_SS 23 mar 2015, 19:31
Ale muszę zwrócić honor Szwedasom. Oberwało im się za gargantuicznych rozmiarów gwałcenie praw człowieka od szwedzkiej minister spraw zagranicznych. Podkreślić należy płeć dyplomatki, co prawdopodobnie jeszcze mocniej rozwścieczyło miłośników kóz. Arabia Saudyjska i Zjednoczone Emiraty Arabskie wycofały swoich ambasadorów ze Szwecji. Najwyższy czas, żeby Zachód przestał się cackać z pustynnymi barbarzyńcami. Nie można walczyć z ISIS, jednocześnie klepiąc się po tyłkach z teokratami.

Lewakoterroryzm

przez Po prostu maciek 23 mar 2015, 19:51
bonsai napisał(a): Może dlatego PiS i inne katolickie partie nie dojdą już do władzy....

A to sie jeszcze okaze :mrgreen:
Seksu przed slubem czy po nie da sie wyegzekwowac. Niemniej jednak jest to grzech z ktorego trzeba sie spowiadac. Ba niejeden raz słyszałem ze czasami ksieza nie dawali rozgrzeszenia za cos takiego.....
Kościół to zbiorowisko grzesznych ludzi wierzacych. Czlowiek zaden nie jest idealny kazdy popelnia grzechy. Nie widze w tym hipokryzji. Kto jest bez grzechu niech 1 rzuci kamien. Jezus nie przyszedł do zdrwoych i tych co sie dobrze maja ale do chorych co pod grzechem upadaja.
Czym zatem róznia sie katolicy=grzesznicy od innych niekatolikow=grzesznikow?
Tym ze katolicy po to chodza do kosciola by sprobowac siebie i swoj grzech naprawic i wiecej go nie popelniac. Nie zawsze sie to udaje ale nic w tym hipokrytycznego.
Katolicy roznia sie tym ze przynajmniej od czasu do czasu cos w sprawie swojego grzechu probuja zrobic. Do tego ucza sie zasad wiary zasad moralnosci co czyni ich lepszymi ludxmi wewnetrznie.
Nie wiem czemu lewaccy krzykacze atakuja Koscioł i ksiezy uwazajac ze ksieza sa swieci, a katolicy to ludzie krysztalowo czysci bez grzechu. W jakim katechizmie czy tez pismie swietym jest cos takiego napisane?
Niekiedy niejeden katolik jest sto razy gorszy od niewierzacego. I co z tego. Chwala wtedy i dobremu czlowiekowi niewierzacemu. Sam znam wspanialych ludzi niewierzacych.
Jak zwykle szukacie dziury w calym tlko po do by ponarzekac sobie i poziac nienawiscia na Kosciol ktory wam nic zlego nie zrobil. Nikogo kosciol nie zmusza by do niego uczeszczal, jest to kwestia dla chetnch. A ze kosciol narzuca niejako pewne normy/spoleczno moralne to co w tym zlego? Czy kosciol narzucal kiedys jakies zle prawo? Zły obyczaj lub przepis? Kosciol postujuje dobre prawo wzorowane na prawie Boskim zawartym w 10 przykazaniach. Na podstawie konkordatu jednak kosciol ma rodzial od panstwa. Co nie znaczy jednak ze kosciol nie powinien wywierac presji na katolickich politykach i na katolickich wiernych wdrazania w zycie nauki kosciola. Papiez Franciszek nawet powiedzial ze to jest misja kosciola. Ja tam nawet jestem tego zdania ze ksieza z ambon powinni mowic na jaka partie i na jakich ludzi Katolicy powinni glosowac. Powinna to byc partia zlozona z katolikow i majaca program oparty na spolecznej nauce kosciola.
Haslo "niech sie kosciol do polityki nie wtraca" nie ma raczej sensu ze wzgledu na to ze kosciol od zarania dziejow wplywal na polityke. A po drugie ksieza i hierarchowie katoliccy to tez wyborcy majacy prawo mowic tym co chca ich sluchac na kogo powinni glosowac. Od zwykla demokracja.
Przeciez ateistom nikt nie kaze kosciola sluchac. Niech sobie ateisci najpierw zdobeda poparcie, wygraja wybory i wprowadzaja prawo jakie chca. Tak jak w demokracji byc powinno.

Jedynie wiecznie musi znosic lewackie ataki nienawisci. Kosciol przetrwal 2000 lat. Przetrwal komune radziecka co mordowala ksiezy przetrwa i komune gender europejska. Kosciol jest niezniszczalny i niezatapialny bo Bog nie da zniszczyc tego co do niego nalezy.

-- 23 mar 2015, 19:00 --

Stąd w sumie kościoł tą mową nienawisci, ta skrajna checia znieszczenia go i wszystkiego co niesie czuje sie zagroznony. I to walsnie nazwalbym Lewakoterroryzmem.
Z 2 jednak strony nawet w imperium zla i sercu zatechlej komuny ZSRR nie udalo sie komunistom wyrugowac kosciola prawoslawnego. To jakims genderystom sie uda?
We Francji partie prawicowo chcescijanskie wygraly wlasnie wybory znacznie. Skrajne lewactwo spod znaku Hollanda przegrało sromotnie.
Wiosna prawicy w Europie sie dopiero zaczyna :mrgreen:
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Lewakoterroryzm

przez kupmitrumne 23 mar 2015, 20:05
Czarnogrod everywhere ! :105:

Lewakoterroryzm

przez Po prostu maciek 23 mar 2015, 20:09
O kupmi sie w moim watku wypowiedziala :mrgreen:
8)

Lewakoterroryzm

przez carlosbueno 23 mar 2015, 20:12
Seksu przed slubem czy po nie da sie wyegzekwowac. Niemniej jednak jest to grzech z ktorego trzeba sie spowiadac. Ba niejeden raz słyszałem ze czasami ksieza nie dawali rozgrzeszenia za cos takiego.....
Bo to grzech ciężki. a Ty zresztą nie tylko Ty ale miliony innych gdy kościół mówi o in vitro, homoseksualistach, aborcji powołuje się na kościół a gdy chodzi o seks pozamałżeński to mówi coś w stylu że to przeżytek, nikt tego nie przestrzega i ma wykładnie kościoła gdzieś.

Czy kosciol narzucal kiedys jakies zle prawo? Zły obyczaj lub przepis?
chyba mało znasz historię; posądzanie o czary, odpusty, torpedowanie odkryć naukowych, wojny religijne, nawracanie siłą, wyzysk i prześladowania; oczywiście na szczęście to przeszłość ale niegdyś tak było i nikt temu nie zaprzeczy.

Lewakoterroryzm

przez Zbychu 1977 23 mar 2015, 20:13
Ci ludzie naprawde są zaślepieni pseudonauką.
Zbychu 1977

Lewakoterroryzm

przez carlosbueno 23 mar 2015, 20:17
We Francji partie prawicowo chcescijanskie wygraly wlasnie wybory znacznie. Skrajne lewactwo spod znaku Hollanda przegrało sromotnie.
Cieszy mnie to bardzo jeśli chodzi o Europę zachodnią to wspieram tamtejszych prawicowców i tzw faszystów bo oni jako jedyni mają racjonalne a nie wlazodupne podejście do Islamskiej zarazy i czarnoskórych. Mimo wszystko wolę prawicę narodową od lewackich muslimolubnych.

Lewakoterroryzm

przez bonsai 23 mar 2015, 20:17
kupmitrumne, tak, to dość szokujące. :bezradny:

carlosbueno, ja się poddaję, i tak zwykle piszesz to, co i ja miałbym do dodania, więc będę Cię wspierał duchem. Nie mam już siły na więcej. ;)
bonsai

Lewakoterroryzm

przez carlosbueno 23 mar 2015, 20:22
http://fakty.interia.pl/news-rmf24-obra ... Id,1702959
O to przykład prawdziwego francuskiego lewactwa gdzie PO i Bronkowi do tego. :mrgreen:

Sortuj wg