ot

Hasiok.

Kobieta w związku

przez zima 01 mar 2015, 21:56
w mojej ocenie wszyscy są na jednakowym poziomie.
"OBYŚ BYŁ ZIMNY ALBO GORĄCY"
Obrazek

-- 01 mar 2015, 20:57 --

Arasha, niee, cwicze wyrazanie emocji. to była emocja do tego posta. ściśle z nim skorelowana :8):
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Kobieta w związku

przez Arasha 01 mar 2015, 21:57
zima, ale to jest naprawdę ładne :105: Tylko powiedz mi, czy to się tyczy tematu przewodniego tego wątku, czy kwestii off-topów, bo już się pogubiłam :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Kobieta w związku

przez zima 01 mar 2015, 22:03
dotyczy tego ze macie przestac sie kłocic!!!
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwostrada orange

przez Arhol 02 mar 2015, 20:08
Hej dzieci,może ktoś ma podpisany cyrograf z pomarańczami na tel komórkowy i nerwostrade,czy wynikają z tego jakieś korzyści/pakiety/whatever?
(obecnie mam tel kom - 90 pln miesięcznie i net mobilny 20 pln),to 2 osobne umowy,nerwostrade muszę na siebie wziąć bo w domu rodzinka fochy strzela.

Może kto co wie,jak to wygląda?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Nerwostrada orange

przez Davin 02 mar 2015, 20:18
Davin

Nerwostrada orange

przez Arhol 02 mar 2015, 20:20
shieeet thx,obczaiłem mniej więcej =D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

[Warszawa] Nasza Stolica

przez tomasz_m78 20 mar 2015, 14:41
Kochani ,przede wszystkim swoje problemy powinniście zgłosić do odpowiedniego specjalisty.Wątpię, żeby tu na forum ktoś taki się znalazł;/. Sama z chęcią bym Wam pomogła. Jedyne co mogę zrobić to polecić Wam specjalistów z kliniki Psychomedic.pl w Warszawie. Warto zadzwonić, zapytać się o szczegóły, doradzą Wam i dobiorą specjalistę. 22 299 11 22

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Zebrec 20 mar 2015, 17:01
tomasz_m78, to chyba nie miejsce na reklamę!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Lewakoterroryzm

przez Po prostu maciek 22 mar 2015, 18:40
Zakładam dla przeciwwagi wątek podobny do wątku Monka.
Co by jednak nie mówić JA i pozostała stanowiąca wiekszość społeczeństwa częśc prawicowo-katolicka zaczynamy sie czuc terroryzowani przez lewice i wszelkiego rodzaju zdeprawowane lewactwo we własnym kraju.
Po pierwsze nie życze sobie finansowania in vitro i zabijania poczetych zarodków z moich podatków.
Po drugie nie zycze sobie legalizacji związków jednopłciowych, adopcji przez nich dzieci oraz uznania de facto dewiacji za normalność.
Ja tam nikomu do łóżka nie zaglądam jeśli ktoś chce byc homo prosze bardzo. Nie znaczy jednak że trzeba z tego wzglegu dawac ludziom przywileje. Niech kazdy pilnuje własnej alkowy we własnym domu.
Po trzecie nie zycze sobie by dzieci w Polsce były uczone w szkole ideologii gender, zmieniania płci, zboczonych ról społecznych a przede wszystkim tego że z płcią człowiek sie nie rodzi tylko moze sobie ja sam wybrać. To jest szkodliwe chore i po prostu nienaturalne biologicznie.
Po czwarte nie zycze sobie rozkradania i rozgrabiania polski przez lewice spod znaku PO.
To by było na tyle. Taki mój mały manifest :D
Miejmy nadzieje ze nadejdzie nowa ekipa rzadowa która tak zmieni konstytucje i prawo w polse by ideologia gender mogła sobie o Polsce tylko pomarzyc.
Pierwsze co to powinni wypowiedziec zboczona konwencje. Miejmy nardzieje ze tak sie stanie :mrgreen:

-- 22 mar 2015, 17:45 --

W skrócie mówiąc życze sobie by było tak jak dawniej by na 1 miejscu był naród i rodzina a nie jakies stany zjednoczone europy które nie istnieja i gender wprowadzajace zboczenie.
Nie powinno być także tak by wiekszość katolicka była obrażania ponizana i poniewierana we własnym kraju.
Trza bedzie to wszystko kiedys zmienic, naprawic by było jak kiedyś.
Musi wrócic normalnosc która była zanim po Europie zaczeło szalać lewacko-genderystyczne zboczenie jak dżuma w sredniowieczu.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Lewakoterroryzm

przez NaaN 22 mar 2015, 18:52
Po prostu maciek napisał(a):Trza bedzie to wszystko kiedys zmienic, naprawic by było jak kiedyś.

czyli jak
w sredniowieczu.

Lewakoterroryzm

przez na_leśnik 22 mar 2015, 18:54
NaaN napisał(a):
Po prostu maciek napisał(a):Trza bedzie to wszystko kiedys zmienic, naprawic by było jak kiedyś.

czyli jak
w sredniowieczu.

I wszystko w temacie.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Lewakoterroryzm

przez Arasha 22 mar 2015, 18:58
Po prostu maciek, popieram :mrgreen:
Mówimy zdecydowane NIE zbytniej swobodzie obyczajów ! Trzeba wprowadzić zamordyzm :pirate:

Btw Tylko nie jestem przekonana, czy jest nas taka większość :bezradny:
Ostatnio edytowano 22 mar 2015, 19:01 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Lewakoterroryzm

przez na_leśnik 22 mar 2015, 19:00
ówimy zdecydowane NIE zbytniej swobodzie obyczajów ! Trzeba wprowadzić zamordyzm :pirate:

Zaczynam się bać tego piracika.. :roll:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Lewakoterroryzm

przez Po prostu maciek 22 mar 2015, 19:00
Nikt nie chce nic specjalnego. Ludzie pragna tylko NORMALNOŚCI a nie sredniowiecza.
Ideologia lewicy to nienormalność, nie we wszystkich aspektach ale w części obyczajowej to zwykła rozwiazłość i brak dobrych obyczajów.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Sortuj wg