ot

Hasiok.

czemu jestem 1 na 1000

przez *Monika* 27 gru 2014, 00:54
piotrunio2, Trafiłeś na forum wygadać się? czy po to, żeby inni bili Tobie bravo za tak ciężką diagnozę?
Jesteś tu anonimowy, ludzie okazują Tobie zrozumienie, a Ty owiewasz tajemnicą tą diagnozę...
Nie wiem o co Tobie chodzi.
Byli tu ludzie, którzy targnęli się na swoje życie z pozytywnym skutkiem i tacy, którzy chcieli żyć za wszelką cenę, ale zabił ich rak.

W wielu przypadkach terapia i farmakoterapia wystarcza, w niektórych przypadkach pomaga sama terapia, w innych same leki. Są przypadki, w których mało co pomaga...
Uważam, że system leczenia jest niedopracowany. Ludziom nie do końca pomaga się tak, jak powinno. Nie ważna powinna być dla nich diagnoza, w leczeniu ważne powinno być to, żeby czuli tą pomoc i umieli z niej korzystać, a potem potrafili wdrażać się w funkcjonowanie w społeczeństwie. Człowiek jest istotą stadną, więc anormalne jest jego alienowanie się. Nawet, jeśli doznał krzywdy od drugiego człowieka.

Nie ma sensu licytowanie się kto jest bardziej chory... Człowiek odbiera swoje cierpienie tak, jakby było najistotniejsze i największe.
Obrazek
Główny Moderator

czemu jestem 1 na 1000

przez piotrunio2 27 gru 2014, 01:00
wygadac sie, no i mala owacja tez moze byc...
ej monika, jaka tajemnica?

Nie wiesz o co mi chodzi bo nie doswiadczylas tego, no trudno

wlasnie diagnoza nie jest wazna, ale za nia sie te wszystie rzeczy kryja niestety
Ostatnio edytowano 27 gru 2014, 01:07 przez piotrunio2, łącznie edytowano 1 raz

czemu jestem 1 na 1000

przez wel2 27 gru 2014, 01:03
ja po prostu jestem niezdrowo ciekawa :oops:
i jak zaraz nie powiesz to nie zasnę :?
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

czemu jestem 1 na 1000

przez coccinella 27 gru 2014, 01:04
no tak, nie rozumiecie mnie, nie wiecie co czuje. Nie, Ty tez nie wszystko rozumiesz. A nie piszac wprost nie wiem czego oczekujesz. Ja nie bede Ci współczuć, bo Z tego co piszesz to nie za wiele zrobiles, zeby sobie pomoc. Tylko siedzisz na dupie i sie uzalasz.
Nie chce mi się.

czemu jestem 1 na 1000

przez Ojciec Świecki 27 gru 2014, 01:06
coccinella, może to, że tu się zalogował to jest już jakiś krok, jakieś wołanie o pomoc? Może jeszcze nie ma odwagi, więc zaczął tutaj.
Płód jest własnością całego społeczeństwa. Ci, którzy próbują nie mieć dzieci, są dezerterami i naruszają prawo narodu do ciągłości.

~Nicolae Ceaușescu

czemu jestem 1 na 1000

przez piotrunio2 27 gru 2014, 01:11
coccinella napisał(a):no tak, nie rozumiecie mnie, nie wiecie co czuje. Nie, Ty tez nie wszystko rozumiesz. A nie piszac wprost nie wiem czego oczekujesz. Ja nie bede Ci współczuć, bo Z tego co piszesz to nie za wiele zrobiles, zeby sobie pomoc. Tylko siedzisz na dupie i sie uzalasz.

ale ja sobie jeszcze wiecej dokladam cierpienia codziennie (tylko na to nie wygladam, to jest moj problem) a ty masz za to w sygnaturce ze ci sie nie chce. Poki co jestem zaprzeczeniem osoby zaburzonej siedzacej na lekach przed komputerem, no ale moze sobie kiedys przybijemy piatke. Ja mysle ze sie troche tyram ale moze jeste za lagodny dla siebie, sam nie wiem.

czemu jestem 1 na 1000

przez wel2 27 gru 2014, 01:16
nie lubię jak w imię może słusznej idei komuś się dowala. nie umiem tego ścierpieć na trzeźwo.
wiem, że są różne terapie nawet takie w których się prowokuje pacjentów.

Ja większość czasu miałam bardzo wyrozumiałą terapeutkę i nie umiem inaczej.

I mi przykro że są takie metody że jak się komuś dowali to, to ma niby zadziałać. może... ale to pod czujnym okiem specjalisty ?
a nie tak na forum :-( prawie wszyscy są tu zaburzeni, niewyspani, poskręcani w lewo lub w prawo. a że jeden jest bardziej w lewo albo bardziej w prawo to już taka uroda.

To że chłopak chce gadać, to już coś. Nie od razu Rzym zbudowano.
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

czemu jestem 1 na 1000

przez piotrunio2 27 gru 2014, 01:17
Ojciec Świecki napisał(a):coccinella, może to, że tu się zalogował to jest już jakiś krok, jakieś wołanie o pomoc? Może jeszcze nie ma odwagi, więc zaczął tutaj.

Ojciec nie bron mnie bo nie lubie. Ja nie wolam o pomoc bo pomocy nie ma. Ja wolam (wyje) z bolu i bede dopoko nie zostane zbanowany.

Tak juz jest jak na 20 lat wybiegasz z obiegu. Tak jak ten chlopak z Jumanji. Poki dalej mieszkasz z rdzina w ktorej zawsze byles je bany i w ktorej masz przypiana role t jest 'ok'. DOpiero jak zrobisz to co ja zrobilem, jak ruszysz zeby sie dowiedziec prawdy, to wtedy sie odrywasz od ziemi konkretnie, doznajesz takiego szoku ze zaczynasz fruwac w powietrzu, bo juz nie jestes zakorzeniony tymi zgnilymi korzeniami.

A co sie dzieje 'potem'? Co sie dzieje u zrodla prawdy? A no nic, drugie zycie na ciebie nie czeka, odczepiasz sie dalej od podloza, majaczysz masz deja vu itd. itp.

Zaczynasz sie zatanawiam czy nie wrocic do psychopatow i nie siasc z nimi razem do obiadu o ile zdolasz sie oderwac od komputera. Wtedy znowu jestem 'soba'. :105: ......

czemu jestem 1 na 1000

przez xsydney 27 gru 2014, 01:21
Faktycznie, Twoje ZO jest baaardzo ciezkie , trafiles w sedno hahahahahaha

czemu jestem 1 na 1000

przez Arhol 27 gru 2014, 01:23
Tak,wygrał pan licytacje,jest pan największym męczennikiem w historii forum,świata,przypadek jeden na siedem miliardów,budowa statuy "największego męczennika" rusza dziś o 5 rano :roll:
A tak na poważnie,czego oczekujesz? Rady,współczucia? Całowania po dupie?
Określ się,o co konkretnie chodzi,wyjaw część swojej historii,czy diagnoze,wierz mi,niezależnie jaką masz,na forum nikt cie nie zje,jednak jeśli przyszedłeś tu tylko zgrywać męczennika-bohatera który jaki to twardy nie jest i obrażać ludzi jakim to nie są gównem i chooja im jest,radzę zakończyć karierę,albo zmienić ton.
Nie bagatelizuje twoich problemów i cierpienia,ale nie bagatelizuj problemów innych,jakie nie są,zwłaszcza wtedy gdy gówno wiesz o innych userach,ich problemach i reszcie.
Życzę mimo wszystko udanego pobytu na forum i zmiany tonu..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

czemu jestem 1 na 1000

przez piotrunio2 27 gru 2014, 01:23
dzieki za trolling, mile widziany

-- 27 gru 2014, 00:26 --

Arhol napisał(a):Tak,wygrał pan licytacje,jest pan największym męczennikiem w historii forum,świata,przypadek jeden na siedem miliardów,budowa statuy "największego męczennika" rusza dziś o 5 rano :roll:
A tak na poważnie,czego oczekujesz? Rady,współczucia? Całowania po dupie?
Określ się,o co konkretnie chodzi,wyjaw część swojej historii,czy diagnoze,wierz mi,niezależnie jaką masz,na forum nikt cie nie zje,jednak jeśli przyszedłeś tu tylko zgrywać męczennika-bohatera który jaki to twardy nie jest i obrażać ludzi jakim to nie są gównem i chooja im jest,radzę zakończyć karierę,albo zmienić ton.
Nie bagatelizuje twoich problemów i cierpienia,ale nie bagatelizuj problemów innych,jakie nie są,zwłaszcza wtedy gdy gówno wiesz o innych userach,ich problemach i reszcie.
Życzę mimo wszystko udanego pobytu na forum i zmiany tonu..

nic nie oczekuje , juz pisalem.

Ja jestem jak troll, z ta tylko roznica ze ja pisze wszytko serio i prawde, wolalbym jednak tylko trllowac.

Moze jutro cos napisze, ide spac.

czemu jestem 1 na 1000

przez Arhol 27 gru 2014, 01:29
Ach no tak,pan Chada,wcielenie 1838228... Żegnamy zatem i zapraszamy we wcieleniu 1838229.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Pedały

przez 1500100900 27 gru 2014, 11:10
Pedały wszędzie /cenzura/ pedały naśmiewające się z ludzi ciężko chorych.Gardzę już tym syfem.Pluje na was totalnie.Macie gówno zamiast mózgu.Pedały wszędzie pedały i idiots ewerywhere.Jebać jebać i się nie bać.

[GŁOSOWANIE] Niebanalna kobieta z forum.

przez Amstaff 27 gru 2014, 11:22
Analna kobieta z forum :lol:

Sortuj wg