ot

Hasiok.

Uzależniony od seksu

przez wiejskifilozof 19 gru 2014, 13:33
A kiedy ja ? Mam już dość bycia prawiczkiem :(

Uzależniony od seksu

przez Storożak 19 gru 2014, 16:09
detektywmonk, prostytutek na tym świecie wiele ;)
Pie.dole nie biore...

Uzależniony od seksu

przez wiejskifilozof 19 gru 2014, 21:27
Kamaja napisał(a):detektywmonk, prostytutek na tym świecie wiele ;)

Każdy mi odradza.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależniony od seksu

przez alone05 19 gru 2014, 21:58
Jesteś dupkiem, nigdy nie będziesz mieć normalnej kobiety, bo każda się szybko zorientuje z kim ma do czynienia, zastanów się nad sobą i swoim życiem.
Sometimes I pretend to be normal but it gets boring so I go back to being me

Uzależniony od seksu

przez wiejskifilozof 19 gru 2014, 22:08
Ja co prawda nie ogłosiłem jeszcze ateizmu,ale Candy14 dobrze piszę.Nie lubię jak fundament katolicki próbuje ludzi nawracać.

Samotność

przez szrama 20 gru 2014, 02:44
Ale gówno, nie mam za zagrać, lekastwo cjuba przestje działłllać juz, słabikzna kiedtś miałem kepsze. Boli mnie serce, boli to określenie za ma,lle. Tak bardzo wszystkiego załike gdyvt był zdrowy psychicznie i fiztycznie to ja bym do na czworoa poszedłłllll i całował po stopach, jestem chory na swjoe własne życzenie i własną głupotę, nie zniosę tego bólu dłużej i niem czas nie leczy raz w sytuacji gdy prawie straciłem życie po pierwszej, a teraz ta driga, a majlepsze jest , że ta pierwsza to zwtkła dziwka i nie buła mnie warta, jedynie lkekarstwo dla mnie to dłoń na mojej piersi, to nie lekarsttttttttttwoo ale ogroma ulgaaaaa

Uzależniony od seksu

przez wiejskifilozof 20 gru 2014, 10:01
A ten teks do do kogo był ?

Samotność

przez Arhol 20 gru 2014, 14:20
szrama napisał(a):Ale gówno, nie mam za zagrać, lekastwo cjuba przestje działłllać juz, słabikzna kiedtś miałem kepsze. Boli mnie serce, boli to określenie za ma,lle. Tak bardzo wszystkiego załike gdyvt był zdrowy psychicznie i fiztycznie to ja bym do na czworoa poszedłłllll i całował po stopach, jestem chory na swjoe własne życzenie i własną głupotę, nie zniosę tego bólu dłużej i niem czas nie leczy raz w sytuacji gdy prawie straciłem życie po pierwszej, a teraz ta driga, a majlepsze jest , że ta pierwsza to zwtkła dziwka i nie buła mnie warta, jedynie lkekarstwo dla mnie to dłoń na mojej piersi, to nie lekarsttttttttttwoo ale ogroma ulgaaaaa

Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Bogowie Słowian.

przez Kalebx3 21 gru 2014, 19:13
Zastanawiam się

Zastanawiaj się dalej ,,, może w końcu zrozumiesz dlaczego .
-powodzenia ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Bogowie Słowian.

przez nieboszczyk 21 gru 2014, 19:30
no niestety słowianie zawsze byli i są i będą zapijaczeni,zawszawieni,brudni,śmierdzący i bezmózgi.ci którzy się wyłamią i uniosą się inteligencją ulegną eksterminacji.rosja miała swojego leninka który wprowadził samowolę władz a my swojego jaruzelka i kiszczaczka którzy w nagrodę za wujka gniją tylko w ziemi po śmierci ze starości.
Ostatnio edytowano 21 gru 2014, 19:34 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Bogowie Słowian.

przez jetodik 21 gru 2014, 19:34
mozliwe, ze z jednej strony slowianska wiara nie miala jakiegos globalnego kanonu, tylko raczej poszczegolne grupki wierzyly sobie w rozne rzeczy, a z drugiej niszczenie pozostalosci dawnych religii przez chrzescijan na terenach Polski. nalozenie sie tych dwoch rzeczy uniemozliwia ustalenie spojnej, powszechnej tradycji wyznaniowej tamtych czasow. podkreslam, ze to tylko moje domysly.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Bogowie Słowian.

przez Kalebx3 22 gru 2014, 14:23
Kalebx3 napisał(a):
Cytuj:
Zastanawiam się

Zastanawiaj się dalej ,,, może w końcu zrozumiesz dlaczego .
-powodzenia

Według mnie to kościół zakazuje.

--- i bardzo dobrze ,że zakazuje , bo to herezja w jej najczystszej formie ubrana w sentymentalną tęsknotę za słowiańskimi korzeniami. Większość z Nas nadal jest etnicznie i rasowo Słowianami , nikomu to przecież nie szkodzi .
Taka "wiara" w starosłowiańskich bożków nadaje się do Cepeli , folkloru ,,,a najpewniej do Muzeum ( proponuję odwiedzić Wolin ) .
W ogóle jaki CEL jest takiej " wiary " w moce tajemne , drzewostany etc . ?
Wiara w Jezusa Chrystusa , której naucza Kościół Katolicki ( a którego jestem żywym ciałem ) daje nadzieję na Zbawienie , życie po śmierci, nadaje sens ziemskiemu cierpieniu etc . A tu co macie ,tańce w drelichach przy ognisku z toporkiem w ręku ? Fajne na to popatrzeć jako na kolejną atrakcję , widowisko wręcz teatr i zobaczyć jak żyli i w co wierzyli nasi przodkowie przed Wiarą w Jezusa Chrystusa . Poza tym nikt dziś nikomu w nic nie zabrania wierzyć ,proszę bardzo wasza rzecz ,,, ale Boża siekiera już do korzenia drzew jest przyłożona .

Bogowie Słowian.

przez Kalebx3 22 gru 2014, 16:56
Kościół to każdą swoją potencjalną konkurencję nazywa herezją...

-nazywasz tych kilkudziesięciu przebierańców w Polsce konkurencją dla Kościłoa Katolickiego ? Nie bądż smieszny .Kościół Święty nie z takimi herezjami na przestrzeni wieków dawał sobie radę .
Kościół strzeże Prawd Wiary Religii , którą żałożył Jezus Chrystus . Nie musisz ich przestrzegać , szanować etc . Nie musisz nawet przyznawać się do religii katolickej , ani chrzcić swoich dzieci . Nie musisz .
Jednak Ci , którzy należą do KK wsłuchują się z Znaki Czasu i słuchają swoich Pasterzy , a nie wilków i owiec z obcego stada .

Bogowie Słowian.

przez monk.2000 22 gru 2014, 17:13
Kalebx3, niestety KK słabo sobie radzi z herezjami. Jest pełno odłamów i sami wyznawcy nie wiedzą, która jest ta prawdziwa. Oczywiście każdy wyznawca jest przekonany o wyższości własnego odłamu, a pozostałe uznaje za herezje własnej wiary. Nie znam procentów, bo nie jestem wojującym ateistą, ale katolicy wcale nie są szczególni na tle pozostałych braci uznających Biblię. No i czas leci, XXIw. a tyle jeszcze pogan do nawrócenia. Chyba się nie wyrobią do końca świata. Ale i tak uznaję chrześcijaństwo za ewolucję względem pogaństwa, uważam je za pewien etap w ewolucji społecznej. Z pewnością spisanie wierzeń, znaczący wpływ w architekturę, działalność dobroczynna zasługują na pochwałę.

:-)
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg