ot

Hasiok.

Ku przestrodze !

przez Bukowski 25 lis 2014, 16:03
harlancoben, no co Ty, nie poleciałbym na nią nawet za 100.000.000 $.
Bukowski

Ku przestrodze !

przez Nicholas1981 25 lis 2014, 16:03
Tym sposobem z wątku "od czapy" lub jak kto woli rozrywkowego (który w mniemaniu Arashy miał rozbawić towarzycho) zrobił się wątek detektywistyczny hi hi :yeah:
Nicholas1981

Ku przestrodze !

przez lojantka 25 lis 2014, 16:04
no to jesteśmy w dupie, dalej nie wiadomo
lojantka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ku przestrodze !

przez Druid 25 lis 2014, 16:06
Przyznam, Araszce zdarzyło się mnie irytować, ale...

tajemniczy amancie Arashy! Jeśli się okaże, że nie jesteś poczciwym człowiekiem i Ahashy zdarzy się przez ciebie zapłakać, przy czym nie będą to łzy szczęścia... Znajdę cię! A jeśli ja cię nie znajdę, zrobią to moi ludzie.

Czujecie te kwarki zua? :twisted:
Druid

Ku przestrodze !

przez Bukowski 25 lis 2014, 16:07
może to hobby?
Bukowski

Ku przestrodze !

przez lojantka 25 lis 2014, 16:09
to by było creepy, pasują jak pięść do nosa
lojantka

Ku przestrodze !

przez Nicholas1981 25 lis 2014, 16:10
Pluszowa napisał(a):Przyznam, Araszce zdarzyło się mnie irytować, ale...

tajemniczy amancie Arashy! Jeśli się okaże, że nie jesteś poczciwym człowiekiem i Ahashy zdarzy się przez ciebie zapłakać, przy czym nie będą to łzy szczęścia... Znajdę cię! A jeśli ja cię nie znajdę, zrobią to moi ludzie.

Czujecie te kwarki zua? :twisted:

Pluszaku, zostałaś "ojcem chrzestnym"? [tfu, matką chrzestną - jednak głupio brzmi w kontekście mafii]
Nicholas1981

Ku przestrodze !

przez Druid 25 lis 2014, 16:18
Nicholas1981, chcesz być potencjalnym wykonawcą zlecenia?
Druid

Ku przestrodze !

przez Nicholas1981 25 lis 2014, 16:25
Pluszowa napisał(a):Nicholas1981, chcesz być potencjalnym wykonawcą zlecenia?

Ja? obecnie nie mam warunków fizycznych hi hi. Poza tym jakże ja? Z moim pokojowym zasadniczo usposobieniem nie nadaję się na kilera
Nicholas1981

Ku przestrodze !

przez lucy1979 25 lis 2014, 16:43
Nie było mnie wczoraj na forum i co to się porobiło....
Bite szesnaście stron-jestem pełna podziwu :mrgreen:

A ja wiedziałam o tym wszystkim już wcześniej nanananananananaaaaaa :yeah:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Ku przestrodze !

przez Zebrec 25 lis 2014, 17:08
Messiah napisał(a):może to hobby?

Raczej nie. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Ku przestrodze !

przez mark123 25 lis 2014, 17:14
Może detektywmonk
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Ku przestrodze !

przez Druid 25 lis 2014, 18:07
Koniec podchodów i tajemnic, źle się z tym czuję. Lubym Arashy jestem ja, pluszowy Aleksander.
:105: moja najsłodsza, moja najpluszowsza
Druid

Zmiany w życiu - studium przypadku Victoriusa Wspaniałego I

przez Victorius17 25 lis 2014, 21:47
Chcę tutaj zrobić dziennik walki z samym sobą. Dział wydaje mi się być odpowiedni więc zaczynam.

Z czym udało mi się wygrać:
    - nie piję od około 5 lat (nie byłem uzależniony - obecnie jeśli spożywam alkohol to tylko ten z najwyższej półki w bardzo niewielkich ilościach dwa razy do roku maks.)
    - rzuciłem gry komputerowe (byłem nałogowcem), weszło mi do głowy przekonanie o tym, że ja tak naprawdę nienawidzę grać, bo gry niszczą moje życie. Mam 25 lat i nadal nie mam kobiety, m.in. przez marnotrawienie czasu na gry. Nie gram już od blisko miesiąca i nic mnie do tego nie ciągnie.
    - skończyłem szkołę policealną na profilu technik-informatyk z egzaminem zawodowym na 92% :)
    - mam pracę operator CNC i jestem co raz lepszy :)
    - rozpocząłem leczenie psychiatryczne i mam zamiar je kontynuować

Moimi głównymi problemami są obecnie: niska samoocena, problemy z koncentracją i słaba pamięć. Na niską pamięć i koncentrację dostałem od mojej psychiatry Bodymax i Cumind - suplementy diety. Po miesiącu mają dać efekty.
Na niską samoocenę i słabą pewność siebie mam pewien sposób. W necie działa gość, który prowadzi szkolenia i wydaje poradniki dotyczące podrywu. Facet mówi naprawdę z sensem i stawia na rozwój mężczyzny, a nie na jakieś dziwne techniki uwodzenia. Kupiłem jego e-booka i czytam. Jeśli ktoś chce wiedzieć co to za gość, to powiem na priv, żeby nie robić reklamy na forum (nie czytałem regulaminu i nie wiem czy mogę być za to zbanowany). To co ten facet pisze odnośnie pewności siebie - miażdży system. Traktuję to poniekąd jako psychoterapię. Zamierzam to kontynuować.

Kiedy już opanuję problemy z koncentracją, będę mógł wrócić do czytania książek i rozpocząć na poważnie naukę angielskiego :) .

Muszę też wyleczyć dolegliwości dermatologiczne. Może odłożę to na przyszły tydzień, albo za dwa tygodnie.

Świat stoi przede mną otworem :) ! Mogę wszystko :) !
Victorius17

Sortuj wg