ot

Hasiok.

Bodymax Plus

przez Silny94 03 lis 2014, 02:13
Po prostu gość mnie źle zrozumiał ja napisałem że suple nie leczą chorób psychicznych a on żebym nie był pewny bo kiedyś mu babka powiedziała że gęsi się najadły maku i spały :lol:
F31.6 Zaburzenie afektywne dwubiegunowe, obecnie – epizod mieszany

Bodymax Plus

przez cyklopka 03 lis 2014, 02:17
Gęsi śpią jak makiem zasiał, epizodów nie mają :lol:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Bodymax Plus

przez Druid 04 lis 2014, 10:20
Preparat z Olimp Labs ma 26,5 mg ginsenozydów i witaminy. Liczę na turbodoładowanie :mrgreen:
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Bodymax Plus

przez Kontrast 04 lis 2014, 11:17
Pluszowa, To coś słabo Kocie, mój ma chyba 200mg a dawka docelowa dla przekotów jest 400mg chyba.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Bodymax Plus

przez Druid 04 lis 2014, 11:58
Kontrast, żeń-szenia jest 450 mg. Będę przekotem :yeah:
Druid

Bodymax Plus

przez Kontrast 04 lis 2014, 12:29
Pluszowa, 450 to moc, pewnie suty twardnieją :mrgreen:

Bodymax Plus

przez Druid 04 lis 2014, 16:18
Kontrast napisał(a):Pluszowa, 450 to moc, pewnie suty twardnieją :mrgreen:

To może i wzwód łechtaczki?
Druid

Bodymax Plus

przez nieboszczyk 04 lis 2014, 16:27
Pluszowa, jest coś takiego jak erekcja pośmiertna.występuje tylko u powieszonych i postrzelonych w głowę i powstaje wskutek zniszczenia układu nerwowego.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Bodymax Plus

przez Kontrast 04 lis 2014, 16:45
Pluszowa, Być może, jak coś zdaj relacje.

Bodymax Plus

przez xanonymous 07 lis 2014, 14:28
cyklopka napisał(a):xanonymous, powodzenia w leczeniu schizofrenii koką, marihuaną i grzybami .
:papa:

Powodzenia w leczeniu schizofreni sertraliną, albo depresji olanzapiną :papa:

-- 07 lis 2014, 14:37 --

Sam sobie znajdź https://www.google.pl/search?q=herbs+schizofrenia https://www.google.pl/search?q=herbs+bipolar+disorder

-- 07 lis 2014, 14:50 --

Pojedź do tropikalnych lasów Amazoni i tam cie szaman wyleczy . Ja nie jestem zielarzem, ani lekarzem. Ale skoro twierdzenie że nic nie jest w stanie wyleczyć schizofrenii oprucz leków jest śmieszne. Próbowałeś wszystkiego?

-- 11 lis 2014, 16:31 --

Śnieżyca - Leucojum
Galantamina jest cholinomimetycznym alkaloidem fenantrydynowym występującym w rodzajach Galanthus (śnieżyczka) i Leucojum (śnieżyca)z rodziny Amaryllidaceae. Ma charakter inhibitora acetylocholinoesterazy, przez co przeciwdziała rozkładowi acetylocholiny. Polepsza przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, zwiększa funkcje poznawcze, poprawiając pamięć i proces odtwarzania zapamiętanych informacji. Zostało to wykorzystane w leczeniu otępienia w przebiegu choroby Alzheimera oraz miażdżycy. Parasympatykomimetyczne właściwości galantaminy są też wykorzystane w leczeniu miastenii, manii, poliomyelitis, miopatii. Obecnie na rynku są dostępne nowoczesne preparaty (Nivalin, Reminyl) w formie tabletek (1, 4, 5, 8, 12 mg) oraz ampułek (1, 10 mg) i roztworu doustnego we fiolkach (1 ml = 4 mg substancji). Wymienione rośliny były stosowane w fitoterapii od starożytności.

-- 12 lis 2014, 14:33 --

Znalazłem opracowanie, które sugeruje iż schizofrenia może być spowodowana rozregulowaniem systemu endokanabinoidowego
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24605939
http://www.eurekaselect.com/120809/article (do pobrania cale opracowanie - download)

W konopiach jest pewien kanabinoid - CBD (kanabidiol), który ma właściwości przeciwpsychotyczne (nie wywoluje haju).

-- 12 lis 2014, 14:46 --

Oczywiście nie chcemy zazywajac marichuane jednoczesnie dostarczac sobie THC. Jest odmiana trawki zwana Avidekel, która prawie w ogole nie zawiera thc za to sporo CBD. Także odmiana Charlotte's Web.

W porównaniu z THC, kannabidiol nie jest psychoaktywnych u osób zdrowych, i uważa się że ma szerszy zakres zastosowań medycznych niż THC: w leczeniu padaczki, Stwardnienie rozsiane, skurcze, zaburzenia lękowe, choroby afektywnej dwubiegunowej, Schizofrenia, nudności, drgawki i zapalenie, oraz hamowanie wzrostu komórek nowotworowych.

-- 12 lis 2014, 14:52 --

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23453830

-- 12 lis 2014, 15:17 --

http://healthland.time.com/2012/05/30/m ... cal-trial/

-- 12 lis 2014, 15:20 --

http://www.nature.com/tp/journal/v2/n3/ ... 1215a.html

Czakry - czy ktoś próbował odblokować?

przez Alice in wonderland 07 lis 2014, 14:37
Czakry (czakramy) są ośrodkami energetycznymi w ciele człowieka. Istnieje siedem głównych czakramów - czakra korony, trzeciego oka, gardła, serca, słoneczna, genitalna i podstawy. Harmonijne działanie wszystkich czakr ma bardzo istotne znaczenie. Zablokowana czakra jest równoznaczna z zaburzonym swobodnym przepływem energii w ciele człowieka. Jeśli tak się dzieje, wówczas pojawiają się schorzenia i choroby organów wewnętrznych przypisanych danej czakrze. Przykładowo zablokowana czakra genitalna może być przyczyną nieregularnego okresu u kobiet, częstych zapaleń pęcherza czy zmniejszonego popędu seksualnego. Zablokowane czakry mogą być przyczyną wielu chorób i dolegliwości, dlatego bardzo ważne jest, aby takiej sytuacji zapobiec. Energia, którą uwolnimy sprawi, że szybko zaczniemy wracać do zdrowia.

Czy ktoś próbował odblokowania czakr jako sposobu na nerwicę?
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

przez adel 07 lis 2014, 14:40
Alice in wonderland, próbowałam, ale nie ze względu na nerwice.
I'm toxic...

przez Arasha 07 lis 2014, 14:43
adel napisał(a):Alice in wonderland, próbowałam, ale nie ze względu na nerwice.

Podpisuję się pod tym :smile:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez jetodik 07 lis 2014, 15:41
nerwica z pewnością pochłania dużo energii, choć nie wiadomo czy to nie raczej jej skutek i czy tej samej do której odnosi się teoria czakr, co to za energia która przez te czakry przepływa?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg