ot

Hasiok.

Niby depresja, ale po kilkunastu latach nie jestem już pewna

przez Arasha 30 paź 2014, 11:55
anna_222 Nie wylewaj tu na noszilę osobistych żalów i frustracji, bo nie znasz jej sytuacji. Skąd możesz wiedzieć, co ona przeszła, co myśli, jak się czuje - na podstawie kilku postów w ramach słownej przepychanki :roll: To niedorzeczne ! Bardzo Cię proszę ! Jak za nią nie przepadasz, to złaźcie sobie z drogi i będzie spokój ;)

A tak w ogóle to rozumiem, że to jest przykre, jak wszyscy na kogoś wsiadają. Naprawdę bardzo dobrze to rozumiem. Nie wiem, co prawda, jaki był Twój cel wdawania się w tę wczorajszą dyskusję, nie wnikam ... podejrzewam, że potem była to już samonakręcająca się spirala :? Ale w pewnym momencie trzeba powiedzieć - Stop !, jak widzimy, że dyskusja do niczego dobrego nie prowadzi.

Jeżeli chcesz tu z nami być na forum, to musisz trochę zmienić ton swoich wypowiedzi i mieć więcej szacunku do innych forumowiczów. Ta strona nie funkcjonuje po to, żeby sobie dogryzać, ale pomagać :D Zawsze możesz zmienić nicka, zarejestrować się ponownie i zacząć wszystko od nowa ( jeżeli tego potrzebujesz ). Ale odnoszę wrażenie, że nasze forum nie jest Ci specjalnie do szczęścia potrzebne ... tym bardziej nie rozumiem Twojej złośliwości i czepiania się wszystkich. A szacunek ludziom okazuje się m.in. przez to, że np. nick danej osoby pisze się pogrubioną czcionką - niby niewiele, ale świadczy o naszym stosunku do rozmówcy. Zauważ, że nawet noszila czy lucy1979 tak robiły, chociaż delikatnie mówiąc miały Cię momentami dosyć. To też o czymś świadczy, nie ? Że mimo całej niechęci, ktoś zachowuje jednak pewną klasę.

Ja osobiście nie mam nic do Ciebie, nie znam Cię na tyle, żeby oceniać Twoje postępowanie ... piszę Ci to po to, żeby Ci się łatwiej z innymi ludźmi funkcjonowało. Jasne, że tu dużo osób ma zaburzenia mniejsze czy większe, ale to są tak samo pełnowartościowe osoby jak przeciętny zdrowy Kowalski mijany na ulicy. Ja mam zresztą więcej do nich szacunku niż do tych "normalnych", może dlatego, że jestem w stanie, a przynajmniej próbuję, zrozumieć zachowanie takiego człowieka, ale w żadnych wypadku nie sprawiłabym takiej osobie przykrości, a jeśli mogę - to pomogę ( choćby dobrym słowem ) :P Pozdrawiam
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez warrior11 30 paź 2014, 12:15
anna_222, Wiele osób wykorzystuje to forum,aby się tutaj dowartościować i jeżeli to im pomaga,nie ma w tym nic złego..ważniejsze jest,żeby się wzajemnie szanować,bo takie ubliżanie i dokopywanie sobie jest żenujące i do niczego dobrego nie prowadzi
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez beladin 30 paź 2014, 12:42
anna_222 napisał(a):Żal mi takich ludzi jak ona ,którzy chcą na siłę sie dowartościować na tym forum.

W interesujący sposób wyrażasz to uczucie. Musi być ci bardzo ciężko z tymi wszystkimi negatywnymi emocjami.
beladin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna_222 30 paź 2014, 13:06
jak ktos zacząl to ja skończe :D taaaa,cięzko,naprawde :D a tak poza tym to moge o noszili napisać wiele,bo z nia pisałam na początku.I nie rozumiem dlaczego akurat wy na mnie najeżdżacie,a nie na osobe które zaczęły.Akurat z 3 osobami mam problem na tym forum,a nie ze wszystkimi.

-- 30 paź 2014, 13:09 --

arasha to zadaj to pytanie osobie która napisała że jestem tepa.Czemu ty tego pytania nie zadasz???To jest naprawde bardzo interesujące.A ty mnie sie pytasz co ja moge wiedzieć o noszili?Tak akurat coś wiem :D a dlaczego nie spojrzysz na inne osoby jak się wyrażają w stosunku do mnie,

-- 30 paź 2014, 13:11 --

I prosze nie nazywać 3 osób wszystkimi tutaj. :D

-- 30 paź 2014, 13:13 --

a tak wogóle arasha co ty możesz wiedzieć.Ja też mam dosyć tych osób,i chyba coś o tym świdczy co nie?Co ty możesz wiedzieć co pewna osoba pisze mi na priv???

-- 30 paź 2014, 13:15 --

wiem że takie sytuacje sa żenujące,jak ktoś komus ubliża,ale te słowa nie powinny być skierowane do mnie.Wiem że cięzko sie rozmawia z chorymi ludzmi,ale takich to na oddział i codziene lanie po ry...u by sie przydało,bo tu innej opcji nie ma.
anna_222

przez Psychoanalepsja_SS 30 paź 2014, 13:46
jak ktos zacząl to ja skończe

Proszę więc - kończ w temacie, w którym ten ktoś zaczął bądź na priv. Wylewanie swoich osobistych frustracji w wątku zupełnie niezwiązanym jest złe z co najmniej dwóch powodów: po pierwsze, prowadzisz osobistą wojenkę i obrażasz ludzi wulgarnym słownictwem, zacytuję
bawią mnie tacy ludzie jak ty, pysk taki paskudny a na siłę próbuje zwrócić na siebie uwagę.Nie dziwie się że lekarze cię zbywają.

, po drugie zaś, jest to off-top, co wprowadza chaos, bałagan w temacie, którego idea jest zupełnie inna.

Jeszcze tylko się odniosę do słów:
Wiem że cięzko sie rozmawia z chorymi ludzmi,ale takich to na oddział i codziene lanie po ry...u by sie przydało,bo tu innej opcji nie ma.

Zioniesz nienawiścią i brakiem kultury osobistej. Wchodzisz na forum dla osób zaburzonych lub chorych psychicznie i wjeżdżasz na te osoby, twierdząc, że należy je zamknąć w szpitalu psychiatrycznym i znęcać się nad nimi fizycznie. Nie znam Twojej historii, ale z tego co widzę, niestety pomyliłaś fora.

przez Arasha 30 paź 2014, 14:14
anna_222 napisał(a):arasha to zadaj to pytanie osobie która napisała że jestem tepa.Czemu ty tego pytania nie zadasz???To jest naprawde bardzo interesujące.A ty mnie sie pytasz co ja moge wiedzieć o noszili?Tak akurat coś wiem :D a dlaczego nie spojrzysz na inne osoby jak się wyrażają w stosunku do mnie,

Nie zadaję jej pytania, bo jakbyś nie zauważyła ... dawno jej tu nie ma. Napisała 2 posty i się wylogowała z rozmowy. Poza tym już Ci pisałam, że nie mam nic do Ciebie, tylko nie rozumiem Twojego postępowania :idea:

anna_222 napisał(a):a tak wogóle arasha co ty możesz wiedzieć.Ja też mam dosyć tych osób,i chyba coś o tym świdczy co nie?Co ty możesz wiedzieć co pewna osoba pisze mi na priv???

Mogę to wiedzieć, bo ... mam zdolność prześwietlania wszystkich privów, ale cicho sza :mhm: A z noszilą sama mam kontakt, to ją zdążyłam już trochę poznać, tak się akurat składa :bezradny:

anna_222 napisał(a):Wiem że cięzko sie rozmawia z chorymi ludzmi,ale takich to na oddział i codziene lanie po ry...u by sie przydało,bo tu innej opcji nie ma.

I tu właśnie wychodzi, jakie jest Twoje podejście do ludzi ! Nic tylko pogratulować :brawo:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez beladin 30 paź 2014, 14:14
anna_222 napisał(a):jak ktos zacząl to ja skończe :D taaaa,cięzko,naprawde :D a tak poza tym to moge o noszili napisać wiele,bo z nia pisałam na początku.I nie rozumiem dlaczego akurat wy na mnie najeżdżacie,a nie na osobe które zaczęły.Akurat z 3 osobami mam problem na tym forum,a nie ze wszystkimi.

Trochę przesadzasz z tym najeżdżaniem. Na czym ma dokładnie polegać "ja skończę"? Co musi zaistnieć, wydarzyć się, żebyś była usatysfakcjonowana?
beladin

przez lucy1979 30 paź 2014, 15:04
anna_222 napisał(a):dziwne,że tylu lekarzy odwiedziła,i dalej to samo. :D Nie wydaje się to dla was dziwne?bo takiego gatunku jak ona już się chyba nie da wyleczyć,nawet leki na psychozy,urojenia też nic nie pomogą.Żal mi takich ludzi jak ona ,którzy chcą na siłę sie dowartościować na tym forum.

-- 30 paź 2014, 11:34 --

bawią mnie tacy ludzie jak ty, pysk taki paskudny a na siłę próbuje zwrócić na siebie uwagę.Nie dziwie się że lekarze cię zbywają.

To jest po prostu skandal,zeby takie rzeczy wypisywać!!
anna22
Wczoraj poklócilas się z noszila i dzisiaj celowo wchodzisz w jej wątek, aby ją obrażać .Nie po to jest to forum. Jestesmy tutaj aby się wspierać.
Widzę, ze chcesz koniecznie powtórzyć sytuację z wczoraj. Jak śmiesz wyśmiewać się z czyichś zaburzeń psychicznych? Pytalam już wczoraj, ale dziś powtórzę pytanie. W jakim celu zarejestrowalas się na forum? Jeśli uważasz się za osobę normalna i do tego gardzisz osobami, które mają psychiczne problemy, to co tutaj robisz?
Hardcore w duszy w bani Meksyk

ot

przez *Wiola* 30 paź 2014, 17:32
Za całokształt anna dostaje ostrzeżenie.
Moderator

Bodymax Plus

przez 2004borys 30 paź 2014, 21:11
Dla mnie za słabe. Nie ma to jak różowe tableteczki.
sulpiryd 200 mg
fluoksetyna 40 mg
wenlafaksyna 112,5 mg
olanzapina 7,5 mg
klorazepan 20 mg

Bodymax Plus

przez Bipolarny1994 30 paź 2014, 21:27
troszkę dodają energii ale wiadomo chorób psychicznych nie wyleczą nie ma co się łudzić to nie leki :P Wiadomo że żadne wyciągi z roślinek i witaminy nie leczą.Gdyby tak było nikt by nie brał psychotropów.A na schizofrenie i Chad by bodymax plus wystarczył :mrgreen: #marzenia

Bodymax Plus

przez lunatic 30 paź 2014, 21:54
ja chcialem tez sprobować żen szenia ale biore paro + omega 3 i nie wiem czy nie przesadze bo kazdy z tych trzech rozrzedza krew i teraz nie wiem czy nie musialbym np odstawic omega i zamiast nich dopiero zen szen

Bodymax Plus

przez Bipolarny1994 30 paź 2014, 21:58
lunatic napisał(a):ja chcialem tez sprobować żen szenia ale biore paro + omega 3 i nie wiem czy nie przesadze bo kazdy z tych trzech rozrzedza krew i teraz nie wiem czy nie musialbym np odstawic omega i zamiast nich dopiero zen szen

To ze sobą nie koliduję :mrgreen: Brałem i żeń szenia w wyższych dawkach niż zalecano omege inne witaminy neuroleptyki stabilizatory nastroju i SSRI razem i nic się nie gryzło.Z takich mixów to jedynie dziurawiec z SSRI może być niebezpieczny i np. dxm z SSRI.Nie ma co przesadzać i się bać tak wszystkiego :P Żeń szeń biorę już w różnych formach od ponad roku co najmniej z każdym lekiem jaki brałem to go sb łykałem.

Bodymax Plus

przez lunatic 30 paź 2014, 22:05
no ja sie boje bo jak jest lęk to jest dosłownie przed wszystkim, wszystko potrafi wyolbrzymic, dzieki za info, sprobuje moze mi pomoze zmniejszyc zmeczenie, tylko ze w tym Bodymaxie jest dosc mała dawka, tylko 100 mg, np w zen szeniu z Olimpu jest cos ponad 400

Sortuj wg