ot

Hasiok.

atrakcyjność,a problemy z relacjami

przez beladin 29 paź 2014, 18:36
anna_222, Chciałem ocenić czy warta jesteś zainteresowania
beladin

przez anna_222 29 paź 2014, 18:38
jestem baardzo ,ale oczywiście nie szukam faceta wśród chorych psychicznie osób :D
anna_222

przez beladin 29 paź 2014, 18:39
anna_222, Tak dużo zarabiasz?
beladin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna_222 29 paź 2014, 18:40
nie tylko :D chcesz mnie dobijać czy o co ci teraz chodzi?za wysokie progi jak dla ciebie
anna_222

przez Lenka30 29 paź 2014, 18:43
Candy14, Wszystkich poznać nie sposób, każdy wyciąga wnioski z własnych doświadczeń. I to nie chodzi o jakąś niechęć do kobiet...zwyczajnie względem pań, od iluś tam lat wolę być wzrokowcem ;-)

anna_222, Na forum nie widać jak kto się ubiera, jak mieszka i ile zarabia a jakoś się kręci. I nawet czasem bywa miło, nawet między kobietami :-)
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

przez beladin 29 paź 2014, 18:43
anna_222, Tak czytam twoje wypowiedzi i zastanawiam się czy masz coś jeszcze do zaoferowania poza wyglądem..
beladin

przez anna_222 29 paź 2014, 18:44
tak mam, a czemu akurat przeszkadzają tobie moje wypowiedzi a nie innych osób?to jest dla mnie bardzo zastanawiające
anna_222

przez beladin 29 paź 2014, 18:48
anna_222, Nie przeszkadzają. Rozpatruję je pod kątem tematu postu, który przecież sama założyłaś. Tak się zastanawiam na czym te trwałe relacje, które chcesz stworzyć miały by się opierać ..bo chyba nie na tej agresji, którą nam tu wszystkim pięknie zaprezentowałaś..
beladin

przez Candy14 29 paź 2014, 18:50
beladin, o ile jakis wyglad jest...poki co nikt chyba nie mial okazji zobaczyc

Lenka30, no wiadomo :) ale czasami warto sie otworzc na kogos bo moze okazac akurat przyjaciolka na cale zycie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez anna_222 29 paź 2014, 18:50
nie zaprezentowałam je tylko ja...Spójrz na inne osoby na tym forum.Bardzo dziwne że tego nie widzisz.No tak posta można założyć,gorzej jak ludzie nie rozumieją tematu,i piszą całkiem o czymś innym
anna_222

przez beladin 29 paź 2014, 18:57
anna_222, A więc chodzi o inne osoby?
beladin

przez anna_222 29 paź 2014, 18:58
a kto się pierwszy rzucił?Ja??
anna_222

przez lucy1979 29 paź 2014, 19:16
anna_222 napisał(a):acha,czyli wywnioskowac możesz że nie jestem atrakcyjna,a to że jestem tępa to tak.sorry ale jesteś za zbyt głupia żebym mogła z tobą rozmawiać

-- 29 paź 2014, 14:52 --

i żadnych żali nie wylewam,tylko chce porozmawiać z ludzmi którzy mają taki problem,i nic ci do tego

-- 29 paź 2014, 14:56 --

a tak poza tym co ty o mnie możesz wiedzieć.Przy twoim wygl;ądzie to zamknęła bym morde i nic nie pisała,bo jak dla mnie to ty nic sobą nie prezentujesz :D

Przestan się rzucac, anna222, piszesz bzdury, jazzowa jest piekną kobieta co każdy może zobaczyć na Ludziach z Forum, za to Ty mimo obietnic jakos fotki nie wrzucilas. Wyzywasz ludzi od idiotow, brzydali, mimo, ze jeszcze niedawno ( w maju tego roku) deklarowals się jako wielka katoliczka, która Bog z nerwicy uzdrowil. Po Twoim zachowaniu jakos nie widać abys szla drogą Chrystusa. A skoro już jesteś zdrowa to co tu robisz na tym forum?

-- 29 paź 2014, 18:20 --

anna_222 napisał(a):tak mam, a czemu akurat przeszkadzają tobie moje wypowiedzi a nie innych osób?to jest dla mnie bardzo zastanawiające

Wielu osobom przeszkadzają Twoje wypowiedzi, tak jakos... Ciekawa sprawa.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez anna_222 29 paź 2014, 19:39
ja sobie nie mam nic da zarzucenia.A bronić to się akurat potrafie,bo ja nie pozwole na to żeby ktoś mnie gnoił na tym forum.
anna_222

Sortuj wg