ot

Hasiok.

atrakcyjność,a problemy z relacjami

przez anna_222 29 paź 2014, 17:05
noszlio nie rzucaj się :D ale twoje czasami bezsensowne posty toaż się rzucają w oczy

-- 29 paź 2014, 17:06 --

tak bo w porównaniu do ciebie coś robię dla ludzi a nie siedzę na forum 24 h
anna_222

przez Lenka30 29 paź 2014, 17:08
Candy14 napisał(a):A ja lubie kobiety. Te swiadome swojej wartosci, z poczuciem humoru, dystansem do siebie i swiata. Znam takich calkiem sporo ...rowniez z tego foum,

Takie to i ja lubię, ale co zrobić, nie miałam przyjemności poznać :-)
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

przez anna_222 29 paź 2014, 17:08
nie chwaliłam się tym na początku,tylko że padały pytania niby w jaki chcesz sposób po móc,no to do cholery odpowiadam
anna_222

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez noszila 29 paź 2014, 17:09
anna_222 napisał(a):noszlio nie rzucaj się :D ale twoje czasami bezsensowne posty toaż się rzucają w oczy

-- 29 paź 2014, 17:06 --

tak bo w porównaniu do ciebie coś robię dla ludzi a nie siedzę na forum 24 h

Żeby wiedzieć, ile czasu ktoś spędza na forum (czy w innym miejscu) trzeba tam przebywać tak samo długo.
To w takim razie idź i czyń dobro poza siecią.
Nie wiesz, co robię na co dzień i nie mam zamiaru tak jak Ty wypowiadać się, czy komuś pomogłam czy nie, bo jeśli to zrobiłam to na pewno nie dla poklasku.

-- 29 paź 2014, 17:12 --

Lenka30 napisał(a):
Candy14 napisał(a):A ja lubie kobiety. Te swiadome swojej wartosci, z poczuciem humoru, dystansem do siebie i swiata. Znam takich calkiem sporo ...rowniez z tego foum,

Takie to i ja lubię, ale co zrobić, nie miałam przyjemności poznać :-)

Lenka, naprawdę ani jednej jedynej? :(
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

przez anna_222 29 paź 2014, 17:14
nie,wystarczy że jak wchodze na nerwica.com to w każdym temacie wypowiada się,Uwaga!wielka znawczyni: Noszila!!! :D

-- 29 paź 2014, 17:14 --

tak domyśliłam się że nie masz co robić,i jakoś się nie myliłam
anna_222

przez noszila 29 paź 2014, 17:17
anna_222 napisał(a):nie,wystarczy że jak wchodze na nerwica.com to w każdym temacie wypowiada się,Uwaga!wielka znawczyni: Noszila!!! :D

W każdym temacie? :mrgreen: i proszę, czyje wypowiedzi mijają się z prawdą w tym momencie? musiałaś sporo czasu poświęcić na przejrzenie wszystkich tematów..

Ehh na szczęście moja prywatna 'opatrzność' czuwa (jeśli to czyta, to wie o kim mówię ;) ) i w porę mnie zahamowała.
Dalsza dyskusja na takim poziomie nie ma sensu. Wymiana zdań w takiej postaci nie wnosi do tematu niczego wartościowego, a wręcz przeciwnie. Forumowicze wybaczcie, dałam się nieco ponieść i sprowokować, przez co wątek odbiegł od głównego tematu, czyli "atrakcyjność a problemy z relacjami". Wracamy na właściwe tory.
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

przez anna_222 29 paź 2014, 17:26
ale sobie dodajesz, o boże :D ....Jak się wchodzi na nerwice to samo się pokazuje kto i o której godzinie dodał posta
anna_222

przez beladin 29 paź 2014, 17:41
Arasha napisał(a): Toż ja od dawna twierdzę, że z babami nie idzie się dogadać :bezradny: Dlatego stawiam obecnie ( z małymi wyjątkami :P ) na znajomość z facetami

Arasha
Słusznie. Kobiety to tylko do seksu ewentualnie.. ;P
beladin

przez Arhol 29 paź 2014, 17:51
Tu radzę zakończyć offtop i rzucanie wołowiną,bo raz że mięso drogie i szkoda nim ciepać,dwa - robi się chlew.
A tak jeszcze posypią się łby,osty, a temat zagości w loży dla vipów :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Lenka30 29 paź 2014, 18:21
noszila, No niestety... Myślę, że ktoś świadomy swojej wartości nie bawi się w ploty i nie ocenia twojego wyglądu, a głównie z tym kojarzą mi się kobiety. Jeszcze zanim poszłam do szkoły już się dowiedziałam od matki, babki i ciotek że wszystko mam nie takie. W szkole jak to w szkole dużo brutalniej. Ogólnie tyle łez wylałam przez baby, że każdy Romeo w nich by utonął ;-)Jakoś z kobiecego grona zawsze czułam się wykluczona.
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

przez Candy14 29 paź 2014, 18:24
Jeszcze zanim poszłam do szkoły już się dowiedziałam od matki, babki i ciotek że wszystko mam nie takie

Lenka stad pewnie Twoja niechec do kobiet i nic dziwnego. Jednak nie mozna rzucac wszystkich kobiet do jednego worka (facetow tez) . Ludzie bywaja rozni tylko trzeba ich poznac :)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez anna_222 29 paź 2014, 18:24
z kobietami różnie jest.Niby każdy mówi że liczy się wnętrze, a tak naprawde to każdy patrzy jak ktoś się ubiera,jak mieszka,ile zarabia.Nie oszukujmy się.Tak jest...I to nie tylko jest tak wobec kobiet,ale też facetów

-- 29 paź 2014, 18:26 --

tak,w szczególności polecam Cany14... :D od niej to już taka miłość bije że takiej to nie poznasz nigdzie :D ale się uśmiałam
anna_222

przez beladin 29 paź 2014, 18:34
anna_222, Ile zarabiasz?
beladin

przez anna_222 29 paź 2014, 18:35
a czemu pytasz?
anna_222

Sortuj wg