ot

Hasiok.

atrakcyjność,a problemy z relacjami

przez adel 29 paź 2014, 16:50
Arasha napisał(a):
beladin napisał(a):Jak to było? .."atrakcyjność, a problemy z relacjami" :)

beladin Toż ja od dawna twierdzę, że z babami nie idzie się dogadać :bezradny: Dlatego stawiam obecnie ( z małymi wyjątkami :P ) na znajomość z facetami ( póki co z forum ), chociaż chciałabym się jeszcze w życiu przekonać, że z kobietami również warto mieć bliższe relacje ... :roll: Póki co wolę się nie angażować za bardzo, bo mnie w życiu ze strony dziewczyn spotykały raczej tylko niemiłe rzeczy :time:

Smutne to co napisalas...mam jednak nadzieje, ze sie w koncu przekonasz do nas bab... :mrgreen: ;)
I'm toxic...

przez anna_222 29 paź 2014, 16:50
wiesz ja jestem taka ,że jak ktoś się do mnie rzuca to ja dokładnie też to robię,i mam do tego święte prawo,jakbyś chciała wiedzieć
anna_222

przez noszila 29 paź 2014, 16:51
anna_222 napisał(a):noszli czemu ty sie akurat do mnie rzucasz a nie np do jazzowej?

Po pierwsze - nie rzucam się.
Po drugie - chciałam, żebyś wyjaśniła, dlaczego grozisz mi na piśmie.
Po trzecie - jeśli nie zauważyłaś, to wyraziłam swoją opinię co do zachowania jazzowej; nie popieram tonu jej wypowiedzi; czekam, aż sama odniesie się do swoich słów i może nieco bardziej przychylnie rozwinie swoje myśli;
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna_222 29 paź 2014, 16:53
radzę nie bawić się w psychologa,i ty to uważasz za grożbę???Dziwna jesteś,
anna_222

przez noszila 29 paź 2014, 16:54
adel napisał(a):
Arasha napisał(a):beladin Toż ja od dawna twierdzę, że z babami nie idzie się dogadać :bezradny: Dlatego stawiam obecnie ( z małymi wyjątkami :P ) na znajomość z facetami ( póki co z forum ), chociaż chciałabym się jeszcze w życiu przekonać, że z kobietami również warto mieć bliższe relacje ... :roll: Póki co wolę się nie angażować za bardzo, bo mnie w życiu ze strony dziewczyn spotykały raczej tylko niemiłe rzeczy :time:

Smutne to co napisalas...mam jednak nadzieje, ze sie w koncu przekonasz do nas bab... :mrgreen: ;)

Widocznie trafiałaś właśnie na same baby,a musisz szukać kobiet :mrgreen:
A tak bardziej serio, to chyba my kobiety mamy to do siebie, że czasami lubimy ze sobą konkurować,dlatego im nas więcej (np. w pracy), tym gorzej to wypada, bo jest więcej 'przeciwników do pokonania' :bezradny:
Esci10
Kweta25

przez Arasha 29 paź 2014, 16:55
anna_222 napisał(a):noszli czemu ty sie akurat do mnie rzucasz a nie np do jazzowej?

Bo ona już se dawno poszła, nie zauważyłaś ... ;)

adel Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała :105: ale moje prawie 30-letnie doświadczenia sprowadzają mnie przy każdej okazji na ziemię :bezradny:

Btw Idę na spacer :pirate:
Ostatnio edytowano 29 paź 2014, 16:58 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Candy14 29 paź 2014, 16:55
A ja lubie kobiety. Te swiadome swojej wartosci, z poczuciem humoru, dystansem do siebie i swiata. Znam takich calkiem sporo ...rowniez z tego foum,
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez anna_222 29 paź 2014, 16:55
Widocznie trafiałaś właśnie na same baby,a musisz szukać kobiet

Jaka tu w tym logika?? :D
anna_222

przez noszila 29 paź 2014, 16:57
anna_222 napisał(a):radzę nie bawić się w psychologa,i ty to uważasz za grożbę???Dziwna jesteś,

radzę ci nie bawić się na twoim miejscu w psychologa - tak to brzmiało prawidłowo, co robi różnicę;

Prosiłam Cię wcześniej, żebyś jaśniej wyrażała swoje myśli, jeśli chcesz uniknąć mylnej interpretacji Twojego przekazu.
Poza tym, nadal nie odniosłaś się odpowiednio i jasno do swojej wypowiedzi. Ja mam czas. Może w przyszłości zastanowisz się, zanim 'wysmażysz' komuś takiego posta.

-- 29 paź 2014, 16:59 --

anna_222 napisał(a):Widocznie trafiałaś właśnie na same baby,a musisz szukać kobiet

Jaka tu w tym logika?? :D

To nie było skierowane do Ciebie. Poza tym, była to wypowiedź zabarwiona humorem, co z pewnością adresatka, czyli Arasha zrozumiała.
Jakże mi miło, że starasz się doszukiwać logiki w innych wypowiedziach, między innymi w moich. Zaszczyt. Ale byłoby też sympatycznie, gdybyś większą dozę logiki dokładała do budowania swoich własnych wypowiedzi.
Zaiste, wsadziłaś kij w mrowisko :twisted:
Esci10
Kweta25

przez Arasha 29 paź 2014, 16:59
Candy14 No ja póki co szukam ... właśnie na forum ;) , bo w realu to się boję ...
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez anna_222 29 paź 2014, 17:00
dziewczyno nie łap zasłówka,a to że odbierasz wszystko zle,to już twoj problem
anna_222

przez noszila 29 paź 2014, 17:01
Arasha napisał(a):adel Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała :105: ale moje prawie 30-letnie doświadczenia sprowadzają mnie przy każdej okazji na ziemię :bezradny:

Ale jeszcze mnóstwo lat przed Tobą i na pewno wzbogacisz swoje doświadczenie również o pozytywne i wartościowe relacje z przedstawicielkami naszej płci ;) nie trać nadziei.
Esci10
Kweta25

przez anna_222 29 paź 2014, 17:03
Może odniosę się do posta który kiedyś wstawiłam.Tak ja w porównaniu do was pomogłam czterem osobom tutaj z forum.A co takiego zrobiłam??załatwiłam prace,i to osobom które były na skraju załamania.Nie będę tu oczywiście wszystkiego dokładnie opisywać.Pomogłam też osobie,która miała problemy w rodzinie.A wy co takiego zrobiliście ze swojej strony?Chętnie posłucham
anna_222

przez noszila 29 paź 2014, 17:03
Arasha napisał(a):Candy14 No ja póki co szukam ... właśnie na forum ;) , bo w realu to się boję ...

Od czegoś trzeba zacząć, a w końcu mimo tego, że forum to wirtualny świat, to pamiętaj, że tworzą go zupełnie realni ludzie ;)

-- 29 paź 2014, 17:04 --

anna_222 napisał(a):Może odniosę się do posta który kiedyś wstawiłam.Tak ja w porównaniu do was pomogłam czterem osobom tutaj z forum.A co takiego zrobiłam??załatwiłam prace,i to osobom które były na skraju załamania.Nie będę tu oczywiście wszystkiego dokładnie opisywać.Pomogłam też osobie,która miała problemy w rodzinie.A wy co takiego zrobiliście ze swojej strony?Chętnie posłucham

:uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon:

usatysfakcjonowana?
to zrobiłaś to żeby komuś faktycznie pomóc, czy żeby mieć się czym pochwalić?
Ostatnio edytowano 29 paź 2014, 17:07 przez noszila, łącznie edytowano 1 raz
Esci10
Kweta25

Sortuj wg