ot

Hasiok.

atrakcyjność,a problemy z relacjami

przez Arasha 29 paź 2014, 16:29
Ja nie pisałam o dziewczynkach z podstawówki, tylko o dorosłych babach po 20 i nie w kontekście facetów akurat :pirate: , a tego jaką postawę swoją osobą reprezentują.

Jeżeli facet tego wart, to czemu by się o niego nie pobić :mrgreen: ( żartuję ! )

anna_222 Czego od nas oczekujesz ? Bo nie bardzo kumam ... :bezradny: Chcesz potwierdzenia swoich osobistych spostrzeżeń, czy zaprzeczenia, żeby dyskusja mogła się dalej toczyć :roll:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez anna_222 29 paź 2014, 16:30
a co ma piernik do wiatraka? :D

-- 29 paź 2014, 16:31 --

nic oczekuje a co?
anna_222

przez adel 29 paź 2014, 16:32
beladin napisał(a):Jak to było? .."atrakcyjność, a problemy z relacjami" :)

...jestes wielki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;)
I'm toxic...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez noszila 29 paź 2014, 16:34
Arasha napisał(a):anna_222 Czego od nas oczekujesz ? Bo nie bardzo kumam ... :bezradny: Chcesz potwierdzenia swoich osobistych spostrzeżeń, czy zaprzeczenia, żeby dyskusja mogła się dalej toczyć :roll:

Arasha, wygląda na to, że anna_222 na stawiane przez nas pytania odpowiedzieć może jedynie również pytaniem i to niestety nie powiązanym z wcześniejszą treścią; oczywiście jeśli już w ogóle odpowie... Ja się niestety nie doczekam chyba odpowiedzi na moje pytanie, a tak bardzo chciałam dowiedzieć się, jak to wg niej się tu zachowuję i czemu radzi mi "nie bawić się w psychologa"... :bezradny:
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

przez Candy14 29 paź 2014, 16:37
noszila, skonczy sie pewnie jak tu czy-kto-z-was-pow-nie-choruje-t50484.html czyli bez odpowiedzi
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez anna_222 29 paź 2014, 16:39
noszila ja już ci powiedziałam,i nie nakręcaj się tak.Poprostu się tak wypowiadasz jakbyś wszystko wiedziała najlepiej,mi się przynajmiej tak wydaje
anna_222

przez Arasha 29 paź 2014, 16:40
beladin napisał(a):Jak to było? .."atrakcyjność, a problemy z relacjami" :)

beladin Toż ja od dawna twierdzę, że z babami nie idzie się dogadać :bezradny: Dlatego stawiam obecnie ( z małymi wyjątkami :P ) na znajomość z facetami ( póki co z forum ), chociaż chciałabym się jeszcze w życiu przekonać, że z kobietami również warto mieć bliższe relacje ... :roll: Póki co wolę się nie angażować za bardzo, bo mnie w życiu ze strony dziewczyn spotykały raczej tylko niemiłe rzeczy :time:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez noszila 29 paź 2014, 16:45
Candy14 napisał(a):noszila, skonczy sie pewnie jak tu czy-kto-z-was-pow-nie-choruje-t50484.html czyli bez odpowiedzi

Czyli nasza sympatyczna forumowiczka ma już wprawę w takich wątkach :mrgreen: dzięki za podrzucenie linka :)

anna_222 napisał(a): noszila ja już ci powiedziałam,i nie nakręcaj się tak.Poprostu się tak wypowiadasz jakbyś wszystko wiedziała najlepiej,mi się przynajmiej tak wydaje

To jak mam się wypowiadać, żeby tak to nie brzmiało? ;)
I odpowiedziałaś dopiero teraz. Ale tylko na jedno pytanie. Bo kwestia "radzę ci nie bawić się na twoim miejscu w psychologa", czyli co autorka miała na myśli pisząc "radzę ci" nadal pozostała bez echa :bezradny:
Nakręciłam się jak zegarek od chińczyka i kto to teraz zatrzyma :mrgreen:
Ostatnio edytowano 29 paź 2014, 16:46 przez noszila, łącznie edytowano 1 raz
Esci10
Kweta25

przez Arasha 29 paź 2014, 16:45
Tak dyskusja staje się jałowa ....... ( sorry, już dawno się stała :? )

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez anna_222 29 paź 2014, 16:46
arasha przykro mi,ale większość kobiet takich jest :D są wyjątki,ale takie to ze świeczką szukać
anna_222

przez noszila 29 paź 2014, 16:47
anna_222 napisał(a):arasha przykro mi,ale większość kobiet takich jest :D są wyjątki,ale takie to ze świeczką szukać

Dobrze, że Ty jesteś tak wspaniałą i pełną kultury i obeznania dziewczyną. Radujmy się!
Esci10
Kweta25

Bodymax Plus

przez xanonymous 29 paź 2014, 16:48
Kiedyś brałem ten body max jeszcze zanim sprobowalem psychotropow. Możliwe ze dawal troche energi ale nie pamietam bo wtedy nie mialem problemow ze zmeczeniem, czy sennoscia, zbyt dlugim spaniem. A ten z Olimpu żeń szeń z witamin B chyba też dobry jest - kupilem niedawno - zdaje sie ze kierowalem sie stosunkiem zawartość iżeń szenia do ceny i olimp wypadl taniej.

-- 29 paź 2014, 21:25 --

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10675182 Zeń-szeń brany przez pacjentów z depresją, którzy biorą antydepresanty może wywołać manię :P

Ktoś się orientuje na jakiej zasadzie działją składniki żeń-szenia - ginsenozydy?

przez Lenka30 29 paź 2014, 16:48
Arasha, To coś nas łączy. Ja już z dziesięć lat temu zrezygnowałam z kobiet, też nie bez przyczyny.
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

przez anna_222 29 paź 2014, 16:49
noszli czemu ty sie akurat do mnie rzucasz a nie np do jazzowej?
anna_222

Sortuj wg