ot

Hasiok.

Czy mężczyźni nie szanują kobiet?

przez macieywwa 28 kwi 2014, 21:12
khaleesi, zapomniałaś dodac ze koniecznie musi byc dziewicem :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez bittersweet 28 kwi 2014, 21:23
Jednak w moim otoczeniu właśnie jest tak, że jakiś dyskotekowy kogucik podrywa fajną dziewczynę, ona ma nadzieję, że poznała super chłopaka, a on ją tylko wykorzysta i zostawi i co z tego jak ona już będzie "zużyta" brzydko mówiąc ;/ To mnie najbardziej dołuje.
że co ? sie nie dziwie, ze jestes zdołowany, bo masz mentalnośc i myślenie na poziomie moherowej babci :shock: weż sobie wsród takich poszukaj żony, może któras z nich jeszcze jest "niezużyta", bo przez ostatnie 80 lat czekała w czystosci na swój ideał :idea:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Tajemniczy Pan 28 kwi 2014, 21:32
No właśnie na tym polega mój problem. To jest chyba nerwica natręctw prawda ? Po prostu bym się brzydził

Tajemniczy Pan, co kto i kogo ssie?

.
Zycie ssie, dziewczyny ssą i ja też czasami ;<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 28 kwi 2014, 21:37
Tajemniczy Pan, mozna podejsc do seksu jak do uzywania kogoś, wykorzystywania, ale mozna tez traktowac go jako okazję do wzajemnej bliskosci, poznania się, dawania sobie nawzajem przyjemnosci - i innych miłych rzeczy, które wstrętu raczej nie budzą....

przez Tajemniczy Pan 28 kwi 2014, 21:45
okazję do wzajemnej bliskosci, poznania się, dawania sobie nawzajem przyjemnosci

Masz na myśli, że seks niezobowiązujący i dla poznania się z nową osobą jest rzeczą do przyjęcia ? :(

przez khaleesi 28 kwi 2014, 22:03
Tajemniczy Pan, niedobrze mi się robi. Obrzydliwe to jest. A po miesiacu jak się ktoś bzyka a nie wypali takim osobom i szukają nadal i z kolejną powtórka z rozrywki. Bleee :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez bittersweet 28 kwi 2014, 22:03
Masz na myśli, że seks niezobowiązujący i dla poznania się z nową osobą jest rzeczą do przyjęcia ? :(
:lol: tzw seks towarzyski ;) ? nie o to cho, raczej o to, ze seks powinien wynikac z uczuć i chęci cieszenia sie sobą, a nie byc skutkiem lub warunkiem jakiegoś zobowiązania :roll: bo wtedy cala sprawa zaczyna trącic jakas dziwna umową handlową :arrow: jak ja mu coś oddam / wianek , mój największy skarb!/ to on w zamian musi to i tamto / o co za cham , nie zrobił tego i jestem wykorzystana <bek> .../

przez macieywwa 28 kwi 2014, 22:18
khaleesi, Bzykasz sie /jak sie bzykasz/ robisz to dla zabawy, przyjemnosci i rozkoszy czy tylko z miłosci ?....takie proste pytani

-- 28 kwi 2014, 22:21 --

khaleesi napisał(a):Tajemniczy Pan, niedobrze mi się robi. Obrzydliwe to jest. A po miesiacu jak się ktoś bzyka a nie wypali takim osobom i szukają nadal i z kolejną powtórka z rozrywki. Bleee :roll:

co jest obrzydliwe...ze było dymanko i zwiazek po miesiacu nie wypalił czy dalsze poszukiwania i dalsze dymanka

przez Tajemniczy Pan 28 kwi 2014, 22:57
khaleesi napisał(a):Tajemniczy Pan, niedobrze mi się robi. Obrzydliwe to jest. A po miesiacu jak się ktoś bzyka a nie wypali takim osobom i szukają nadal i z kolejną powtórka z rozrywki. Bleee :roll:

Czy to sarkazm ? Bo tak to zrozumiałem, że to niby normalne, a ja jestem staroświecki.

co jest obrzydliwe...ze było dymanko i zwiazek po miesiacu nie wypalił czy dalsze poszukiwania i dalsze dymanka

Oba.

przez macieywwa 28 kwi 2014, 23:44
Tajemniczy Pan,

Oba.[/quote]

moze idz do zakonu, moze własnie to jest Twoja droga..z takim podejściem rokowania na przyszłość z kobieta wyglądają bardzo nędznie

Jeśli w nocy zgubisz się w lesie i będziesz umierać z głodu, to czy w całkowitych ciemnościach, po omacku, wkładałbyś sobie do buzi wszystko co popadnie w nadziei, że to coś zdatnego do jedzenia? Czy najpierw sprawdziłbyś dokładnie, czy ten ciepły, kremowy kąsek nie jest może świeżym gównem jakiegoś zwierzaka?
No widzisz

Dlatego nie mozna pozwalać pierwszej z brzegu kobiecie, która zgodzi się regularnie dawac dupy i zmienić status na Facebooku, wchodzić do Swojego życia z jej negatywną, niezdrową energią, wadami charakteru...odnośnie szukania dalej tej lepszej

Nie wiem co gorsze, zeżreć w lesie to gówno, czy męczyć się X lat z byle kim, tylko dlatego ze dalsze poszukiwania i dalsze dymanka napawają nas obrzydzeniem.

przez Tajemniczy Pan 28 kwi 2014, 23:55
Nie ciekawego nie zrozumiałem z Twojego postu ;( Chyba za długo dziś przy komputerze.

Nie wiem co gorsze, zeżreć w lesie to gówno, czy męczyć się X lat z byle kim, tylko dlatego ze dalsze poszukiwania i dalsze dymanka napawają nas obrzydzeniem.

Boże... co to za porównanie ? :time: Do zakonu się nie nadaję :P

przez bittersweet 29 kwi 2014, 09:58
Jeśli w nocy zgubisz się w lesie i będziesz umierać z głodu, to czy w całkowitych ciemnościach, po omacku, wkładałbyś sobie do buzi wszystko co popadnie w nadziei, że to coś zdatnego do jedzenia? Czy najpierw sprawdziłbyś dokładnie, czy ten ciepły, kremowy kąsek nie jest może świeżym gównem jakiegoś zwierzaka?
No widzisz
Dlatego nie mozna pozwalać pierwszej z brzegu kobiecie, która zgodzi się regularnie dawac dupy i zmienić status na Facebooku, wchodzić do Swojego życia z jej negatywną, niezdrową energią, wadami charakteru...odnośnie szukania dalej tej lepszej
maciey, z Twojego postu aż bije pozytywna, zdrowa energia, szacunek wobec siebie i kobiet :105:

przez macieywwa 29 kwi 2014, 13:47
bittersweet, nie kazdy użytkownik forum zrozumie co chcialem przekazac ta metafora, porównaniem, Tobie udało sie i chyba zrozumiałaś co miałem na mysli...
a moze sie myle i Twoje slowa to tylko ironia :D biorąc pod uwage ze mieliśmy chyba jakieś przepychanki słowne miedzy soba w innych tematach..

Mistrz Avatara(Głosowanie)do 14 maja!

przez khaleesi 30 kwi 2014, 23:57
buka, :lol: a dobra konkurs absurd ale niech będzie traktujmy to z przymrużeniem oka :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg