ot

Hasiok.

Fantazje agresywne

przez SinnerInHeaven 22 paź 2014, 22:30
prawdziwa dzikuska...ha ha...takie lubię...
SinnerInHeaven

Fantazje agresywne

przez anna_222 22 paź 2014, 22:34
no różni są ludzie :bezradny: nie mamy na to wpływu
anna_222

Fantazje agresywne

przez tropiciel 22 paź 2014, 22:36
Doswiadczenia seksualne w dziecinstwie oraz wlasne przezycia sprawiaja, ze ludzie widza przyjemnosc w pozniejszym zyciu w roznych rzeczach. Nie Wam to oceniac ani mowic czy normalne czy nie.
tropiciel

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fantazje agresywne

przez anna_222 22 paź 2014, 22:38
taaa i teraz to niby normą się nazywa?prosze cie.Teraz to na siebie szczają i srają,i też to może jest normalne???
anna_222

Fantazje agresywne

przez SinnerInHeaven 22 paź 2014, 22:40
To tylko tak troszkę...nie martw się nic im nie będzie...pozdro dla kumatych
SinnerInHeaven

Fantazje agresywne

przez Kontrast 22 paź 2014, 22:43
tropiciel, Koleżanki koleżanek nigdy nie istnieją, ale jak by istniała to tylko z seksem. I syte klapsy lecą przekaż. jak by była jeszcze zakonnicą, mleczarką lub panią z urzędu w odpowiednim dress code to zabrał bym brzeszczota i zagralibyśmy w analnego mesjasza.
Ostatnio edytowano 22 paź 2014, 22:51 przez Kontrast, łącznie edytowano 1 raz
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

jest nowy czat

przez Arasha 22 paź 2014, 22:45
tosia_j napisał(a):rozwazania nad zaleznoscia miedzy iloscia i jakoscia :mhm:

Tosiu, to akurat mogło być ciekawe, zależy jeszcze w jakim kontekście :roll:

Pieprzu, wpierniczasz samo masło :shock: ? A co na to Candy i ... Twój cholesterol :roll: ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Fantazje agresywne

przez noszila 22 paź 2014, 22:45
anna_222 napisał(a):taaa i teraz to niby normą się nazywa?prosze cie.Teraz to na siebie szczają i srają,i też to może jest normalne???

Dla nich jest. Mało tego, nawet czerpią z tego ogromną satysfakcję, przyjemność i nie wiadomo co tam jeszcze. Osobiście mówiąc kolokwialnie po prostu nie ogarniam tematu. Ale jeśli jeden ludź uległy znajdzie drugiego ludzia dominę do pary - krzyż na drogę. Chociaż może nie krzyż...to teraz nie wypada.
Powiem tak, wychodzę z założenia, że dopóki czyjeś poglądy czy zainteresowania kogoś nie krzywdzą, to droga wolna; każdy panem w swoim domu i niech sobie za zamkniętymi drzwiami nawet załatwiają na siebie nawzajem potrzeby, byleby odbywało się to za obopólną zgodą i niech nie muszę tego oglądać :hide:

A tak BTW są ludzie, dla których np. okaleczanie się za pomocą żyletki jest obrzydliwe i niewyobrażalne, wręcz coś nadającego się "do czubków" jak to mawiają zwykli śmiertelnicy. Ale ktoś to jednak robi. I czerpie z tego przyjemność, ulgę, rozładowanie napięcia.
W takich momentach zastanawiam się 'dlaczego' ktoś posuwa się do takich a nie innych czynów, uważanych powszechnie za coś odstającego od normy. Ale tak jak powiedział tropiciel, nie nam to oceniać.
Możemy mieć swoje zdanie i wyrazić, czy bym zrobił/a tak samo, ale podstaw czyjegoś postępowania nie znamy.
Jako przejaw 'nieco' odmiennego od większości funkcjonowania jest to w jakiś sposób interesujące; tak z naukowego punktu widzenia.
Ostatnio edytowano 22 paź 2014, 22:50 przez noszila, łącznie edytowano 1 raz
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

Fantazje agresywne

przez tropiciel 22 paź 2014, 22:50
Kontrast napisał(a):tropiciel, Koleżanki koleżanek nigdy nie istnieją, ale jak by istniała to tylko z seksem. I syte klapsy lecą przekaż.

No to wiem, dlatego powiedzialem kolezance kolezanki ze musi sie obejsc smakiem bo tak to nie dziala.

-- 22 paź 2014, 22:51 --

anna_222 napisał(a):taaa i teraz to niby normą się nazywa?prosze cie.Teraz to na siebie szczają i srają,i też to może jest normalne???

Jesli nikomu nie robia krzywdy to tak, jest to normalne. Chocby tylko dla nich.
tropiciel

Fantazje agresywne

przez lojantka 23 paź 2014, 00:14
Kontrast napisał(a): jak by była jeszcze mleczarką

jak chcesz więcej niż jednego mlekołaka, to sorywinetu ale zrywam. odeślij mi moją butelkę po mleku
lojantka

atrakcyjność,a problemy z relacjami

przez lucy1979 25 paź 2014, 22:35
anna_222 napisał(a):A jeśli chodzi o sex,to mam tego za wiele.wiem że dużo kobiet skorzystało z tego na moim miejscu,i to za niezłą kase,ale ja taka nie jestem

Ojej nie mogłam się powstrzymać...
Znaczy dużo się ruchasz?
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez madeline1111 25 paź 2014, 23:38
Ja jestem pewna, ze jakoś wstydzilabym się związać z jakimś przystojnym facetem, raczej czulabym się niekomfortowo, bo on rzucając się w oczy w tlumie, sprawialby, ze ludzie zaczeliby spogladac tez na mnie, patrzeć przez jego pryzmat, co czasem może być niemile. Ogólnie nie Lubie być w centrum.
Z drugiej strony znam parę zwiazkow , w ktorych jeden z partnerów bardziej się wyróżnia i jakoś ludzie potrafią z tym żyć, to nic nadzwyczajnego.
Moze kiedys ogarne moje myślenie;)

Spamowa wyspa

przez Dialogchełm 26 paź 2014, 10:32
Zapraszam wszystkich do zapoznania się z ofertą chełmskiej Poradni Zdrowia Psychicznego - "Dialog".
Oferujemy wszechstronną pomoc w obrębie zaburzeń zdrowia psychicznego, pomagamy rozwiązywać problemy rodzinne, zawodowe.
Zatrudniamy specjalistów z zakresu:
-pedagogii
-logopedii
-psychologii
-psychoterapii rodzin
-leczenia uzależnień
-leczenia zdrowia psychicznego.
strona internetowa : www.dialog.strefa.pl
facebook: https://www.facebook.com/dialogchelm
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez monooso 26 paź 2014, 11:38
Dla mnie wstydliwe byłoby nawet zwykłe chodzenie z dziewczyną po mieście. Niekoniecznie za rękę ale chodzi o sam fakt chodzenia z osobą postrzeganą jako moja dziewczyna, ciężko mi to sobie wyobrazić, chyba bym się spalił ze wstydu. A o takich zboczeniach jak obściskiwanie się czy ostentacyjne całowanie się w miejscach publicznych to w ogóle nie byłoby mowy.
monooso

Sortuj wg